IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 22nd April 2008, 19:40
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране ...............


Последно редактирано от 3y3ka : 7th April 2011 на 11:32
Отговори с цитат
  #2  
Стар 22nd April 2008, 19:54
bubi23 bubi23 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 41
По подразбиране

Чесно да ти кажа , според мен единствената ти грешка е че още си с този човек.Той не те заслужава щом те лъже и докато ходи с теб има някаква надеждаи желание да се събере с бившата.Мисля че не трябва да си с човек който те кара постоянно да страдаш и да плачеш
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd April 2008, 20:03
sweety_L sweety_L не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: На покрива с Карлсон
Мнения: 2 380
По подразбиране

Според мен не той трябва да си връща доверието в теб, а ти в него! Аз не бих те обвинила, че си ровила в личното му пространство. Едва ли би го направила, ако нямаше и грам съмнение в приятеля си. Ти убедена ли си, че те са нямали връзка през цялото време, когато уж ти си била неговата любима? Ами представи си и ситуацията, в която те си кроят планове, другата си подготвя нещата за развод (ако е семейна), а ти се явяваш временното препятствие за забавление и разтуха? Пиша ти всичко това не, за да вкарам съмнението в теб, защото то сигурно се е загнездило дълбоко в теб, а да те накарам да помислиш за теб самата, за твоето лично бъдеще. Сега си на 18 г. Била си с този човек цели 2 години... Така ще мината още 2, може би и какво? Струва ли си? Любовта е любов, когато е споделена.
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd April 2008, 20:03
Аватара на {Boni}
{Boni} {Boni} не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2008
Мнения: 2 520
По подразбиране

От мнението ти никъде не виждам да обмисляш раздяла . Ако всичко с бившата се е приключило още при първия ви разговор, е нормално да му простиш, но след 2 години връзка да мисли за нея . Не е ли най-добре да си останете приятели или да се разделите временно, докато той окончателно реши какво иска... ситуацията изобщо не е честна спрямо теб и не би трябвало да се примиряваш. Кажи му, че така не може да продължава и решавайте какво да правите от тук нататък. Освен това сте млади, още колко възможности имате пред себе си... гарантирам, че и вие не може да си представите
__________________
The greater danger for most of us lies not in
setting our aim too high and falling short; but in
setting our aim too low, and achieving our mark.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 22nd April 2008, 20:04
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

Зузка,съжалявам за това,което ти се е случило

Но си задай въпроса струва ли си още да си човек,който обича друга жена и постоянно мисли за нея?

Колко още ще издържиш така?

И постоянно ли ще се тормозиш дали не я търси?
Отговори с цитат
  #6  
Стар 22nd April 2008, 20:12
Аватара на valeto
valeto valeto не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2005
Град: София
Мнения: 9 208
По подразбиране

Зузка, твоят човек е доста неориентиран... а после жените не сме знаели какво искаме! Според мен там е проблема - той не може да реши какво иска, или по-точно коя - теб или нея. А избора му е 33 годишна омъжена жена, вероятно с деца (нямам нищо против 33-годишните омъжени жени с деца :P ) или 18-годишно маце, което го обича и може да е само с него без други ангажименти. Незнам ква е тая любов с тая госпожа, че 2 години не може да я забрави! но след като е на 19 кво има да му мисли ...
__________________
. LIVE . RIDE . FLY
Отговори с цитат
  #7  
Стар 22nd April 2008, 20:15
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Вaле, тaкa си е, прaвa си Не знaе кaкво искa, дa си с тaкъв човек е много нaтовaрвaщо и много често остaвaш нaрaнен.
Аз бих скъсaлa, понеже по-мaлко ще ме боли дa не съм с него, отколкото постоянно дa съм в съмнение.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 22nd April 2008, 20:17
Babri Babri не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16 744
По подразбиране

И аз бих скъсала!

Просто не мога да издържа да се измъчвам всеки ден!
Отговори с цитат
  #9  
Стар 22nd April 2008, 20:20
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Ще се оправите , няма страшно
Отговори с цитат
  #10  
Стар 22nd April 2008, 20:29
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

Не знам какво да те посъветвам, лесно е да се каже "зарежи го", но ако ти го обичаш, това че той още мисли за друга не влияе на чувствата ти. От друга страна, насила хубост не става.
Първата любов не се забравя и не се прежалва. Както ти обичаш него, така и той обича нея. Няма значение на колко е години и какво е семейното и положение. Любовта за такива неща не пита. Просто идва и те блъска като товарен влак..., а може и с години да те влачи по релсите. Вярвам дълбоко, че както в любовта, така и в повечето неща, човек сам е архитект на собственото си нещастие. Моят съвет е да си дадеш малко време да помислиш на спокойствие. Замини някъде сама или при приятели, за да се откъснеш от цялата драма и да помислиш трезво над нещата. Вярвам, че си страхотно момиче и ще достигнеш до положителен изход.
Успех!
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: СледващапрошканямадаимаобещавамсиЩеопитам
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:59.