IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #641  
Стар 9th January 2009, 15:07
DEMMNA DEMMNA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 3
По подразбиране отговор

Имам проблем с хормоните и качих много килограми, от което направих поликистоза на яйчниците и въпреки всякакви процедури и стимулации сега не мога да забременея докато не сваля излишните килограми. Това е остновната причина да пристъпя към подобни крайни мерки, не от суета.
Отговори с цитат
  #642  
Стар 9th January 2009, 15:14
sensation sensation не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Варна
Мнения: 16
Изпратете съобщение чрез ICQ до sensation
По подразбиране

Операцията със сигурност ще помогне за килограмите, но хормоните?

Виж, разбирам те. Не знам някой от нас да си е правил тази операция само от суета. Всеки е имал проблем и със здравето.

Аз бях 104кг. Започнах да вдигам кръвно, имах проблем със ставите, да не говорим за останалите неща.
Ако си се решила - действай! Ние сме тук и ще помагаме.
Питай, ако те интересува нещо повече, въпреки че, темата е доста обширна и можеш да се сдбиеш с добро инфо от нея!
Отговори с цитат
  #643  
Стар 10th January 2009, 13:08
El40 El40 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Здравей Събина,
преди да си направя операцията се интересувах подробно от този въпрос, тъй като аз също не съм раждала. Консултирах се с няколко лекари и това, което ми обясниха е, че няма да има проблеми с бременността, но трябва задължително да изчакам една година след операцията, т.е. самото забременяване да стане една година след това.
Отговори с цитат
  #644  
Стар 10th January 2009, 15:23
DEMMNA DEMMNA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 3
По подразбиране Благодаря!

Благодаря, мисля че има много млади момичета с подобни проблеми и е хубаво да се помисли навреме! Моля ако някой от форума след подобна операция е забременял или се е сблъскал с подобни случеи да пише!
Отговори с цитат
  #645  
Стар 24th January 2009, 21:48
numb numb не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2007
Град: София
Мнения: 18
Изпратете съобщение чрез ICQ до numb
По подразбиране

Здравейте!

Нищо ново при мен. Освен една глупост, от сорта на две хернии, които ще ме върнат идната седмица на масата на Цветков в Доверие. Но темата на поста ми е друга. Става дума за бременността. Интересувала съм се и до сега всички лекари са ме уверявали, че проблеми, заради самата операция са малко вероятни.
В интерес на истината имаме дама от форума, която си направи операция и в момента е бременна в 5-я месец, но тъй като самата тя не го е споделила - или поне аз не виждам, подобен пост, мисля, че не е редно да коментирам детайли. С други думи знам, че за сега всичко е наред с нея и това е добър знак за останалите оперирани, които са решили, че искат бебе след това.
Отговори с цитат
  #646  
Стар 23rd February 2009, 23:07
sisa_a sisa_a не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 5
По подразбиране

Събина ,аз преди 6м си поставих пръстен с тази цел.Ако искащ пиши ми да на лични да ти дам телефона си или ако искаш да се видим дори,ако си от София.
Отговори с цитат
  #647  
Стар 11th April 2009, 18:04
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране Бременност

Здравейте всички!
Ей, забравихме се... Всеки доволен от постиженията си, свикнал новото си стомахче да яде колкото трябва и...
Пиша, за да дам кураж на всички новички (а и не само на тях), които имат намерение да забременяват. Е, аз съм почти в края на бременността си- в 8-ми месец съм. Не съм имала намерение да ставам майка на тези години, но... съм доказателство как свалените килограми повишават фертилитета.
Та, резултатите при мен са задържане. Вместо да ползвам тези месеци да слабея, аз... Пада ми се да родя точно около датата на операцията ми, 2 години след това. За година и 3 месеца ефективно сваляне, стигнах от 145 до 80 кг и забременях. Сега- 8 месеца по- късно съм 85 кг, акушерката ме уверява, че всичко е бебе. Надявам се след месец и нещо да мога да се похваля със здраво бебе и 10 кг редукция
Желая успех на всички в това начинание, а иначе чакам информация за вашите постижения с борбата и победата над килограмите. За някои минаха 2- те години, другите сме на ръба, хайде, отчитайте се!
Отговори с цитат
  #648  
Стар 13th April 2009, 10:48
ДЕми ДЕми не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2008
Град: София
Мнения: 17
По подразбиране

Здравейте и от мен! Проверявам от време на време, дали няма нещо ново при нас с пръстените и днес, о радост, гледам имаме си и бременна в 8-ми месец. Много се радвам за теб Maryana, поздрави и успех. При мен нещата са ок. В края на март стана една година от операцията ми. Сега съм с 30 кг. по-малко и като че ли с 10 години по-млада. За втората година предвиждам да сваля 20 кг. и за третата - още 20. Надявам се за три години да върна теглото си от преди. Не искам да бързам, защото нямам пари за пластични хирурзи, а и килограмите качих за около три години. Така, че всичко върви по план. Чувствам се добре с пръстена, всъщност няма разлика от човек без пръстен. Единственото е, че ям много малко но от всичко. Желая успех на всички отслабващи!
Отговори с цитат
  #649  
Стар 21st April 2009, 10:49
El40 El40 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2007
Мнения: 16
По подразбиране

Здравейте и от мен!
Марианче, много се радвам за теб! Нормално е след едно хубаво нещо, да следват още - кое от кое по-хубаво!
При мен положението е следното - за близо година и 5 месеца изчезнаха 50 кг. Иска ми се да се справя с още 10 най-много, но не е много задължително. То пък и после всичко увисва - ръце, крака, корем..., а пък за пластични операции трябват много пари и нерви.
Успех на всички!
Отговори с цитат
  #650  
Стар 12th June 2009, 23:11
maryana maryana не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2007
Мнения: 84
По подразбиране бебе

Здравейте!
Мога ли да се похваля? На 05.06. точно 2 години след направения ми бай пас родих здраво момченце- Максимилиан- 3580 г, 52 см.
За цялата бременност наддадох около 8 кг, в момента съм на килограмите преди да забременея, кърмя. Така че, момичета, смело! Чакам последователки!
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гастропластика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:31.