IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #51  
Стар 4th November 2009, 01:04
tonubg tonubg не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 94
По подразбиране

Активиата приспада във всички групи но не и на тези които водят здравословен начин на живот. Пълни са с нишесте, и сухо мляко.
Ако питате мен - най здравословно е това на баба от село... но за съжаление все по трудно и трудно човек се снабдява.
Другото което ми идва на ум е когато е активно спортуващ, то организма има нужда от по добро възстановяване аз предпочитам да пия по някои друг протеин, отколкото да се храна с това мляко. Според мен има много по-добри алтернативи.
Виж напримерно този - от които така съм доста доволен не само от вкуса му, но и уникалната консистенция.
http://www.healthstore.bg/Syntrax/%D...ies-Cream.html
Отговори с цитат
  #52  
Стар 5th November 2009, 17:19
sexylita sexylita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2009
Мнения: 38
По подразбиране

Пак се говори, без да сме проверили и без да сме наясно. Ако говориш и твърдиш, че си убедена за нещо – докажи го иначе само се заблуждават хората. Нишисте няма, знам хора които са го изледвали официално, аз също съм правила тестове с йод по-които лесно може да се провери. Освен това голяма фирма да не декларира някоя съставка - файда няма. При хранителните добавки съм убедена че има химия и изкуственяк. Помисли дали можеш да се храниш само с хранителни добавки и дали в този протеин който визираш няма вредни съставки. Несериозно звучи да определяш хранителна добавка като по добра от хранителен продукт.
Отговори с цитат
  #53  
Стар 30th January 2010, 23:38
sisnl sisnl не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 1
По подразбиране

Данон активия си е мн хубаво мляко. Досега не съм яла това което е в бг,но лично аз съм доволна от чужбинското. 2 пъти дневно ям след хранене малка активия смокиня от 125гр и ефекта е директен. Ходя си нормално до 00 от 2 до 4 пъти. Плюс това си хапвам сушени плодове сини сливи, фурми, кайсии , праскови, ябълки , ананас(СУШЕНИ) и винаги пия топла вода. От пресните плодове си хапвам зелена ябълка или круша по 2-3 на ден. Спазвам разделно хранене без сол и олио(зехтин).
Според мен човек трябва да върви много поне 5-6км на ден. Ходете пеша на работа колкото и време да ви коства,ако имате колело също е добре.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: подутиястомахактивия
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:52.