IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Устни


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #151  
Стар 13th October 2008, 20:13
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

Диастемма е абсолютно права!
Силиконовото олио не е официално предназначено за инжектиране в която и да е зона на лицето.
Официално се използва в офталмологията.
Silicone oils have been used as a vitreous fluid substitute to treat difficult case of retinal detachment, such as those complicated with proliferative vitreoretinopathy, giant retinal tears, and penetrating ocular trauma.
В най-груб превод това означава:
Силиконовото олио се използва като като флуид заместващ стъкловидното тяло в окото за третиране на сложни случаи на ретинално отлепяне като тези комплицирани с proliferative vitreoretinopathy, огромни ретинални сълзи и пенетрираща окулярна травма.
Източник wikipedia
Отговори с цитат
  #152  
Стар 30th October 2008, 07:18
Аватара на mickey_82
mickey_82 mickey_82 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: USA;Sofia
Мнения: 388
По подразбиране

Според мен идеята за тема със снимки е много добра.Мисля ,че всяка една жена или момиче ,което влиза във форума не би взела решение за слагане на силикон само на база на няколко снимки.По скоро всички коментари тук биха уформили мнение на база ,на което да се вземе решение.От там нататък снимките са допълнение към коментарите.Така че не се притеснявайте,че ще носите оговорност.По скоро би било от полза-все пак всеки може да сложи снимки,ДОВОЛНИТЕ и НЕДОВОЛНИТЕ също.
Отговори с цитат
  #153  
Стар 30th October 2008, 09:53
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

не съм сигурна, че идеята е много добра. това общо взето ще доведе само до две мнения - че има сполучливи устни със силикон и точно обратното.а тези вторите, които реално не се харесват и съжаляват дълбоко - не мисля, че трябва да стават обект на наблюдение и критика, сигурна съм, че тези момичета съжаляват и не би им били приятно някой да коментира несполучливите им устни или да ги уверява в противното, с риск да не ги засегне още повече. темата е болезнена за някои. не казвам, че не трябва да се говори затова, но не и по този начин. на всички вече е ясно колко опасен е силикона.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 30th October 2008, 13:33
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Аз вече просто нямам снимки. Изтрих всичко от този период на живота си. Но някои неща не се виждат на снимка. Например грануломите. Няма как да се видят, те просто се усещат на пипане, а при някои придават този допълнителен обем, който е неприятен. Неравностите също, ако устните са затворени не се виждат. Също от снимка не може да се добие представа как тези устни изглеждат в "движение", тоест при говор, а това мен определено ме притесняваше много.
Отговори с цитат
  #155  
Стар 30th October 2008, 13:49
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

Това в количеството е една малка част от последствията. Аз лично имах много малко, но беше достатъчно чета във форума, че силикона е добре да се инжектира по-малко - да, но в крайна сметка цялото количество пак попада в устните, просто се следи процеса след инжектирането и се избягват нервностите в повечето случаи. Това е малко като наркомания - искаш още и още малко и се получава един омагьосан кръг.
Отговори с цитат
  #156  
Стар 30th October 2008, 15:20
nikitta_pl nikitta_pl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 93
По подразбиране

ами не си спомням с точност, но в началото нямах или може би съвсем малък ми се образува в горната устна. истината е, че аз много малко време изкарах със силикона или поне с по-голямата част от него - почти на шестия месец се подложих на първата операция за отстраняването му. Danis :P гранулом може да се образува след месеци, години или изобщо да не ти се появи. силикона е непредсказуем. а ти още силикон ли мислиш да си слагаш ?
Отговори с цитат
  #157  
Стар 26th December 2008, 15:58
anjela80 anjela80 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 2
По подразбиране

Момичета,искам да си сложа силикон в устните,кажете ми кьде в пловдив мога да го направя и малко инфо ако може
Отговори с цитат
  #158  
Стар 28th January 2009, 03:53
sunny211 sunny211 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 30
По подразбиране НЕ при БОЯДЖИЕВ

здравейте,преди около 4 г. БОЯДЖИЕВ ми прави ринопластика и силикон в устните.Резултата-крив нос и криви устни-ОБЕЗОБРАЗИМЕ.Носа 6те го поправям някога,когато се престраша,но бихте ли ми дали съвет какво да направя с горната устна-едната и половина е много по-голяма от другата и виси грозно.дали да ми я намалят оперативно и при кой или да увели4а другата половина?
Отговори с цитат
  #159  
Стар 1st February 2009, 13:44
TYZARKA TYZARKA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Петрич
Мнения: 2
По подразбиране

zdraveite momicheta az mnogo iskam da si sloja silikon v ystnite no neznam kude i na kakva cena e .. bihte li mi pomognali .. ?!?! blagodarq vi predvaritelno
Отговори с цитат
  #160  
Стар 1st February 2009, 17:50
Аватара на yoli
yoli yoli не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 1 012
По подразбиране

Ти сигурна ли си ,че точно силикон искаш да си сложиш Аз лично не ти го препоръчвам.
__________________
395cc PIP
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: дайтеинформациязапоставянетонасиликонустата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 03:39.