IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #651  
Стар 7th June 2008, 19:04
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Привет, дюканки-сладуранки!

И аз видях разразилия се спор... npp, супер си изказала мнението, мисля, на всички

По тоя повод да си ви поздравя всичките и пак да кажа на прав път сме!!!

Allegra, браво за отминалите вече изпити!!! Сега си вече свободна за веселие, айде дано и ние завършим с такъв успех!!!

SB2006, момичетата са те позъветвали вече доста компетентно... увеличи месцето. Айде чакаме те да кажеш как вървят нещата...

borti79, радвам се да те видя пак сред нас, макар и за малко

icebaby,Eleonora_81, allstars, момичета надявам се всички проблеми с МЦ-то да са се оправили, ако не трябва да се ходи при чичо Доктор, не го отлагайте!

И последно да си се оплача от себе си... Не ми е ясно защо след 5-те дни протеини не само, че няма раздвижване надолу макар и с грамове (и то вече почто от 1 месец), а и имам 500 гр +, даже ще си променя лентичката Да кажа много стриктни си бяха дните А сега тепърва започвам ПЗ… Само ми е малко кривичко… Ама сигурно ще мине

Целувки, момичета, много хубавa и заслабваща вечер!!!
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #652  
Стар 8th June 2008, 04:30
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране резултати

Да се отчета. Всички, които твърдят, че след 6- тия ударен ден не се сваля, грешат. Явно, при всеки е индивидуално, както наблюдаваме. За 10 дни ударен режим свалих точно 8 кг, като си свалях всекидневно- първите дни по 800 гр, следващите по 400 гр. За мен резултатът е повече от удовлетворителен.
Не съм имала никакви отклонения и залитания. Най- голямото ми изкушение са зелените сливи, които растат на воля из квартала, ама... не гледам нагоре като вървя покрай тях
Минавам от днес 5 дни на пипер с извара (както го бях писала преди), след 5 дни ще дам резултати.
Успех на всички и много масчица "на боклука"!
Отговори с цитат
  #653  
Стар 8th June 2008, 08:24
azdani azdani не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Кюстендил
Мнения: 53
По подразбиране

Kraska_ ...миличка благодаря, мисля да мина да ви вида за час и да си бягам....до давечера
Отговори с цитат
  #654  
Стар 8th June 2008, 09:28
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

Здравейте момичета .... с ОГРОМНО СЪЖАЛЕНИЕ ...да кажа ...вчера отидох на една служебна среща в 11:30 ... мислейки си че ще свършим за два часа ..но се оказа че са дошли и гърците и продължихме до 20:00 часа .... след което бях направо "изцедена " ...( за пояснение аз с моята преклонна възръст ...несъм много добра с англииския ...а вчера цял ден се наложи да обсъждаме специфични технически сложни проблеми на този език ....).......вярвайте ми като свърши тази среща ...единствената мисъл в главата ми беше .... са ЛЕГЛО ...
усетих се за нашата среша ...чак когато вече пътувах в метрото ...но НЯМАХ сили ....да се върна
сега много съжалявам, но повярвайте ми ... бях истински "убита " ...

днес се чувствам подута ..уморена ... в разгара на МЦ съм ... и реших да не стъпвам на кантара ... да си почине и той от мен
Отговори с цитат
  #655  
Стар 8th June 2008, 09:36
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

Здрасти, npp, срещата ще е днес в 19:00, нищо не си изпуснала
Стига да имаш желание и възможност, ще те очакваме
__________________
...
Отговори с цитат
  #656  
Стар 8th June 2008, 09:47
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Е дибро утро сладури.. ....Някой ще ходят на среща а... ...............Поне приятно искарване........ИСКАХ И АЗ ,НО ТАКЪВ Е ЖИВОТА...... .......Поне като ме видите да не ме забравяте.......
Отговори с цитат
  #657  
Стар 8th June 2008, 09:48
Kraska_Praska Kraska_Praska не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 381
По подразбиране

borti79, здравей, никой не те е забравил. Похвали се как върви при теб, падат ли килцата?
__________________
...
Отговори с цитат
  #658  
Стар 8th June 2008, 10:10
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Е ЗДРАСТИ....Как вървят свалят се с помоща на едни хапченца. Купихси ги,защото от доста време сам се закучила и не мърдам и реших да си помогна.. ......СЕГА СЕДЯ ПРЕД PC ТО КАТО СМОТАНА И СИ ПЯ КАФЕНЦЕ С МЛЯКО ,АМА МНОГО МЛЯКО НАЛИ МОГА ДА ПЯЯ ТО Е НАПЪЛНО ОБЕЗМАСЛЕНО.......пОНЕ при мен продават всичко обезмаслено
Отговори с цитат
  #659  
Стар 8th June 2008, 10:17
npp npp не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: Sofia
Мнения: 229
По подразбиране

............ето виждате ли на практика КВО ПРАВИ С НАС ТОЗИ РЕЖИМ ...съвсем съм обърлака дните на срещата .....много съм "отнесена от вихъра " .... голям майтап щеше да стане ако вчера се бях затътрила в пицарията .... и там да поставя на разпит сервитьорките КЪДЕ Е ЕДНА ГРУПА "ОТЛАСБНАЛИ ЖЕНИ " ....
ееееееее не са ми прави "специалистите " като казват че ..."изкукуригваме от това пилешко и яйца "
Отговори с цитат
  #660  
Стар 8th June 2008, 10:35
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от npp
............ето виждате ли на практика КВО ПРАВИ С НАС ТОЗИ РЕЖИМ ...съвсем съм обърлака дните на срещата .....много съм "отнесена от вихъра " .... голям майтап щеше да стане ако вчера се бях затътрила в пицарията .... и там да поставя на разпит сервитьорките КЪДЕ Е ЕДНА ГРУПА "ОТЛАСБНАЛИ ЖЕНИ " ....
ееееееее не са ми прави "специалистите " като казват че ..."изкукуригваме от това пилешко и яйца "
МАЦКА СТРАшНА СИ.......
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:00.