IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #11  
Стар 1st April 2009, 13:12
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Много ти благодаря ИванинТова което правя е следното:Ставам в 8 и правя Аеробик Тае бо кардио (2003),ако случайно сте си теглили клипчетата от замунда.То е около 35 минути,а разтяганията след това си ги правя сама.След кардиото ,от днес започнах коремни преси 3 серии по 30 ,като ги правя,както си ми описала ти.Правя упряжнения за дупето с напади и вдигане на караката ,облегната на лакти 3 по 20 и всичко приключва до тукПосле си пускам малко музика и танцувам около 20 минутивсичко идва към час и половина.В 10 часа ям кафяв ориз -една кафена чашка,след който не трябва да ям 3-4 часа(това ми е казано от доктора)Към 14 часа мога да ям нещо готвено,обикновено това е някакво ядене като боб,леща,чумлек без месо,кисело зеле с картофигювеч ,задушени зеленчуци,праз ,пълнени постни чушки и 5-6 филии тонус. От 3часа сурови ядки-кашу,бадеми,лешници,тиквен семки,обикновени белени семки,понякога сушени плодове като банан с мед или фурми. През цялото време пия чай с лимон и мед или вода.Към 7 ми е последното ядене ям салата от ряпа и моркови с лимон,зелена салата с лук,зехтин и лимон,домати краставици и лук,това е най-често.Ако ми се дояде по-късно,ям 1 грейпфрут.От 3 до 7 ям ядките,когато ми се яде и някой друг плод круши ябълки,банани всичкоТова е.Не ям нищо животинско,включително и сирене и извара и яйца.След 7 часа си варя специални билки2 литра и ги изпивам за вечерта.Благодаря ви много за помощта.Възможно ли е още да е рано да виждам ефект в топенето,тъй като само от месец и половина правя кардио?
Отговори с цитат
  #12  
Стар 1st April 2009, 21:30
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

6eilka, все пак трябва да си избереш някакъв протеинов източник. Знам, че за един вегетарианец да върне месото в менюто си е абсурдно, но все пак се замисли за алтернативите.

Аз съм тази, която преди една година живееше само на плодове и зеленчуци, бях редуцирала белтъците в менюто си до минимум. Сега, след като под влияние точно на този форум започнах да следя количествата протеини, може би приемам повече ккал от преди, но разликата в контурите на тялото ми е от земята до небето. На килограми отслабването е нищожно, но като скулптуриране ефектът е видим.

Конкретни забележки: 5 - 6 филии тонус са много, а с ядките трябва да се внимава, тъй като все пак съдържат доста мазнини. Прекрасно е да ги хапваш, но дръж под контрол количествата.

За другото не мога да се изкажа, крайно некомпетентна съм

Успех !
Отговори с цитат
  #13  
Стар 2nd April 2009, 07:42
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

hatred,разбирам те напълно,но просто няма да мога да ям месо.Аз съм на зрдавословна диета и тези неща не са ми позволени.Колкото до хляба...не знам и аз съм се чудила дали не е много,но след хранене не се чувствам преяла,подута,а и калориите които приемам не са много,ям го в два часа и има доста време за разгражданекато пиша ,че ям ядки,не означава ,че се тъпча постоянно с тях,ям максимум 50 грама за деня ,съчетани с разнообразни плодове.За протеините съм чела ,че мога да си ги набавям от всички тези храни,но в не толкова големи количества и единственото нещо което ми липсва поради отказване на месото е витамин Б12.Това е което знам ,дано и без месце има начин за извайване на тялото понеже ме беше посъветвала да правя преси,вчера ги включих и днес имам мускула треска-много се кефя може пък и да успея да се преборя с тези досадни мазнинки
Отговори с цитат
  #14  
Стар 2nd April 2009, 07:46
hatred hatred не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2008
Град: гр. София
Мнения: 1 738
Изпратете съобщение чрез ICQ до hatred
По подразбиране

Аз също не ям месо и те разбирам напълно в това отношение. Но просто си намери източник на протеин, според вкуса си. Следи количествата - има достатъчно информация как да изчислиш дневните си нужди
Отговори с цитат
  #15  
Стар 2nd April 2009, 10:32
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

http://www.vegebg.org/materiali/guid.../proteins.html
виж какво намерих !!!За протеините и вегетарианците,статията е страхотна
Отговори с цитат
  #16  
Стар 10th April 2009, 12:03
Mika_ Mika_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 3
По подразбиране

6eilka, точно така не се притеснявай - ти поемаш качествени протеини от ядките и бобовите култури

За диетата - вместо 5 филиии- 1-2 . Това че, не ти е тежко не значи нищо - просто си свикнала на това количество явно...
Докато си на диета- изключи сушените плодове и внимавай с ядките- 100 гр- ок 600-700 кл.

Ако вечер си лягаш гладна или полугладна- ти гарантирам бързи резултати След 2-3 вечери ще свикнеш и няма да усещаш глад
Отговори с цитат
  #17  
Стар 10th April 2009, 18:36
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Мика ,мерси много!Много си права за лягането вечер и яденето рано.Напоседък опитвам и има резултат.На краката ми мускулчетата почнаха да се показват,но искам много да им стопя обиколката за корема вече не се оплаквам,даже съм доста доволна,но тези баджаци са много упорити и не се поддават лесно на обработване,карай ,ще се разберем и с тяхТова е засега ,приемам още предложения
Отговори с цитат
  #18  
Стар 10th April 2009, 22:48
didk@t@ didk@t@ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Сега ако не ставам нахална понеже я видях тази темичка за изготвяне на хранителен режим бих помолила и мен някой да ме посъветва въпреки,че не съм вегетарианка.56 килограма съм и съм около 166-7 см,тренирам всеки ден-3 пъти в седмицата колело,2 пъти едни упражнения по 45 мин съм си дръпнала (Slim and sleek май се казваха),коремни преси през ден от по 3-4 вида на серий и 2 пъти седмично ходя на тенис.Общо взето не се оплаквам от към страна на спорта,но храненето ми е проблем.Искам да сваля примерно 5 килограма и изпробвах разни диети това онова,но на 5 ден примерно съм като труп тъй като те не ми дават достатъчно енергия за тренировките,а ако си ям както си знам все ще се намери по някое време да се улея с количеството храна. Ако може давайте съвети.Благодаря предварително!
Отговори с цитат
  #19  
Стар 11th April 2009, 10:45
6eilka 6eilka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2009
Мнения: 78
По подразбиране

Разкажи ни какви храни ядеш,кога ги ядеш итн. дай ни малко повече информация.От колко време се занимаваш так интензивно със спорт,има ли промяна в килограмите ти откакто си почнала?
Отговори с цитат
  #20  
Стар 11th April 2009, 17:46
didk@t@ didk@t@ не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Apr 2009
Мнения: 53
По подразбиране

Ами занимавам се така от почти 2 години,само тези упражнения Slim and Sleek ги почнах отпреди 2 месеца.Попринцип фигурата си ми е стегната,но зимата качих доста (бях 48 килограма лятото)тъй като сезона на плодовете и зеленчуците спря и се почнаха и празници това онова.. Не ям по късно от 7 часа вечерта,избягвам сладко и тестено(освен на закуска някой път пълнозърнест хляб)в салати не слагам сол,а олиото замествам с зехтин.Предполага се,че ям добре но някой път се изпускам и хапвам сладко.Ако има още нещо да поясна казвайте.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: хранителенрежимзавегетарианка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:18.