IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 27th March 2006, 12:35
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Ами ако нямаш никакво привличане към някой, аз лично бих изчакала да срещна човек който ми пасва по някакъв начин дори да не е сериозно, просто поне да ми е приятно да излизам с него! Пък и тя е младо и предполагам красиво момиче и ако не и харесва някой достатъчно не виждам защо да си губи времето вместо да се забавлява с приятелки и да се радва на младостта си........казвам го от гледна точка на това че на 15 срещнах Човека и сега на 23 съм още с него
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #12  
Стар 27th March 2006, 12:48
Аватара на 4ere6ka
4ere6ka 4ere6ka не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Dec 2005
Мнения: 303
По подразбиране

Invisible, много се радвам за теб и за това, че си срещнала своя Mr Right. Аз също се чувствам от късметлиите, които са намерили любовта на живота си рано.
И аз като теб смятам, че младо, интелигентно, хубаво момиче е по-добре да почака, защото даже и за момента да и изглежда ужасно всички да са с гаджета а тя не например, да бъдеш с поредица от хора, които не те привличат, е ужасно губене на време, а и така си отчайваш от живота, любовта и връзките. Сигурна съм че дори би могло да повреди бъдещите и взаимоотношения с мъжете.
__________________
Im a LADY in da street but a FREAK in the bed...
Отговори с цитат
  #13  
Стар 27th March 2006, 12:53
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Да така особено ако често попада на неподходящи мъже, поговори с нея и тя трябва да е знае че е щастливка да има приятелка като теб която иска да и помогне
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #14  
Стар 27th March 2006, 13:48
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Ми то заради такива като нея/а и още mnogy други като нея/ момченцата седят на сyхо!

Проy4ване: На всяко 19 годишно девствено момиче - 2 момчета кривват от правия път/стават геиове/!

Ехх да беше наше правото да решаваме кога да правим секс (( ....
Отговори с цитат
  #15  
Стар 27th March 2006, 13:54
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

Е това е несериозно.......

Това че едно момиче търси точния човек и не си ляга с всеки срещнат, не я прави причина за смяната на сексулната ориентация на който и да било!!!
__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #16  
Стар 27th March 2006, 14:12
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Защо секса трябва да е нещо толкова сериозно.... Сериозно е ако си тръгнала да търсиш някои да се жениш, ама до тогава, кво пречи да ....
Отговори с цитат
  #17  
Стар 27th March 2006, 14:24
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Айде сега момичета не се засягайте толкова, наистина доста от написаното е несериозно ама с малко истина в него
Отговори с цитат
  #18  
Стар 27th March 2006, 14:24
invisible invisible не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 2 684
Изпратете съобщение чрез ICQ до invisible
По подразбиране

__________________
My Webpage

Най-същественото е невидимо за очите!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 27th March 2006, 15:24
Аватара на pyceHka
pyceHka pyceHka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: Русе/София
Мнения: 1 603
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от 4ere6ka
Цитирай:
Първоначално написано от pyceHka
а има и друг вариант - гаджетата, които "не я кефят" да са просто ей така, да запълват дупката докато се появи някой друг. в такъв случай може наистина да не й се прави секс с тях
Дааа, но това също не ми звучи много нормално. Тъжно е когато някой човек предпочита да е с който и да, но само да не е сам.

Вие как мислите? Кое е по-добре: да имаш някакво гадже просто за да имаш такова (дори и да не го харесваш изобщо) или да бъдеш сам известно време докато срещнеш някой, който те вълнува?
абе истината е, че познавам бая момичета на варианта "правя си течение с някъф", демек които ходят с някой който не ги привлича само и само да не са сами. наистина е жалко, но всеки сам прави избора си

иначе лично аз съм на принципа "по-добре сама отколкото с който и да е". може би затова засега съм си сама...
Отговори с цитат
  #20  
Стар 27th March 2006, 15:37
mairo mairo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2005
Град: Australia
Мнения: 1 025
Изпратете съобщение чрез MSN до mairo Изпратете съобщение чрез Yahoo до mairo
По подразбиране

Аз да допълне за 'ИЗСЛЕДВАНЕТО': всяко момиче, девствено или не над 18, за всяка седмица без приятел/няма значение дали правят секс или не/ едно момченце криввааа... Така че русенке, аз съм сигyрен че в Рyсе има много младежи, аз съм от Силистра и имам много приятели там, готини пичове, така че неможе да ме излъжеш
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Отновозасекс
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:14.