IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 28th June 2014, 15:32
Аватара на Beauty_on_Duty
Beauty_on_Duty Beauty_on_Duty не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 123
По подразбиране

И аз да поспамя - аз ходих с една колежка в Хил клиник, "да ѝ държа ръката" понеже е страхлива. Отново за спукани капиляри, но по краката - заличиха се от раз, но и цените им са страховити. Тя е ходила доста време преди това за същото в Леграно и ефекта е бил нулев.
Тити, в Бургас в Дева Мария имат много добра апаратура за третиране на вени и капиляри, естествено лекарите са съдови хирурзи, но в сайта е упоменато че заличават капиляри. Аз през юли ще ходя да ми видят една вена, която изпъква след тренировка и взе да ме притеснява. Ако искаш мога да разпитам, какво може да се направи при такъв проблем.
Отговори с цитат
  #12  
Стар 26th January 2015, 09:37
vili666 vili666 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 1
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от gemma Виж мнението
Здравейте,
интересува ме някой поставчл ли си е филър при Д-р Радина Денкова и какви са впечатленията ви?
Видях тази промоция:
http://elosbg.com/promotions
Поставявала съм си Juvederm Smile веднъж при др.Аргиров.Вече е време да повторя и мисля,че тази цена е много добра,но ме интересува дали лекарката е добър специалист.
Благодаря!
След като прочетох много добри отзиви , реших да отида при Денкова с моя приятелка , аз за филър в устните , а тя за ботокс , но след процедурата нямаше никакъв ефект . На ретуша отидохме и Денкова се държа изключително грубо и вулгарно , без да сме споменавали нещо за връщане на пари , тя заяви че нямало да ни върне парите , не ми е за парите , но отношението е важно и след като плащаш за нещо е редно да го получиш. Не я препоръчвам , подбира си клиентите !!!
Отговори с цитат
  #13  
Стар 16th February 2015, 16:31
Аватара на simona_80
simona_80 simona_80 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2009
Град: Пловдив
Мнения: 334
По подразбиране

Аз пък съм много доволна от Денкова, без да звучи като реклама.
Миналата седмица ходих при нея за ботокс и съм адски доволна както от отношението и, така и от резултата, много мила и усмихната жена...Определено бих и се доверила за каквато и да е процедура по лицето си
Отговори с цитат
  #14  
Стар 16th February 2015, 23:39
marta_1 marta_1 не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от vili666 Виж мнението
След като прочетох много добри отзиви , реших да отида при Денкова с моя приятелка , аз за филър в устните , а тя за ботокс , но след процедурата нямаше никакъв ефект . На ретуша отидохме и Денкова се държа изключително грубо и вулгарно , без да сме споменавали нещо за връщане на пари , тя заяви че нямало да ни върне парите , не ми е за парите , но отношението е важно и след като плащаш за нещо е редно да го получиш. Не я препоръчвам , подбира си клиентите !!!
Не знам как си подбира клиентите и по какво, нито я познавам, нито тя мен, но беше изключително мила, обясни всичко, подписвах декларация, а след като ми постави ботокса, докато сляза до колата "мъдрата" ми бръчка я нямаше. Тъй като ми предстоеше пътуване, седем дни по-късно в 8,30 сутринта ме чакаше в клиниката за попълване.
Отговори с цитат
  #15  
Стар 26th November 2015, 14:07
nnacheva nnacheva не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте!
Искам да ви попитам какви филъри сте си слагали при др Денкова за уголемяване на устните и колко струва? Благодаря!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: РадинаДенковамнения
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 21:32.