IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 16th May 2009, 11:34
no_murcy no_murcy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Момичета, извинявам се че ви занимавам, но моля ако някой може да ми помогне да пише.

Проблема ми е следния правих секс в последния ден от цикъла ми без презерватив, приятелят ми не е свършвал в мен изобщо, но все пак се притеснявам може ли да е станало нещо. Въпреки че беше последния ден на цикъла ми т.е. няма овулация, той не е свършвал , но все пак се притеснявам .... Благодаря ви предварително !
Отговори с цитат
  #82  
Стар 16th May 2009, 11:36
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

това и правя да се затворя и да я избягвам а за негативите наистина знам само че влияеш на бебето че усеща всичко и все пак какво може да стане,а че много неща ме дразнят сега знам осъзнавам го но няма как да го променя!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 16th May 2009, 11:38
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Последния ден от цикъла... имаш предвид 28-ия ден или имаш предвид последния ден от кръвотечението?
Ще бъда по- груба, съжалявам, но ми писна от такива въпроси- не правете секс без защита и ще е най- сигурно. Никой във форума не е врачка, че да каже със сигурност. Едва ли е станало нещо, но 100% гаранция без защита никога няма.
Отговори с цитат
  #84  
Стар 16th May 2009, 11:45
no_murcy no_murcy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 3
По подразбиране

Извинявам се наистина..... имах предвид последен ден от кръвотечението.... няма повече да ви занимавам с такива въпроси.....
Отговори с цитат
  #85  
Стар 16th May 2009, 12:01
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от no_murcy
Извинявам се наистина..... имах предвид последен ден от кръвотечението.... няма повече да ви занимавам с такива въпроси.....
Мила, обогати си сексуалното образование, почети малко инфо относно забременяването, бебеправенето, цикъл, овулация и т.н. Мисля че сама ще си отговориш ???
Отговори с цитат
  #86  
Стар 16th May 2009, 12:01
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

егати въпросите нямам думи ако се притесняваш пий ескапеле ако си мислиш дали си бременна си направи тест за бременност /от ранните-престо/ ние не сме ехографи !
Отговори с цитат
  #87  
Стар 16th May 2009, 12:42
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
егати въпросите нямам думи ако се притесняваш пий ескапеле ако си мислиш дали си бременна си направи тест за бременност /от ранните-престо/ ние не сме ехографи !
ИМЕННО!!!

тя мацката, май изчезна от темата.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 16th May 2009, 16:10
fruitty fruitty не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: Sofia
Мнения: 278
Изпратете съобщение чрез ICQ до fruitty Изпратете съобщение чрез Yahoo до fruitty
По подразбиране

ами да изчезне и тя и другите дето дори отварят специална тема да пишат че им е закъсняло и бременни ли са ?то пък колко мозък ти трябва за да знаеш как да разбереш!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 17th May 2009, 13:32
deriel deriel не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2008
Мнения: 48
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от fruitty
ами да изчезне и тя и другите дето дори отварят специална тема да пишат че им е закъсняло и бременни ли са ?то пък колко мозък ти трябва за да знаеш как да разбереш!

Отговори с цитат
  #90  
Стар 17th May 2009, 19:53
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

здравейте мами имам един въпрос?малко е тъпичък,но просто ми е интересно вие как мислите Още незнам какво ми е бебчето,момченце или момиченце понеже все се крие, или е със свити крачета или с кръстосани все не дава да видиме какво има между тях,сега влязох в 6-стия месец та въпроса ми е......Хората казват че тези които се крият повечко,по-дълго време значи е момиченце,момченцата по-рано по принцип ги били разпознавали! според вас има ли нещо вярно или са поредните бабини глупости ще ми баде интересно ако споделите вашето мнение
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималибременнибъдещимами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:08.