IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2711  
Стар 6th January 2009, 14:42
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

http://accessories.skype.com/store/s...uctID.81730700

хубава уеб-камера

--------------------------------------------------------------------------------

http://www.skype.com/allfeatures/videocall/

обяснения по видео връзките, надолу има част за High Quality Video
иска 2 ядрен проц, а твоя не е такъв


едит: тая програма най-много да намалява качеството, за да не цепи самата картина, ама не съм се учил да хвърлям боб
научи как се казва програмата, ще я разгледаме
__________________
погали ме по главичката
  #2712  
Стар 10th January 2009, 19:58
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Как мога да си изтрия хронологията на скайп? Няма ми я в папката за скайпа.
__________________
Преди да запалиш огън в някого, помисли как ще го гасиш...
  #2713  
Стар 10th January 2009, 20:02
Аватара на svetlin4u
svetlin4u svetlin4u не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 4 316
По подразбиране

Щом ти я няма значи знаеш как да си я изтриеш.

Най-разпространения начин да си изтриеш хисторито в скайпа е чрез менюто на програмата.
__________________
погали ме по главичката
  #2714  
Стар 20th January 2009, 17:40
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Другари, трябва ми спешна информация:
Колко струват най-евтините дрехи в България (не втора употреба)?
А някой има ли представа цените на едро как вървят?
Интересуват ме дънки, панталони (мъжки и женски) и блузи.
Благодаря предварително!

Удава ми се възможност да закупя тук 17 хил. броя дрехи на добра цена и се питам дали ще се продадат в България... Става дума за дрехи, които са били на мода тук преди 5-6 години, а понятие си нямам какво е модно в момента в Бг, затова ми се иска да зная принципно най-ниските възможни цени какви са.
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
  #2715  
Стар 20th January 2009, 18:05
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Стрейндж според мен поемаш риск, освен ако дрехите не са маркови. Повечето дрехи на пазара са турски или БГ ишлемета за износ и част от моделите - върнати по някакви причини се появяват на пазара на ниски цени. Става въпрос за горе долу актуални дрехи, от един сезон на зад. Изглеждат прилично, бързо ги намаляват и разпродават или губят актуалност.

Пазара е капризен и непредвидим. Има магазини за преоценени маркови дрехи, които не гъмжат от хора, а дрехите изглеждат като втора употреба. Щях да се гръмна като видях какво има в Бенетон, Кенвело, Петерс и прочие. Да ме извиняват ама Турските производители на ризи, ги сложиха в джоба си. Не напразно Турците са и най добрите в света в производството на ризи, които за съжаление обаче, не можем да срещнем на нашия пазар.

От търговци знам, че няма голям келепир от дрехите и са капризна стока. Въпреки това си направи проучването. Аз не съм критерий за пазара на дрехи у нас. Преди време се интересувах.
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #2716  
Стар 20th January 2009, 18:12
Аватара на gwendoline
gwendoline gwendoline не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: The Garden of Eden
Мнения: 9 049
По подразбиране

Само ще добавя още един щрих към поста на Жоро - доста от този тип все пак "залежала" стока се обезценява допълнително от непазарния си вид - често тази дрехи, макар и нови - като се разгърнат имат разлика като цвят дори - най-разпространения признак е по-изсветлените (избелели) ръбове, по които се разпознава, че тази дреха е стояла някъде известно време. А това обезцветяване често се дължи на излагане на витрина и директна слънчева светлина, стоене в помещение без приток на свеж въздух (оттам мирис на застояло)... За чистота - айде няма да споменавам. Да не говорим ако не са на закачалка - доста от тях няма да имат никакъв търговски вид и клиентелата ще е доста...ограничена, така да се каже. Хубаво прецени нещата - залято е и с турски, и с китайски и с български дрехи - е, да, на може би по-високи цени, но прилични, на които може човек да си позволи и може би са по-предпочитани И аз не съм капацитет в тази област, но това са моите съображения.
  #2717  
Стар 20th January 2009, 18:28
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Благодаря ви много за съветите!
Някой може ли да ми даде примерни цени за най-евтиното на пазара?
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
  #2718  
Стар 20th January 2009, 18:31
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Айде бе хора. Колко е най евтината разпродажба която сте виждали на дрехи. Всичко по ....5.....10
__________________
АЗ КАЗАХ !
  #2719  
Стар 20th January 2009, 19:02
Аватара на Mycka
Mycka Mycka не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: Блондландия
Мнения: 2 353
По подразбиране

ми...и такова съм виждала,но само на дребно де
говоря за блузи

иначе за дънки-15-20 лв ама такива дето не стават за носене
__________________
"I'm not here for entertainment!You don't really wanna mess with me tonight ..."
  #2720  
Стар 20th January 2009, 21:43
еМ ДжИ еМ ДжИ не е на линия
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 173
По подразбиране

Дънки по 20 лв в магазини като Ню Йоркер - на разпродажба (същите като тези по 80, но стари модели)
Дънки по 15-20 лв в малки магазинчета
Дънки втора употреба 10-25 лв - маркови (най-доброто качество, което може да се намери в БГ)

Блузи по 10 лв - турски, или потници по 5 лв

Блузки, блузки, потничета - втора употреба, маркови - от 2 до 10,15 лв

В магазините за преоценени стоки, дънките са около 20 лв, блузите - 10 до 15
Има малки магазинчета с маркови дрехи, които са единични бройки, незнам откъде зареждат, но дрехите са качествени и евтини. В такива магазинчета е пълно с кллиентела, после те ненадейно изчезват.
Имам един познат в Бургас, който държи магазин за дрехи, ако искаш мога да го питам.
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросивсякакви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:48.