IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 2nd June 2008, 12:56
Dia_t Dia_t не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 373
По подразбиране

Аз също съм съгласна,че трябва да се стачкува,но нали виждате всеки си е наврял главата в някоя дупка и не иска да си я извади и да се огледа какво се случва около него
Жалкото е,че ще продължаваме по същия начин!Вече не знам какво трябва да стане ,че някой да излезе и да протестира до момента в който ще има резултат,нали виждате излизат бабите и дядовците ей така за развлечение да повикат малко щото нямат друга работа!А повечето млади да не ги занимават,иначе с по 5лв. в джоба,но сме голяма работа1
Отговори с цитат
  #12  
Стар 3rd June 2008, 13:05
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

То че няма смисъл от протести е ясно, но според мен и протестите ни не са достатъчно сериозни и убедителни. Трябва ги има обаче, иначе какво правим, седим и гледаме как ни ограбват и ни се подиграват. До кога ще се примиряваме с всичко!
В тази петиция трябва да се оправят правописните грешки, написано по този начин изглежда като неграмотна самодейност.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
  #13  
Стар 3rd June 2008, 13:52
Аватара на bibi_82
bibi_82 bibi_82 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Варна
Мнения: 2 299
Изпратете съобщение чрез ICQ до bibi_82
По подразбиране

българина е свикнал всичко на готово да му идва - всеки недоволства обаче никой нищо не предприема.все чакаме някой друг да ни оправи живота ама докато разсъждаваме така нищо няма да се промени.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 3rd June 2008, 23:06
Аватара на Тайна
Тайна Тайна не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Feb 2005
Град: Under The Stars, USA
Мнения: 817
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bibi_82
българина е свикнал всичко на готово да му идва - всеки недоволства обаче никой нищо не предприема.все чакаме някой друг да ни оправи живота ама докато разсъждаваме така нищо няма да се промени.
Хайдеееее, да заровим главите в пясъка и да се правим, че нищо не е станало Направо не мога да повярвам, че само педесетина човека са се подписали-срам и позор
__________________
But I still haven't found what I'm looking for...
Всяко зло за добро...
Внимавай какво си пожелаваш...
http://www.lowcarbfriends.com/bbs/
Отговори с цитат
  #15  
Стар 3rd June 2008, 23:52
Аватара на Africa
Africa Africa не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 876
По подразбиране

Всъщност цените ни на горивата са едни от най-ниските в Европа, това че и стандарта ни е прекалено нисък е друг въпрос.
Плюс това искам още нещо да кажа - с петиции няма да стане. А от друга страна 90 процента от хората умеем да псуваме само за това и онова и как сме били овце и никой нищо не прави. Ама ако аз утре събера няколко човека и надраскам плакати среу новите цени на тока и отида пред Министерски съвет да протестирам, повечето ще ме подминете и някои даже ще ми се присмеят. Правила съм подобно нещо, разбира се не пред Министерски и не за такава кауза, но фактите са такива - по блогове и форуми всички много знаем ама на действия сме кръгла нула.
Отговори с цитат
  #16  
Стар 4th June 2008, 08:21
Аватара на natalei
natalei natalei не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 1 512
По подразбиране

Аз ще дойда! (поне ще сме две)
Лошото е при такива митинги, че ако се съберат само 100 човека примерно за кауза, която интересува целия народ, самия митинг придобива комична окраска и се остава с впечатлението, че всъщност на хората си им е добре така и са си доволни и цялото това нещо не се приема на сериозно.
Днес чух по новините, че в Испания и Италия ще има протести и ще е доста масово.
__________________
NIN - remix feat. myself
http://www.youtube.com/watch?v=rYoHdJHBYdk
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ПЕТИЦИЯсрещувисокитеценинагоривата
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:17.