IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 20th October 2009, 14:13
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Desiro
Е те обидите и тракането със заби се чуват най-добре в близост. Съвсем обективно.
P.S. Разбирайте "ЗЪБИ". ЗАби е от диалекта ми.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 20th October 2009, 14:16
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Подкрепям Спортито - даже и на калъп да те хванат - отричай!
Цитирай:
Първоначално написано от Desiro
Е те обидите и тракането със зъби се чуват най-добре в близост.
Да де, защото се използват най-обективни аргументи - знаят се кирливите ризи и т.н.
От непознатите само глупаците се обиждат
Отговори с цитат
  #23  
Стар 20th October 2009, 14:20
Неспокойната моторетка Неспокойната моторетка не е на линия
Banned
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: France, Lyon
Мнения: 1 032
По подразбиране

Говорех за тракането със зЪби придружено със съскане в интимен кръг. Обикновено обидите(най-кирливите) излизат така спонтанно..Като самата истина
Отговори с цитат
  #24  
Стар 20th October 2009, 14:36
Аватара на Pepi25
Pepi25 Pepi25 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Ако в момент на слабост ми се случи да изневеря на гаджето един път и после съжалявам,дали би било добре да си призная?И ако го направя,то ще е заради мен самия за да ми олекне на душата.Но да натоваря нея и тя да се вкара в некви филми и да си въобрази какво ли не.Да се почувства зле заради моя грешка.И после да я моля да ми прощава.В такива случаи премълчаването е най добрия вариянт.Единствения който ще му е зле и с гузна съвест ще съм аз.
Отговори с цитат
  #25  
Стар 20th October 2009, 14:41
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pepi25
Ако в момент на слабост ми се случи да изневеря на гаджето един път и после съжалявам,дали би било добре да си призная?
Според мен, не. Излишно би я наранил, ако държиш на нея и искаш да си с нея. Доколко е хуманна постъпката с изневярата - никой не може да съди, защото никой не е застрахован от подобна постъпка при определени обстоятелства Имам особено мнение относно "премълчаването" в този случай Което поражда следващият въпрос към темичката "Премълчаването благородна лъжа ли е?"
Отговори с цитат
  #26  
Стар 20th October 2009, 14:54
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Което поражда следващият въпрос към темичката "Премълчаването благородна лъжа ли е?"
За мен "благородна лъжа" е точно премълчаването, а не поднасянето на лъжа някаква. Това никога не съм го толерирала, дори и едно време, когато пишех в "оная" тема.
И все пак, някои неща би трябвало да се премълчат (баси, след малко ще се върна на старата си позиция , колко е трудно всичко да се сложи в едно определение)
Ще трябва още да си помисля по въпроса, че май не съм наясно със себе си... Верно всичко си зависи от ситуацията
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #27  
Стар 20th October 2009, 14:58
stiuardka stiuardka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: Бургас
Мнения: 1 315
По подразбиране

Имах приятел ,който винаги казваше"аз никога не лъжа!просто не казвам цялата истина".Лошо е да си лъган,а да вярваш на този човек.После много повече боли...
__________________
Да умееш да се наслаждаваш на преживения живот означава да живееш два пъти.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 20th October 2009, 15:01
Аватара на emiko
emiko emiko не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Град: София
Мнения: 2 648
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
(баси, след малко ще се върна на старата си позиция , колко е трудно всичко да се сложи в едно определение)
Ще трябва още да си помисля по въпроса, че май не съм наясно със себе си... Верно всичко си зависи от ситуацията
Споко...и аз често се чувствам така
Отговори с цитат
  #29  
Стар 20th October 2009, 15:03
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от strangenick2
Цитирай:
Първоначално написано от gwendoline
Което поражда следващият въпрос към темичката "Премълчаването благородна лъжа ли е?"
За мен "благородна лъжа" е точно премълчаването, а не поднасянето на лъжа някаква. :
Така де...напълно съм съгласна, че в най-честия случай премълчаването е благородна лъжа. Но понякога обстоятелствата пораждат въпроси, които изискват отговори без право на размисъл И тогава на помощ идва въображението или т.нар. "благородна" лъжа, само и само да се опази мира... Но тогава не е просто премълчаване, схващаш ли...? В мига на истината - да се свалят картите на масата или да се направи последен опит да се постъпи "благородно"?
И дребните лъжи, съпътстващи ежедневието съответно - наистина ли са толкова дребни и безобидни като част от "благородната" лъжа или са в дъното на по-сериозна конспирация, от която си не преметнат, ами ритнат в топките направо....
Ей такива въпроси си задавам аз...
Отговори с цитат
  #30  
Стар 20th October 2009, 15:07
Аватара на Pepi25
Pepi25 Pepi25 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 125
По подразбиране

Хората които си признават всичко са некъв вид егоисти ако признанията им биха накарали други хора да се чувстват зле.Или са плямпала.Еми хора сме все пак,не е нужно да си вадим керливите ризи наяве.Всеки човек има по нещо което е най добре да бъде премълчано.Примерно започвам нова връзка и ме разпитва мадамата.Е трябва ли да си изпея и майчиното мляко.Баси тъпака бих бил.Ами пазенето на тайна е пак вид съучастничество тогава.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: quotБлагороднаталъжаquotоправданаиливсепаклъжа
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:37.