IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #151  
Стар 22nd May 2010, 15:23
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жаклин

Моят винаги е бил ревнив. Но стана още по-мнителен, като си направих една пластика. Помисли, че ще го сменям, разбира се.
Като ви чета, си мисля толкова ли неуверени са мъжете .
Явно е нормално за повечето мъже,с течение на времето свиква и го приема като част от подържането за външноста.Пластичната хирургия толкова масова стана,че се надявам и мъжете да не тръгнат по пътя на жените.
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #152  
Стар 24th May 2010, 00:18
Жаклин Жаклин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 44
По подразбиране .

Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
установих,че това да си сложиш цици е един от сигурните начини да провериш женските си приятелства , колкото и жалко да звучи...разделих се за 2 минути с две жени, за които смятах,че са последните, които могат да не могат да понесат такова нещо и да предпочетат да не съм около тях и мъжете им, отколкото да продължи дългогодишното ни приятелство.... . но трябва да ви кажа,че аз лично освен да се надсмивам до ден днешен на случката,която беше само повод да ни раздели, друго не изпитвам...не мога да се тормозя за хора, за които явно най-важното нещо са болните им мозъци и чувства...
Отговори с цитат
  #153  
Стар 24th May 2010, 00:32
Жаклин Жаклин не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 44
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от LP_
Я да ви отперя един въпрос на всички кукли тука К'во ще си помислите, ако мъжа ви изведнъж хукне по зали и солариуми, уголеми си пацата и почне да ви обяснява, че го прави за собствено самочуствие
Ако имам такъв приятел, който има нужда от уголемяване на пацата, няма да съм с него. И не само заради секса , просто такъв мъж е силно комплексиран. С други думи, мъжете, които си уголемяват пенисите, са потиснати, навили са си на пръста, че само с едната голяма "паца", могат да задоволят една жена. Проблемът им е освен физиологичен и психически. Чувстват се потиснати и ако предприемат стъпка за уголемяване на пениса, ще го направят САМО И ЕДИНСТВЕНО заради СЕБЕ СИ, за да се чувстват по-добре.
Отговори с цитат
  #154  
Стар 24th May 2010, 17:18
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Жаклин

Ако имам такъв приятел, който има нужда от уголемяване на пацата, няма да съм с него.
Точно така
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #155  
Стар 25th May 2010, 22:08
Аватара на te_dda
te_dda te_dda не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 2 591
По подразбиране Re: .

Цитирай:
Първоначално написано от Жаклин
Цитирай:
Първоначално написано от te_dda
установих,че това да си сложиш цици е един от сигурните начини да провериш женските си приятелства , колкото и жалко да звучи...разделих се за 2 минути с две жени, за които смятах,че са последните, които могат да не могат да понесат такова нещо и да предпочетат да не съм около тях и мъжете им, отколкото да продължи дългогодишното ни приятелство.... . но трябва да ви кажа,че аз лично освен да се надсмивам до ден днешен на случката,която беше само повод да ни раздели, друго не изпитвам...не мога да се тормозя за хора, за които явно най-важното нещо са болните им мозъци и чувства...
невероятно, но факт!!!
__________________
Със или без силикон - за простотията и глупостта лек няма , за комплексарите - също !!!!!
Отговори с цитат
  #156  
Стар 27th August 2010, 08:51
Elllinka Elllinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Aug 2010
Мнения: 21
По подразбиране

Здравейте на всички- аз съм нова в този форум, но тъй като имам доста свободно време на работа :D и съм изчела доста от темите ви.
Знам, че не е мястото тук да споделям личните си проблеми, но искам да чуя и вашите мнения- преди 2 месеца се разделих с приятеля ми, с който бяхме заедно 2 години. Знам, че той като повечето мъже харесва достатъчно големи цици (моите са оскъдни) и като съм го питала да си сложа ли силикон ми казваше- не много изкуствено седи или все нещо замазваше положението. Сега е наредил във фейсбука поне 10 силиконови мацки и им пише разни "палави" коментари на полуголите снимки. Това адски много ме наранява и въпреки, че спортувам активно и си мисля, че инплантите само ще ми пречат се навих и аз да си сложа и зачетах форума ви. Винаги съм знаела, че са ми малки гърдите, но не съм мислила сериозно по въпроса да си слагам силикон, особено преди да родя поне.
Защо на мен ми разправяше "не си слагай" а сега е очевидно, че му харесва...
Скоро ще си кача снимки ако може да си кажете мнението в темата "въпроси към оперираните", защото когато отида на консултация искам да имам готови въпроси и да съм достатъчно информирана, за да станат така както искам.
Отново се извинявам, но няма как да се доверя на лекар- мой много близък почина след 17 операции и съм на мнение, че вички са олигофрени...
Отговори с цитат
  #157  
Стар 27th August 2010, 11:00
Galina-kaka G Galina-kaka G не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2010
Град: Varna
Мнения: 239
По подразбиране ...

Здравей! Вероятно приятелят ти е бил искрен. Този интерес към силиконовите кукли в момента може да се дължи на много неща - примерно да те дразни. Но не мисля да обръщам особено внимение на него. Важното е ти как се чувстваш. Според мен е голяма грешка да се подложиш на операция само за да докажеш /покажеш/ нещо на бившия си. И само се замисли какво ще е то. "Ето и аз имам силикон, а ти не можеш да му се радваш". Това ли целиш? А със следващия си приятел? Той ако с нещо друго те предизвика? Пак ли ще го направиш? Моят съвет е: отърси се от раздялата, дай си малко време, отговори си на въпросите, които те измъчват. Казваш, че спортуваш. Продължи. Намери си и друго хоби, което да те кара да се чувсваш прекрасно в кожата си, да бъдеш в равновесие със себе си. Постарай се да не обръщаш внимание на бившия си приятел /знам колко е трудно/.
И... може повечето от вас да ме заклемите, но... този Фейсбук май върши повече негативи, от колкото позитиви.
Отговори с цитат
  #158  
Стар 28th August 2010, 17:18
diana1977 diana1977 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2006
Град: София
Мнения: 391
По подразбиране

и аз съм на същото мнение.Заради никой било то и мъж не си заслужава да правиш нещо.Според мен поставянето на импланти,или пък друго трябва да си е лично твое желание .При повечето мъже е така,те в повечето случаи гледат навън,дори и да го имат същото вкъщи.И моя така ми казваше преди да си сложа ,недей и така си добре,но аз не го послушах и си ги поставих заради и само моето желание.
Отговори с цитат
  #159  
Стар 3rd September 2010, 14:17
Аватара на Serpentina^
Serpentina^ Serpentina^ не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: София
Мнения: 343
По подразбиране

Мацко, дори да си сложиш силикон, това няма да ти го върне. Гледай напред и не обръщай внимание на глупостите му. Ако правиш нещо, направи го само и единствено заради себе си и си намери някой, който ще те оценява заради това, което си.
__________________
Life is neverending fight
Отговори с цитат
  #160  
Стар 3rd September 2010, 17:10
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Serpentina^
Мацко, дори да си сложиш силикон, това няма да ти го върне. Гледай напред и не обръщай внимание на глупостите му. Ако правиш нещо, направи го само и единствено заради себе си и си намери някой, който ще те оценява заради това, което си.
Напълно съгласна
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Мъжетеви
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 09:24.