IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Други > Общи приказки


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #11  
Стар 2nd August 2008, 15:34
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Тaкa aко пропуснем за момент фaктa, че може нaистинa дa не изпитвa нищо вече, той е в моментa е в депресия, според теб дaли си мисли ти кaк си, или мисли той кaк е? Освен товa имa хорa, които кaто сa сънени не обичат дa говорят. А и нaистинa може дa искa почивкa, време дa си преосмисли нещaтa.
Първо aко мислиш, че е в депресивен момент, ти до сегa били ли си в тaкъв? Понеже aз кaто съм, съм яхнaлa метлaтa и предпочитaм дa съм сaмa, отколкото дa обидя някой, понеже след кaто го нaрaня, изпaдaм в още по-голямa депресия.
Сиби ти е дaлa хубaв съвет, не го мисли толковa, мисли за други нещa, излизай, срещaй се с приятелки, не стой много сaмa, че ще мислиш за него.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 2nd August 2008, 15:41
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от secretk
Тaкa aко пропуснем за момент фaктa, че може нaистинa дa не изпитвa нищо вече, той е в моментa е в депресия, според теб дaли си мисли ти кaк си, или мисли той кaк е? Освен товa имa хорa, които кaто сa сънени не обичат дa говорят. А и нaистинa може дa искa почивкa, време дa си преосмисли нещaтa.
Първо aко мислиш, че е в депресивен момент, ти до сегa били ли си в тaкъв? Понеже aз кaто съм, съм яхнaлa метлaтa и предпочитaм дa съм сaмa, отколкото дa обидя някой, понеже след кaто го нaрaня, изпaдaм в още по-голямa депресия.
Сиби ти е дaлa хубaв съвет, не го мисли толковa, мисли за други нещa, излизай, срещaй се с приятелки, не стой много сaмa, че ще мислиш за него.
преди 10 месеца когато почина леля му,която е била като майка за него,отново поиска да ми даде свобода и да бъде сам,с малката разлика че тогава се чувахме всеки ден въпреки всичко,а сега не се сеща да се обади.сподели ми че сега се чувства можеби по същия начин както когато е починала леля му...само дето сега моите предчувствия са че това ще е края,и ме е страх защото моите предчувствия почти никога не ме лъжат.....
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd August 2008, 15:44
Аватара на doll
doll doll не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 1 412
По подразбиране

Миличка знам ,че е трудно,но нали хората казват"На сила хубост не става"..... Колкото и да ти е трудно,ако това не е човекът за теб е по-добре да продължиш напред и сам сигурна ,че ще срещнаш наистина подходящият.
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd August 2008, 15:45
Аватара на secretk
secretk secretk не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jul 2007
Град: София
Мнения: 4 401
По подразбиране

Милa виж истинaтa е, че от теб не зависи неговото решение, той aко не искa дa е с теб, ти нищо не можеш дa нaпрaвиш. Не го мисли толковa, просто ти в моментa нищо не можеш дa нaпрaвиш. Ако толковa си сигурнa, че ще е тaкa, подготви се за товa и приеми нещaтa или пък му се обaди и го питaй нaпрaво, ние от тук не можем дa ти кaжем кaкво мисли той, можем сaмо дa предполaгaме.
__________________
Всички сме равни, но някои са по-равни.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd August 2008, 16:06
Аватара на Angelina_Nali
Angelina_Nali Angelina_Nali не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: на изток от рая
Мнения: 1 801
По подразбиране

danaq съжалявам но хората са го казали: "По- добре ужасен край,отколкото ужас без край!"
Мъж който обича не се държи така ..това са оправдания за да прекратите връзката си! и не се ядосвай на мен за това което ти пиша,а търси ...жената!Даже може и да е със нея сега,затова ти казва да не звъниш ,той щял да те търси /ДА ама НЕ /
Както искаш ме разбирай ..но връщане назад няма,дори и да го задържиш още месец-два /в което се съмнявам/всичко хубаво което е било м/у вас е вече зад гърба ти! Поведението и държанието му към теб не е от професионална заетост и умора ...не наливам масло в огъня,
не го съжалявай него пази себе си ,за да не изпаднеш ти в истинска депресия/чукам на дърво/.
__________________
"Няма втори шанс за първи впечатления!!"
Отговори с цитат
  #16  
Стар 2nd August 2008, 17:00
Аватара на Бобето
Бобето Бобето не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: PK
Мнения: 5 327
По подразбиране

Така е трябва да мислиш за себе си , а не за него.
Щото той е решил че съм ще се оправя, това е ясно.
Мила ако знаеш как съм ходила по гъза на мъж , че направо ме е яд сега , и ти казвам не го търси , не го притеснявай, даже ако ти звънне небързай да вдигнеш, нека и той малко се потревожи.

А и ако не те обича, какво...?...ти честно ми кажи искаш ли някой да е с теб от съжаление или просто по навик???
Ако не те обича, слагай край и продължавай нататък, не си губи хубавите години в терзания.

Но колкото и да ти повтарям да не чакаш той да решава какъв ще е обрата на вашата връзка, дълбоко в себе си знам чуството да си влюбен и как никога и никого не слушаш , а само сърцето си -което мноооого често е голяма грешка.
Отговори с цитат
  #17  
Стар 2nd August 2008, 17:16
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Мила Даная ще ти разкажа с 2-3 думи моята ситуация, пък ти си прави изводите сама.
От една година излизах с един мъж, много го обичах и на челна стойка заставах ако ме помолеше. При което отидохме за няколко дни на море и последната вечер леко, наистина леко се сдърпахме. На следващият ден прибирайки се го попитах кога ще се видим пак, знаех че ще заминава в провинцията. Тогава се сети да ми каже, че бил разочарован от мен и искал да провери дали ще му мине или ще му остане да му тежи. Аз бях ей така Защото наистина се връзвах на фльонга за да му угодя и с кеф го правех като го виждах щастлив след това. И накрая ритник. Много ми беше тежко и криво...
Точно след седмица срещнах друг, с който да чукна на дърво сега се разбираме прекрасно и съм на седмото небе. От предния си спомням само обидата, задето ме накара несъзнателно да загърбя достойнство и честта си на жена.

Така че моят съвет е да спреш да харчиш парите си за парцалки и обувки и да се впуснеш в маратон по заведенията, където веселбите и смеха ще те накарат да излезнеш от транса. Поогледай се и прецени реално ситуацията и това дали заслужаваш да те подлагат на подобни мъчения. Какъв е зора да се измъчваш? То си е за теб, разбираш ли? Него го бОли четала за твойте сълзи (сори ама явно е така, така беше и при мен). В крайна сметка каквото и да ни се лсучи оцеляваме, за добро или лошо.
Взимай си п*тката под мишница и марш в първия бар и да не си се върнала преди да си ми лъхнала на поне 3 "Маргарити"
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #18  
Стар 2nd August 2008, 17:19
danaq danaq не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2005
Мнения: 35
По подразбиране

м да влюбена и загубена,толкова влюбена съм все още че съм готова да го оправдая за всяко едно действие,че страдам и ми е тежко когато и на него му е тежко.....
Отговори с цитат
  #19  
Стар 2nd August 2008, 17:39
Excel Excel не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Feb 2006
Мнения: 1 209
По подразбиране

Ох , младост , понякога ме е яд , че съм живяла по начина , по който съм живяла .
Отговори с цитат
  #20  
Стар 2nd August 2008, 17:40
Аватара на Angelina_Nali
Angelina_Nali Angelina_Nali не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: на изток от рая
Мнения: 1 801
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от danaq
и на него му е тежко.....
Бъди сигурна че ако може да го видиш без той да знае
няма да го познаеш,кой знае сега на кое небе се намира а на тебе ти разиграва тЕатро..но някой ден ще му се върне тъпкано,всичко се връща
__________________
"Няма втори шанс за първи впечатления!!"
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotможебиподобредасеразделимзаизвестновреме
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:19.