IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #61  
Стар 20th November 2007, 13:50
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Значи и аз не съм за операция, в такъв случай. Едната ми страна на горната устна е малко по-малка от другата. Абе не стига, че нямам устни, ами и криви на всичкото отгоре
Отговори с цитат
  #62  
Стар 20th November 2007, 14:18
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Абе тя винаги едната половина, не само на лицето, ами на тялото е различна, въпроса е да не е фрапиращо...
Отговори с цитат
  #63  
Стар 20th November 2007, 20:48
sunnily sunnily не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 29
Изпратете съобщение чрез ICQ до sunnily
По подразбиране

ох вие съвсем ме отчаяхте ... много ми се искаше да си направя операция ама явно не е за мен. моите устни са тънички, като от едната страна са по тънки ... и като се усмихвам изглеждат доста криви
принципно не ми се иска да имам големи устни, но поне да са симетрични ... с филъри може ли да се коригира подобно нещо??
Отговори с цитат
  #64  
Стар 21st November 2007, 08:44
junglegirl junglegirl не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2006
Мнения: 1 598
По подразбиране

Разбира се
__________________
Щастлив е не този,който има повече,а този,който е щастлив от това,което има...
Отговори с цитат
  #65  
Стар 21st November 2007, 08:49
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране 5

Абе снощи след липофилинга учителката забелязахте ли нямаше оток а ,имаше разлика в устните и май се е задържал ефекта ..
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #66  
Стар 21st November 2007, 12:28
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Ами аз освен на тая Деси(без косата), на друг не съм виждала(който е правен с липофилинг в предаването) да има такъв нечовешки оток на устните след липофилинг, а на всички, на които им уголемяваха устните, им ги правиха с липофилинг. На учителката, обаче сякаш и беше подуто между носа и горната устна и то доста. Аз нямах такова нещо.

За ефект- съмнявам се да се задържи от веднъж...То от всичко което прочетох, е съмнително изобщо какво и колко остава и най-важното за колко дълго, а за от веднъж, шансовете са само около 5%, което си е нищожна възможност да се окажеш точно в този щастлив процент хора...
Отговори с цитат
  #67  
Стар 21st November 2007, 14:06
Krista Krista не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 40
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ava-ava
Ами аз освен на тая Деси(без косата), на друг не съм виждала(който е правен с липофилинг в предаването) да има такъв нечовешки оток на устните след липофилинг.
Те казаха, че при нея заради болестта е имало усложнения и за това така се е подула.
Отговори с цитат
  #68  
Стар 21st November 2007, 14:29
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Тогава отокът, който е след липофилинга, в никакъв случай не може да се каже, че е такъв, който да не може да се покажеш с него на улицата. От опит казвам. Щом с 5 кубика в едната устна си ходих и даже много си се кефих, значи може и да не изглеждаш като маймуна в устата

Смятам следващия път да пробвам с 6 кубика. Аз още предния път видях, че спокойно можеше да се побере още малко, специално в горната ми устна

Друг е въпросът как фъфлех като говорих
Отговори с цитат
  #69  
Стар 21st November 2007, 14:41
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Добре,ами как стои въпроса с хапването и пийването,след като устните са подути? И трябва ли да се пазят от студено примерно?
Отговори с цитат
  #70  
Стар 21st November 2007, 19:17
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Беше малко кофти. Защото не можеш да си свиеш устните(все едно да пиеш от шише), което затруднява яденето например от лъжица

Иначе избягвах горещото, но нищо повече. Не е кой знае какъв проблем, де....Преживява се. Лошото е, че ефектът, който остава не е задоволителен...
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Оперативноувеличаваненаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:33.