IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #481  
Стар 27th October 2011, 12:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Честито Яна! Целувки и само положителни емоции занапред
Отговори с цитат
  #482  
Стар 27th October 2011, 12:15
Аватара на kalyna
kalyna kalyna не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 50
По подразбиране

Iana_01 честито
Отговори с цитат
  #483  
Стар 27th October 2011, 12:15
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yana_01 Виж мнението
Здраврейте , момичета. Операцията ми беше в понеделник и мина повече от успешно! Доктор Стоянов и целият му екип - изключителни професионалисти. ...... Разстоянието между гърдите ми е пръстче и половина. Благодаря много на момичетата тук, на Лили и Гуен най - вече. Много ме окуражихте.
Ейййй.....Яна, браво, мила!!! Много и само хубави емоции ти желая! Вярвам, че всичко ще е наред; ще чакаме да разказваш после, като спаднат отоците и мине малко време! Гушкам те!
Отговори с цитат
  #484  
Стар 27th October 2011, 12:25
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Евче, страхотно се чувствам. Благодаря ти за милите думи. Нямам болки, обещавам да ти пратя снимки като кача.
Отговори с цитат
  #485  
Стар 27th October 2011, 12:27
Аватара на vanessa01
vanessa01 vanessa01 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 151
По подразбиране

Бела, честито и на теб. Вярвам, че макар и с леки усложнения, вече си добре !
Отговори с цитат
  #486  
Стар 27th October 2011, 12:43
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ИЗКУСИТЕЛНА Виж мнението
Маркова, не визираш мен се надявам. Аз не смятам операцията ми за неуспешна и не съжалявам, че отидох при Тепавичарова. Просто се дразня да се идеализира някой и си казвам когато имам забележки.

Въпреки тях (забележките), приятелката ми хареса резултата и също избра Тепавичарова.


Нелс, няколко дребни неща, които събрани заедно яко дразнят ме карат да се замислям за втора операция.....но засега само си я мисля, не съм предприела нищо все още
Не намирам че докторката е виновна за нещо, това което ще ми хареса, едва ли някой би го направил от първият път, като се има предвид катастрофалния ми старт
Миссс въобще грам не цитирам теб. Ти си откровенна през цялото време. Незнам даже как реши, че може теб да визирам. Появиха се няколко потребителки, които изведнъж изчезнаха от форума, недоволни от Кънев. Някои от тях го прехвалваха и хоп изведнъж се оказали жертви. Яд ме е, защото си мълчат и чак когато някое момиче иписка от несполучлива операция те й пишат за подкрепа. Не мисля, че трябва да се мълчи, нека да си казваме истината.
Отговори с цитат
  #487  
Стар 27th October 2011, 13:04
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

[QUOTE=bela_s;760191]Аз съм доволна от Стоянов.Не искам да споря но нямам неестествено разстояние между гърдите,бях с дренажи три дни,махнаха ги на четвъртия.Имах усложнение и ме оперираха втори път вечерта,доволна съм от вниманието и грижите и през следващата една седмица в която ходех всеки ден.Не съм дала никакви пари над първоначалната сума.
Моя приятелка се оперира седмица след мен,тя също беше с дренажи.[/QUOTE

Бела твоите гърди са се получили много добре, поне според моя вкус. Ниския профил е с по-широка основа доколкото знам и събира разделечените гърди. Ако моята физика го позволява и аз ще искам нисък профил.
Отговори с цитат
  #488  
Стар 27th October 2011, 13:16
Аватара на дафни
дафни дафни не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 126
По подразбиране

Яна, честито! радвам се, че и при теб всичко е било наред (както и при мен)
Бела и на теб честито! Със здарве да си ги носите и да им се радвате!

П.С - разстоянието между гърдите не зависили от разстоянието по принцип, което си имаш? Що им се сърдите на докторите тогава??
Отговори с цитат
  #489  
Стар 27th October 2011, 13:18
Аватара на sisitoo
sisitoo sisitoo не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 93
По подразбиране

Кънев се учи на хората той не може да прави гърди
Отговори с цитат
  #490  
Стар 27th October 2011, 20:50
Аватара на блонди
блонди блонди не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2010
Мнения: 269
По подразбиране

Момичета,мен пък ме нервира,че като чели нямам разтояние,който иска бих му пратила снимка на мейлДаже много ми харесва да има поне пръст,два между гърдите..........,не пет пръста ,но все пак да има.....
Момичета,помня че е коментирано ,но все пак отново да повдигна въпроса.Ходите ли на масажи и как ви се отразяват.Аз ходя ,като си подлагам кърпа в основата на гърдите,челе съм го тук,пък и наистина така се отнема част от напрежението от лежането по корем...............обаче днес един образ доста яко ме по натисна по гърба.........,аз по едно време се усетих и му казах по -леко...,но сега усещам лек дискомфорт в едната гърда.Та мисълта ми е нещо такова може ли да прецека нещата с имплантитеда ги размести,да ги спука...........даже си мислих,дали може с рерата да ги срежа.Сигурно звучи смешно 7)))))И друго да попитам,в някаква част мускула ги покрива,в останалата само жлезата,но върху какво са ?!Директно на ребрата ли лягат или се остава част от гръдния мускул под тях.....?!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинаоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:01.