IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 18th March 2009, 09:20
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Искам,искам........ :P :P ама мислиш ли че ще се напъхам.......
Мисля защото освен че е доста голям в горната част отзад е с връзки и може да се отпуска още
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #372  
Стар 18th March 2009, 09:26
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от doroteia01
Искам,искам........ :P :P ама мислиш ли че ще се напъхам.......
Мисля защото освен че е доста голям в горната част отзад е с връзки и може да се отпуска още
Запазен ...........моля..........
Отговори с цитат
  #373  
Стар 18th March 2009, 09:35
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yoli
И аз се бях побъркала по тези корсети Къде ли не търсих черен изчистен без чашки и така и не намерих

Погледни тук Може да ти хареса нещо

Dore
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #374  
Стар 18th March 2009, 10:07
Аватара на miss_dior
miss_dior miss_dior не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2009
Град: СОФИЯ
Мнения: 24
По подразбиране

здравейте,понеже още не съм си поръчвала нищо ,тоя английския ebay,по ли е за предпочитане,и тези корсети наистина ли са толкова евтини?доставката колко излиза до сф
Отговори с цитат
  #375  
Стар 18th March 2009, 10:16
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от miss_dior
здравейте,понеже още не съм си поръчвала нищо ,тоя английския ebay,по ли е за предпочитане,и тези корсети наистина ли са толкова евтини?доставката колко излиза до сф
От английския се сдобих с 5 чифта обувки,две рокли ,сако и двата корсета .За доставка не съм плащала повече от 6 паунда и нещата идват за около седмица в пощата.Цените на корсетите наистина са такива и аз лично съм много доволна от качеството на всичко което съм си поръчала .
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #376  
Стар 18th March 2009, 10:42
Аватара на want
want want не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 2 032
По подразбиране

Корсетите които струват 0.99 паунда, дефакто това е първона4ална цена , от там нататък купува4ите наддават и не се знае за колко можеш да го купиш.Отделно продава4а си слага един минимум който ти не виждаш и дефакто не знаеш колко е
Единствено ако видите надписа Buy it Now то тогава цената която е посо4ена е то4ната цена!
Отговори с цитат
  #377  
Стар 18th March 2009, 10:50
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

Единия корсет го взех точно за 0,99 паунда със 6 паунда доставка .Колкото и да наддават бая търг ще е докато стигнеш до 60 паунда каквато е средната цена в единия сайт
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #378  
Стар 18th March 2009, 13:19
Аватара на feya
feya feya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 29
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от misheto7
Цитирай:
Първоначално написано от feya
До колкото виждам ти ми говориш за корсет от Hong Kong ,вероятно некачествено копие на оригинала /имитация/ ,цените им са доста солидни горе
Незнам...всеки си преценява ...
Не споря ,но тогава възниква въпроса защо азиатката с розивия корсет е една и съща и на снимката в твоя сайт и в ebay като не са едни и същи неща .Съжелявам че ми прави проблем и не мога да копирам линка от твоя сайт за да покажа кой корсет точно имам предвид.А другото което е в английския сайт които си посочила цените са доста по-високи .Но както каза всеки си преценява

Не ми отговори защо според теб като тия вebay са имитация ,а в honey-buney.com не са защо в българския сайт са по-евтини отколкото в miracle lingerie .Да не са решили да продават на загуба заради кризата



Доре единия които си взех е жълто и черно ама ми седи като подарен ,ако ти хареса веднага ти го хари3вам
Ами да ти кажа в Англия цените са доста по различни ,едно кафе там е 5лв. а тук 1.50 А и така като гледам ,навсякъде цените са различни за корсети ,а и за каквото и да било друго .Съжалявам,не съм запозната с ebay и не мога да коментирам ,но видях че пише Hong Kong и затова изкоментирах. В крайна сметка всички е въпрос на личен избор и виждане
__________________
В една любов трябва първо да има приятелство, после е любовта.
Отговори с цитат
  #379  
Стар 18th March 2009, 13:25
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране

what ever

feya Имаме ли снимки вече ?
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #380  
Стар 18th March 2009, 13:31
Аватара на feya
feya feya не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 29
По подразбиране

еееее наистина е важно обаче ей сега ще видя какво мога да направя по въпроса с телефона,оба4е незнам как да ги кача тук?
__________________
В една любов трябва първо да има приятелство, после е любовта.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Сайтовезадрешки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:48.