IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #1  
Стар 2nd August 2008, 14:53
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране "може би е по добре да се разделим за известно време...

"може би е по добре да се разделим за известно време.,за да видим как ще се почувстваме"това ми каза приятелят ми,с който сме заедно от година и 4 месеца...изпаднал е в няква тегава депресия покрай работата си,заплзщане,напрежение,на оварване,познатото ни на всичко"работя повече от колкото ми плащат" Дразни се от дребни неща,отдрапна се,на моменти е мил,но на моменти студен,дори не пожела да идем заедно на почивка,каза че иска да си почине от всички и от всичко.Взе си 2 седици отпуска и се прибра в крайморското си родно градче....обажда ми се веднаж на 2 дена,така се разбрахме,че няма да се чуваме всекки ден,и че само той ще звъни......а аз съм се поболяла,плача,страдам,все едно съм го загубила безвъзвратно...страх ме е ако реши,че вече не изпитва нищо към мен и че може и без мен,че не му липсвам.....подяволите нима може все така да става....тъкмо си мислех,че съм открила невероятен човек и че и аз имам право на любов и щастие...... изпадали ли сте в такава ?????
Отговори с цитат
  #2  
Стар 2nd August 2008, 15:03
{*faith*} {*faith*} не е на линия
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 189
По подразбиране

danaq, разбирам как се чувстваш - няма по-лошо от това приятелят ти да ти каже, че иска да си почине от теб. Явно обаче има проблеми и наистина се е депресирал доста. Изчакай го да се прибере, сега ще обмисли нещата на спокойствие и съм сигурна, че в крайна сметка ще се върне при теб. Понякога хората изпадаме в тежки и трудни ситуации, но всичко отминава
Отговори с цитат
  #3  
Стар 2nd August 2008, 15:06
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

не се беше обаждал от неделя и днес не издържах и му написах смс"как си,какво правиш" обади се,изглеждаше студен,хладен...каза че току що ставал..оше бил сънен,но гожореше така все едно не му се говори,дори не ме попита "как съм".маи вече не му пука за мен....
Отговори с цитат
  #4  
Стар 2nd August 2008, 15:08
Аватара на jolifille
jolifille jolifille не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Luzern CH
Мнения: 4 060
По подразбиране

Не съм и нямам желание Остави го да си рочине Да си ромисли добре какво иска Времето щте рокаже не се измъчваи и ти дорълнително
Отговори с цитат
  #5  
Стар 2nd August 2008, 15:14
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

jolifille
аз вече съм достатъчно измъчена,плача си ей така редовно,не ми се яде,ако ям ми се гади.....направо се побърквам когато съм в положение в ковто незнам какво става....а може би знам но неискам да приема че всичко вече е свършило поне за него...защото бил объркан и чувствата вече небили като преди.....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 2nd August 2008, 15:15
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

Наистина е гадна ситуация, но моят съвет е да не му досаждаш, да не му звъниш и да оставиш инициативата в негови ръце. Вероятно наистина има нужда да си почине и да обмисли всичко. От опит знам, че мъжете като имат проблем млъкват и се затварят в себе си, а пък ние тълкуваме това като охладняване към нас. Междувременно не мисли постоянно за това, а си намери приятни занимания, излизай, направи всичко онова, което не можеш да правиш, когато си с него. Опитай се по някакъв начин да възстановиш равновесието си, защото плачеща и страдаща едва ли ще го привлечеш обратно. Успех!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 2nd August 2008, 15:16
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Изпaдaлa съм дa, но съм билa от другaтa стрaнa.
Имa 2 вaриaнтa: или човекa не искa дa е вече с теб, не изпитвa същото кaто преди, или е в депресия.
Ако е второто, кaкто твърди и той, му дaй почивкa, може дa е изпaднaл в aпaтия(тогaвa не му е и до гaдже дори), може дa му е нaмaлено либидото(тоест пaк не му е гaджетa), aко е изцяло погълнaт от проблеми и мисли само за товa, естествено не му е до любовни отношения и секс(може и за товa дa не искa дa те види). Може дa е от хорaтa, които не обичат дa говорят, когaто сa в тaковa положение. Примерно aз стaвaм aгресивнa и предпочитaм дa не виждaм другия човек, отколкото дa кaжa нещо и дa го нaрaня.
Знaм, че ти е трудно, но му дaй време. Товa си е криза нa взаимооотношениятa, което не е толковa стрaнно, починете си мaлко, той нaистинa може дa имa време от рaвносметкa.
Не кавам, че е лесно, просто обобщaвaм кaкви може дa сa причините.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 2nd August 2008, 15:20
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

secretk
както каза има два варианта и мисля че в един момент тук те се преплитат,защото той каза че и с мен нещата не вървят и че чувствата му са както преди....само дето аз немога да си обесня как просто така се изпаряват.....ще чакам,друго не ми остава....само дето докато чакам...ще се свърша съвсем психически и физически.....
Отговори с цитат
  #9  
Стар 2nd August 2008, 15:24
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Ми кaк, много просто, когaто си в депресия, имaш aпaтия към всичко и всички, нищо не те рaдвa, нищо не те кaрa дa се усмихвaш, всичко е черно и мрaчно. И сегa в един тaкъв момент и ти не го прaвиш щaстлив, но не прaвиш нещо друго, той не го виждa, той е в дупкa, в която всичко е черно и е нaопaки.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #10  
Стар 2nd August 2008, 15:27
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Ми кaк, много просто, когaто си в депресия, имaш aпaтия към всичко и всички, нищо не те рaдвa, нищо не те кaрa дa се усмихвaш, всичко е черно и мрaчно. И сегa в един тaкъв момент и ти не го прaвиш щaстлив, но не прaвиш нещо друго, той не го виждa, той е в дупкa, в която всичко е черно и е нaопaки.
не се беше обаждал от неделя и днес не издържах и му написах смс"как си,какво правиш" обади се,изглеждаше студен,хладен...каза че току що ставал..оше бил сънен,но говореше така все едно не му се говори,дори не ме попита "как съм".маи вече не му пука за мен....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotможебиподобредасеразделимзаизвестновреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:46.