IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 4th November 2009, 14:18
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране Д-р Василев от ВМА

Здравейте момичета, сигурно съм единствената ентусиастка, която все още влиза в сайта на Булапрас. Не че нещо се е променило в този сайт през последната петилетка, но поне попаднах на името на един от хирурзите, за който не можах обаче нищо да открия като информация в Тялото - д-р Владимир Василев. Не знам защо, обаче ми вдъхна доверие от снимката и реших да поразпитам и за него. Във визитката му в Булапрас пише, че оперира във ВМА. Има ли момичета от пишещите или четящите, които да са му пациентки или поне да са чували отзиви за него? Може да ми пишете и на лични, благодаря. В момента събирам нформация за поредната си реоперация на гърдите, в голям размисъл и колебание съм и много ще ми помогнете с всяка информация за този хирург.
Поздрави
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #2  
Стар 8th November 2009, 12:54
mimi_789 mimi_789 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2009
Мнения: 2
По подразбиране

Здравей, най-вероятно няма да мога да ти помогна много но все пак да споделя, че неговото име беше едно от препоръчаните ми три имена за липосукция на бедра( каза ми го жена, която е уж има поглед в тази сфера).Казаха, че бил специалист и по принцип знам че във Военна болница работят добри лекари, ако разбира се това може да е критерий.Все още не съм ходила при него на консултация, за да имам конкретно мнение.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 22nd March 2015, 14:13
елими елими не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: sofiq
Мнения: 2
По подразбиране Д-р Василев от ВМА

Няма много писано като отзиви,но пък за тези дето много се пише и съм ги обиколила,по-добре по далече от тях. Д-р Василев е лицево- челюстен хирург и е бил в екипа на д-р Бояджиев.При Бояджиев съм правила пластика,сега направих при Василев. Много добре се получи,все пак Бояджиев е с 40 г стаж в хирургията,а за да предадеш на някой опита си значи съответно хирурга има тази основа. Прекрасен хирург и човек!
Отговори с цитат
  #4  
Стар 22nd March 2015, 22:52
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

В последните 2-3 години влизам в сайта от дъжд на вятър, и каква беше изненадата ми тази вечер, когато видях на челно място тема, която аз съм стартирала (между другото преди шест години??!!!). Почувствах се длъжна да драсна два реда, макар че не съм писала във форума отдавна - няколко добри думи за доц. Василев ще са на място. Доверих му се преди 4 години, макар и не за мамопластика, а за долна блефаропластика. Беше единствената ми пластична операция, от която съм СТО процента доволна, и за която не съм се замисляла за ревизия. Доцентът е много внимателен, на консултацията при него не ми сваляше звезди и не ми обещаваше невъзможни неща, и въпреки това резултатът надмина в положителен план очакванията ми, за което съм му много благодарна. Беше напълно коректен и по отношиние на парите, за които се бяхме разбрали, не ми сервира никакви неприятни изненади. Което доказва максимата, поне за мен, че най-шумните и рекламираните не винаги са най-добрите, и че известността не е най-добрият критерий за избор на пластичен хирург. Както и да е, да е жив и здрав докторът, а на всички, на които им предстоят операции и са в напрегнато очакване - много късмет, защото: ХУБАВО Е ДА СИ ХУБАВ(А)!!!!!!!!!
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #5  
Стар 23rd March 2015, 07:17
мъни мъни не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 42
По подразбиране д-р Василев

Браво на доктора, дано и други останат доволни от интервенциите си при него! Първоначално и аз търсих отзиви за него, дори попитах защо не се рекламира,.а отговора съответно ме задоволи, че няма нужда. Да е здрав и успехи!
Отговори с цитат
  #6  
Стар 1st April 2015, 05:41
мъни мъни не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 42
По подразбиране

Много важно е за един хирург пластик да е интелигентен, културен ... това са качества ,които правят това умение.. основа, опит и интелигентното око...това е!
Лицето ми е добре, махнаха конците,сега резултата се вижда,а като минат още дни заради малкия оток, ще бъде перфектно. И пак казвам, браво на доктора!!!
Търсете внимателно своя доктор, вижте дали и как чува това което искате ,преценете като човек какъв е, неминуемо това се отразява и на работата му! Обиколила съм 10- тина от бранша, имаше доста неприятни изненади...
И нещо за самата операция- ами не е лека, рязане си е, но пък резултата държи не 3, а 8-10 години.
като усещане, няма болки, няма дърпане, никакъв дискомфорт, само лек оток и малка синина на едната буза./вече избледнява/ Ами това е, аз го направих! Няма сложени координати за д-р Владимир Василев на 1 стр, но рекламата е истината от пациента!

Последно редактирано от мъни : 1st April 2015 на 05:46
Отговори с цитат
  #7  
Стар 20th May 2015, 23:31
emiliy emiliy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Здравейте! След рязко отслабване (40 кг) се оказа ,че имам нужда от лицев лифтинг. Колебая се между Др Владимир Василев и Стефан Комитски. Да си призная, че от вашите постове като че ли везнзите се накланпт към Др Василев. Бихте ли споделили малко повече как протича операцията и какви са страичните ефекти. Благодаря!
Отговори с цитат
  #8  
Стар 26th May 2015, 23:39
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Здравей, Емили! За операцията, която те интересува - лифтинг - за съжаление не мога нищо да кажа - моята операция при доц. Василев беше долна блефаропластика. Предполагам, че част от процесите при възстановяването и при двете интервенции са еднакви. На първо място имах оттоци и синини около очите за около 7-10 дена, което поне за мен означаваше да си седя през това време в къщи. В първите един-два-три месеца си чувстваш лицето доста опънато и особено при миене на зъбите, докосване и усмивка имаш чувството, че нещо ще се скъса, и даже че нещо в мускулатурата прескача, като обаче това чувство намалява с течение на времето, докато накрая напълно изчезва. Непосредствено след операцията се пият антибиотици и през няколко часа се слагат капки в очите, но най-неприятният ефект е сърбежът и секретирането на очите - това беше нещото, което през първите три-четири дена поне за мене беше влудяващо, и което остана най-яркият и неприятният спомен - да искаш да си разтъркаш очите и да не можеш!! Но след като отминат първите две седмици и вече видиш хубавия резултат, чувството, че си преодоляла страха си, и че рискът си е струвал, е невероятно и превъзхожда всички следоперационни неудобства, болки и ограничения!!! По отношение на това, как протича операцията не съм се инересувала, защото ми е все едно какво и как го прави докторът - все пак упойката, поне при мене, беше пълна и не държах да знам подробности. Сега като заговорих за упойката се сетих, че в първата нощ повръщах няколко пъти от упойката - но аз след всички операции, които са ми правени (а те са няколко) повръщам доста, явно докато изкарам цялата упойка. Друго нещо, за което се сещам, е че за месец-два не трябва да се правят масажи и други козметични процедури, както и да се избягват слънчевите бани. И НЕЩО МНОГО ВАЖНО: СЛЕД ОПЕРАЦИЯТА СЕ СПИ ПО ГРЪБ - не си спомням вече колко време ми е казал докторът че трябва, защото аз свикнах да спя така още преди 9 години, и вече не мога да си представя да спя в друга позиция, но ако това ще е проблем за тебе - имай го предвид. Желая ти успех, и ако имаш още въпроси - заповядай, с удоволствие ще ти отговоря!!!
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
  #9  
Стар 20th June 2015, 13:33
emiliy emiliy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 6
По подразбиране

Благодаря, Глезанка! Късно виждам постът ти, но...кажи речи-не можех много да виждам, тъй като направих фейс лифитинг, но при Др. Комитски. Само едно ще кажа- той е гений на фейс лифтинга!!!!!! НЕВЕРОЯТЕН! За добро или за лошо Др. Василев ми каза ,че излиза отпуска, а пък аз разполагах с ограничено време, така че отидах при др. Комитски и не съжалявам!!!! Той като темата е за др. Василев- няма да пиша повече тук за моята операция. Убедена съм , че и той е страхотен!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 20th June 2015, 22:10
Glesanka Glesanka не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 160
По подразбиране

Емили, радвам се за тебе!!! Много радостни преживявания с новото лице , бъди жива и здрава и браво на доктора!!!
__________________
Който има желание - намира начин, който няма желание - намира оправдание.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: ВасилевотВМА
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:29.