IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 26th July 2008, 16:33
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране алкохол и цигари

лесно ли спряхте цигарите...алкохола се предполага че няма да е кой знае какъв проблем, въпреки че знае ли човек
Отговори с цитат
  #2  
Стар 26th July 2008, 19:58
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

Здравей! Отказах цигарите преди година и 7 месеца...гордея се с това...Как ги отказах ли? трудно :Плаках беше ужасно...трябва да имаш воля - не се доверявай на лепенки и други подобни медикаменти...нищо не помага Трябва сама да решиш и да го направиш! Кажи "СТОП" и не се предавай, ако се случи да запалиш, не я допушвай докрай...и не си казвай, че неможеш...Трябва да бъдеш силна! Повярвай си! От сърце ти желая успех!
Отговори с цитат
  #3  
Стар 27th July 2008, 10:14
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

аз честно казано съм виждала бременна жена в бар да си пийва уиски и да си пуши... тогава много се шокирах , но явно не е успяла да се пребори. на мен ми се струва убийствено това
Отговори с цитат
  #4  
Стар 27th July 2008, 12:59
mari_and mari_and не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 288
По подразбиране

Имам приятелка, която през цялат си бременост пушеше...роди здраво детенце /дано да й е живо и здраво и занапред/, обаче питам се аз заслужава ли си риска? Ако случайно детето се роди с проблем, как ще се чувства майката, вярно, причината може да не е била в цигарите, но аз лично бих се обвинявала цял живот...Решението да имаш дете е нещо велико...това е решение да се съгласиш да виждаш сърцето си всеки ден извън себе си...а никой не иска сърцето му да е увредено, нали
Успех с борбата срещу цигарите! И да се похвалиш с победа!Стискам палци!
Отговори с цитат
  #5  
Стар 27th July 2008, 14:47
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

пушила съм в началото и на двете бременности. съжалявам и ми е неприятно, но не съм могла веднага да ти спра. после ги спирах и докато кърмех не съм пушила, но не можах веднага.
проклет навик е и въпреки, че от години съм ги оставила (7г.) и сега и сега понякога ми се пуши....
Отговори с цитат
  #6  
Стар 3rd February 2009, 16:55
Аватара на sisoni
sisoni sisoni не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2008
Град: St.Zagora
Мнения: 441
По подразбиране

аз лично съм много против цигарите,а за алкохола в много редки случаи може да се опотреби в много малко количество и това са-бира,вино,шампанско.
__________________
Научи се да слушаш,понякога шанса чука много тихо на вратата!!!
Отговори с цитат
  #7  
Стар 4th February 2009, 10:12
Аватара на Lottus
Lottus Lottus не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Мнения: 399
По подразбиране

Аз също съм много против цигарите. И полудявам когато някой ми дими. Ходя винаги на места за непушачи, ако има такива в заведенията, ако няма им пускам проверки Все пак си е незаконно да няма места за непушачи.
Който е решил да се трови, да се трови, но да не трови и останалите около него. Да не говорим, ако съм бременна, тогава никакви компромиси... А и съм с впечатление, че пушачите са големи егоисти.
За алкохола мисля като sisoni.
Отговори с цитат
  #8  
Стар 4th February 2009, 11:43
Аватара на kotara4e
kotara4e kotara4e не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 738
По подразбиране

Аз за цялата си бременност изпуших една кутия цигари, за алкохола.....в седмицата пиех по 1 чаша червено вино ( било позволено ) , после да си призная малко подпушвах докато кърмих....и така и не успях да спра цигарите, сега вече дори не искам и да ги спирам...,харесва ми да пуша
__________________
истината ражда омраза...
Отговори с цитат
  #9  
Стар 5th February 2009, 23:28
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Цигарите не са ми проблем, но как ще се откажа от алкохола акъла ми не го побира!? Чак ме е яд на мене си и ме е страх... ама ще го мисля като зачена.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #10  
Стар 6th February 2009, 07:52
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Цигарите не са ми проблем, но как ще се откажа от алкохола акъла ми не го побира!? Чак ме е яд на мене си и ме е страх... ама ще го мисля като зачена.
Споко..........не вярвам изобщо да ти се пие........ .....ако ви кажа,че аз преди да забременея си пийвах -да кажем-прилично....... :P .........и след това от мириса на алкохол.направо ми се гадеше..........
Хубавото е,че и след като родих не ми се пиеше........ вече повече от 6 год. не съм близвала......... Спомням си за миналата Н.Година,че изпих половин бира......... :P :P
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: алкохолцигари
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 04:55.