IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 17th March 2008, 07:45
zuzka85 zuzka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Пловдив
Мнения: 38
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 3y3ka
Само да питам вие обичате ли мъже със съединени вежди? Ако можете да ми дадете съвет дали е редно моето момче да си махне косъмчетата м/у тях...и с какво?
Да ги махне тия косми да се види ,ако се хареса да продължава,ако ли не-те ратат толкова барзо.Махането става с пинсета
__________________
DOBRITE MOMICHETA OTIVAT V RAIA, A LOSHITE, KADETO SI POISKAT
Отговори с цитат
  #22  
Стар 17th March 2008, 07:49
zuzka85 zuzka85 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: Пловдив
Мнения: 38
По подразбиране

Що се отнася до мъжкото обезкосмяване,аз лично съм на принципа колкото по-малко, толкова по-добре.Мъжествеността се изразява в действията,а не в броя на космите по тялото
__________________
DOBRITE MOMICHETA OTIVAT V RAIA, A LOSHITE, KADETO SI POISKAT
Отговори с цитат
  #23  
Стар 17th March 2008, 14:35
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Аз съм за пълното обезкосмяване под мишници, гърди и долу (без ръце и крака); обожавам леко набола брада
Отговори с цитат
  #24  
Стар 17th March 2008, 15:38
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

Моето мъжле си е точно според моите изисквания:гладки рамене и гръб,обезкосмени мишнички и интимни части,малко косъмчета на гърдите,краката и ръцети са си натурални Мъже с обезкосмени крака и ръце...малко им се губи мъжественоста според мен
Отговори с цитат
  #25  
Стар 17th March 2008, 15:47
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Dia_t
Моето мъжле си е точно според моите изисквания:гладки рамене и гръб,обезкосмени мишнички и интимни части,малко косъмчета на гърдите,краката и ръцети са си натурални Мъже с обезкосмени крака и ръце...малко им се губи мъжественоста според мен
Мила, май нашите мъжленца ходят при един и същи козметик(в кръга на шегата)! И моя е същия, косъмчета само на приемливите места...
А това за мъжествеността...в по-горните си постове съм си казала мнението.
Много ми хареса мнението на zuzka85 : "Мъжествеността се изразява в действията, а не в броя на космите по тялото"!!!
Отговори с цитат
  #26  
Стар 17th March 2008, 15:52
Аватара на Nelina_02
Nelina_02 Nelina_02 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 2 260
По подразбиране

Мразя косми!!! Предпочитам да е обезкосмен навсякъде, моят е със стегнато тяло, има релеф и не му отиват косми,
дори на краката, мъжът все пак трябва да се съобразява със телосложението си, някой с бирен корем и да е с голи крака и ръце, направо смях в залата,
но от хигиенна гледна точка под мишниците и интимната част трябва да се обезкосмяват.
Отговори с цитат
  #27  
Стар 17th March 2008, 16:04
6anel 6anel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 79
По подразбиране

и моят другар е по фитнеса ама аз немога да си го представя гладък като стриптизиор ,досттъчно ми е 4е си маха космите под ми6ниците и интимната зобна както и 4е се бръсне всеки ден и има хубави -не космати вежди-как да не го обича6 тоя човек
Отговори с цитат
  #28  
Стар 17th March 2008, 16:08
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

3у3ка, според мен е малко пресилено да караш приятеля си да си скубе веждите Особено след като казваш, че те не пречат.. Казваш, че не искаш той да се чувства некомфортно от това ... А той споделял ли е такова нещо ? Много мъже това не ги притеснява. По думите ти съдя, че той явно си има чар, защо тогава изкуствено му намираш кусури. Хубаво е мъжете да се поддържат - примерно в интимната зона, под мишниците, най-малкото защото това води и до по-добра хигиена, но не трябва според мен да ги преобразяваме чак до такава степен... Освен ако те самите не го поискат. Но не и ние постоянно да им поставяме условия и изисквания ... Трябва да си ги обичаме такива каквито са
Отговори с цитат
  #29  
Стар 17th March 2008, 16:23
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
Но не и ние постоянно да им поставяме условия и изисквания ... Трябва да си ги обичаме такива каквито са
Абе... и е така, и не е така... Ако те трябва да ни приемат такива, каквито сме, без да полагаме усилия за външността си и да ни възприемат само спрямо действията ни, а не по броя на космите, примерно.... Неееезнаааам... дали ще се справят
Всеки трябва да полага грижи за себе си, че и за другия понякога
Отговори с цитат
  #30  
Стар 17th March 2008, 20:26
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Lottus
3у3ка, според мен е малко пресилено да караш приятеля си да си скубе веждите Особено след като казваш, че те не пречат.. Казваш, че не искаш той да се чувства некомфортно от това ... А той споделял ли е такова нещо ? Много мъже това не ги притеснява. По думите ти съдя, че той явно си има чар, защо тогава изкуствено му намираш кусури. Хубаво е мъжете да се поддържат - примерно в интимната зона, под мишниците, най-малкото защото това води и до по-добра хигиена, но не трябва според мен да ги преобразяваме чак до такава степен... Освен ако те самите не го поискат. Но не и ние постоянно да им поставяме условия и изисквания ... Трябва да си ги обичаме такива каквито са
Мила, напълно съм съгласна с теб!

Но аз не съм го принуждавала, дори не съм му казвала да го направи. Той ми е казвал, че е пробвал с пинсетка, но го е боляло и затова се е отказал, но се притеснява от това че има м/у веждите косъмчета, защото не са никак малко. На мен не ми пречат, аз съм го приела такъв какъвто е, но и той е имал изисквания към мен. Спомням си в началото на връзката ни... , както и да е няма значение!
Обичам си го какъвто е, но наистина...след като ние се стремим да изглеждаме добре, защо и да не очакваме и при тях да е така? А и като гледам, към нас има повече изисквания отколкото към тях, така че...а не ги караме кой знае какво да правят!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: МъжетеобезкосмяванетоКакгипредпочитате
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:52.