IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2081  
Стар 7th March 2015, 21:13
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Много благодаря! Мемориал се намира в азиатската част, да. Операцията ми струваше 14000 лири. Мога да ви изпратя снимки на лично, ако искате. И за въпросите няма проблем. Дори е по-добре тук да пишем, за да сме полезни на всички.
Йоанче, много ти благодаря още веднъж! Невероятно красива си, направо нямам думи!
Отговори с цитат
  #2082  
Стар 8th March 2015, 12:20
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

Наистина е най-добре да пишем в тук!Липсва движение в темата и май повечето пишат на лични,не знам защо.Благодарение на хората,които пишеха тук,аз избрах доктор при който да направя операцията,така че нека сме взаимно полезни!
Шоколад,много ще съм благодарна на снимки!
Отговори с цитат
  #2083  
Стар 8th March 2015, 12:39
Chocolate9 Chocolate9 не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2014
Мнения: 113
По подразбиране

Напиши ми имейла си и ще ти пратя снимки.
Отговори с цитат
  #2084  
Стар 9th March 2015, 16:41
rimi rimi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2012
Мнения: 373
По подразбиране

Най-накрая успях да намеря имейла на Авшар аз комуникирах с доктора на този мейл за тези които се интересуват bilgi@avsarestetik.com дано все още да е актуален и да не е сменен нещо.
Отговори с цитат
  #2085  
Стар 9th March 2015, 17:29
dream_angel dream_angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Здравей, Рими! Аз си пиша с асистентката на доктора, която се казва CEM на този и-мейл: dr@yakupavshar.com. Тя ми отговаря бързо и е много отзивчива.
Отговори с цитат
  #2086  
Стар 9th March 2015, 20:32
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

dream_ange,и аз на този мейл смятам да пращам писмото.Ти на английски ли комуникираш с него?Ако е за ринопластика,каква цена ти даде ако не е тайна?
Отговори с цитат
  #2087  
Стар 9th March 2015, 21:34
dream_angel dream_angel не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 8
По подразбиране

Да, на английски си пишем с асистентката му. Аз им пратих снимки и им казах какво искам да ми се направи и ако може да ми пратят как би изглеждало и те ми отговарят бързо. Казаха ми, че цената ще бъде около 6500 евро за първа ринопластика. Аз сериозно се замислям и за Дилбер, защото неговите резултати също много ми харесват и ги прави малки носовете, той също ми отговори бързо и на него му писах на английски на този и-мейл: dr@muhammetdilber.com. Първоначално исках при Илхан, но ми казаха, че следващата свободна дата е чак през Декември, а на мен не ми се чака толкова и сега много се колебая между Дилбер и Авшар.
Отговори с цитат
  #2088  
Стар 10th March 2015, 07:29
Мечта Мечта не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 85
По подразбиране

Подкрепям за Дилбер, без да казвам нищо лошо за другите. Вчера, най-неочаквано, получих два комплимента за носа. ми и разбира се ми стана много приятно! Хората не го казаха за да ме ласкаят. Просто имаха спонтанна реакция.
Отговори с цитат
  #2089  
Стар 10th March 2015, 08:54
shape93 shape93 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 26
По подразбиране

А Илхан най-евтиния вариянт от тримата ли е?
Вече се чудя на кой да се спра.Кой според вас ще се справи най-добре с моя случай?Аз искам леко стесняване, като се усмихна малко се разширява, ще трябва и това да оправя, и евентуално леко да се скъси.
Отговори с цитат
  #2090  
Стар 10th March 2015, 11:55
Di1234 Di1234 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2015
Мнения: 8
По подразбиране

За първа ринопластика Илхан взема 10 000 ТЛ, което е около 7000лв. И на мен ми каза, че има свободна дата чак за Декември ;(
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:18.