IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #741  
Стар 12th June 2008, 22:06
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

да това за фолиото е така ,но и аз като теб...не ми се слага направих я,линийката,но не мога да си я сложа-хахахах май съм мн зле
Отговори с цитат
  #742  
Стар 12th June 2008, 22:08
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

опа
Отговори с цитат
  #743  
Стар 12th June 2008, 22:23
leito leito не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: Sofiq
Мнения: 108
По подразбиране

защо не мога да си я кача?
Отговори с цитат
  #744  
Стар 13th June 2008, 06:46
Аватара на borti79
borti79 borti79 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Град: spain palma de mallorca
Мнения: 163
По подразбиране

Отговори с цитат
  #745  
Стар 13th June 2008, 07:55
Nyssa Nyssa не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: София
Мнения: 105
Изпратете съобщение чрез ICQ до Nyssa
По подразбиране

borti79, lilito_84 ти е дала най-доброто предложение още вчера.

Добре дошла на leito. Кода за линийката трябва да го впишеш в полето за подписа ти, горе на Профил.
Отговори с цитат
  #746  
Стар 13th June 2008, 12:07
darimai darimai не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 047
По подразбиране

От днес започвам и аз. Зарибих се и това е. 5 дни на МЕСО. Е, това изобщо няма да ме затрудни...
__________________
Some other time, some other place.
Отговори с цитат
  #747  
Стар 13th June 2008, 12:26
divina divina не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: София
Мнения: 90
По подразбиране

Здравейте и от мен!

maryana, само се възхищавам на резултатите ти!!!! А да те попитам: 4 дни си яла само изварата с пипер ли?

Antoinette, миличка, що така бе пиле, айде пожелавам ти да нямаш повече такива моменти на слабост, а ако се зародят в някой момент, помисли си за нас и как ще ти размахаме пръст

margarita_ilieva, тъй като си нямала много кг за сваляне, а виждам вече, че си на финала, за колко време ги свали твоите. Аз започнах да боря 7 кг (от 3 месеца) и сега на последните 2-3 съм зациклила страшно много...

borti79, ох мила, какво да те посъветвам... тия испанците се изложиха Ами колкото има мляко го хапваш, както и триците, и минаваш принудително на зеленчуци (с тях има ли проблем?), така пак ще си в режима, просто временно ще го промениш малко... Сподели как вървят нещата...

leito, добре си ни дошла много добър резултат си постигнала, успех и с останалите излишни кг

darimai, успех с режима ни! с постоянство и воля ще постигнеш много добри резултати! ти колко кг искаш да свалиш?

Девойки сладки, целувки за всички... Nyssa, Краси, Eleonora_81, npp, Аллегричка, azdani и специално Еличка... прегръдка Къде са Izabo и Дебеланка...????????
__________________
Щом можеш да си представиш нещо, значи можеш и да го постигнеш!
Отговори с цитат
  #748  
Стар 13th June 2008, 12:52
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране

Да, 4 дни ядох само суров пипер с извара. За разнообразие (не толкова, а защото бях на работа), на обяд вместо извара Exquisa fitnline- по 1/2 кутийка с 3 пипера. На петия ден вечерта се паддадох на един домат, като добавка към пипера с изварата.
При мен имаше резултат- не само че не задържах, но и свалих.
Днес си направих супа топчета по правила- смлян телешки шол, без мазнина, за застройка 1 яйце и кисело мляко. Отвратително е, изхвърлих я всичката, дори едната хапка не можах да глътна.
Отговори с цитат
  #749  
Стар 13th June 2008, 12:54
margarita_ilieva margarita_ilieva не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 655
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от divina
margarita_ilieva, тъй като си нямала много кг за сваляне, а виждам вече, че си на финала, за колко време ги свали твоите. Аз започнах да боря 7 кг (от 3 месеца) и сега на последните 2-3 съм зациклила страшно много...
Първо за около 40 дни свалих 4кг., после покрай козунаците и други "калорични бомби" за 12 дни качих 2кг.(бях ходила до WC само 2 пъти , направо си бях задръстила организма с това тесто и захар). В крайна сметка сега, за около 35 дни свалих 3кг.
Отговори с цитат
  #750  
Стар 13th June 2008, 17:22
Аватара на tirra
tirra tirra не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2008
Град: Пловдив
Мнения: 4 193
По подразбиране

Здравейте слънчеви момичета.

darimai добре дошла в нашето семейство. Пожелавам ти успех и много и бързи минуси! Освен че си се зарибила, ще откриеш, че момичетата от този форум ти действат стимулиращо, дават ти сила и подхранват волята ти, а когато съгрешиш (което не ти пожелавам), винаги ще те нахокат нежно и ще те "извадят" от изкушението деликатно. много е лесно да спазваш решима, когато имаш толкова голяма подкрепа - от всички тук.

maryana страхотна си! да знаеш как ти завиждам- с най-добри чувства, разбира се! Амбицираш ме много!

margarita_ilieva ами ти изглеждаш супер, мега, хипер готино .... какво още искаш да сваляш?

аз вече съм в Пловдив и се надявам че скоро ще осъщесвя среща с Мери. Мисля да направя и снимки.

Целувки на всички Дюкансващи!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ДиетатанаПиерДюкан
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:09.