IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #21  
Стар 23rd June 2009, 13:25
cbi cbi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране

а за пастите, не думай! като мина покрай Неделята и сърцето ми се къса. умирам за сладко, но отдавна не съм яла.
Отговори с цитат
  #22  
Стар 23rd June 2009, 14:09
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Браво ! И аз в неделя в "Неделя" кротко ближех капучинце с водица, докато около мен народът плющеше плодови пити и шоколадови торти с дъхав карамел !
П.П. На мен ми се къса и като не минавам оттам !
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #23  
Стар 24th June 2009, 09:30
cbi cbi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране

Изабо, малко офтопик, но някой ми беше казал, че нямали консерванти и не се пълнеело толкова от тях, колкото от други пасти

но хайде да спираме, че имам мазнини за изчистване /може би по-малко отколкото имам пристъпи за Неделя, но все пак достатъчно, че да си наложа да спра да мисля за това/

от днес започвам НВД. ще се включвам да отчитам спадовете :P
Отговори с цитат
  #24  
Стар 24th June 2009, 09:45
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

На мен пък (видна НВД-ейка ) в Неделя не ми харесват много тортите - по-тежки са Само една опитах през януари, че я взех набързо за р.д. на сестра ми - някаква май Ягодова се казваше - ммммммммм, чудна, чудна
Тортите по принцип ли нямат консерванти или тези в Неделя??? И консервантите каква връзка имат с пълнеенето търся да се закача за нещо "оправдателно", в случай, че някога ми се прияде
Отговори с цитат
  #25  
Стар 24th June 2009, 14:55
cbi cbi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране

ани, не смея да давам точно и конкретен отговор, защото не съм сигурна, но доколкото знам, консервантите са бъкани с "празни" калории, което е в противоречие със здравословното хранене, което е в тясна връзка с целулита по дупето ми. аз така си го обяснявам.
Отговори с цитат
  #26  
Стар 24th June 2009, 14:57
cbi cbi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 12
По подразбиране

забравих да кажа- тези на неделя нямат консерванти. колкото по-малко Е-та, толкова по-спокойно ми става
Отговори с цитат
  #27  
Стар 6th August 2009, 12:06
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
При Дюкан не са позволяват никакви плодове, ядки, мазнини, дори зеленчуците не се ядат всеки ден (по-ограничително е и от т.н. ВБД). Повечето хора не разбират това под НВД.
НВД означава Ниско Въглехидратна Диета.
Това означава да са малко въглехидратите.
На такова ниво говорим, а не за чдки, чипс, зрънчо и авокадо.

ВБД (ВПД) е разновидност на НВД, според първите ми две изречения.
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #28  
Стар 6th August 2009, 12:11
Аватара на Хранител
Хранител Хранител не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jun 2009
Мнения: 114
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от cbi
не съм толкова боса по въпроса, Хранителю.

дюкан не е нвд. дюкан е сган, която ми разказа играта на жлъчката. цялото това хищничество, което абсолютно изключва мазнините, ядките и плодовете, не ми се понрави. намирам известна разлика между двата режима.
Да, черното е вярно. Глюконеогенезата товари дроба и колегите му.
Не, червеното не е вярно. Няма хищник, който да избягва мазнините в плячката си.
__________________
www.lichentrenior.com
Вашата диагноза: пред-диабет; плаки по артериите; недостиг на витамини A и D, Ca, Zn и много др.
Отговори с цитат
  #29  
Стар 11th August 2009, 19:31
Аватара на garga_smela
garga_smela garga_smela не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: May 2008
Град: варна
Мнения: 576
По подразбиране

cbi няма да се включвам в боя за хранителен режин Моят съвет относно тренировките е да пробваш с пилатес упражнения за крака с тежести до 5кг. Повечето повторения на леки упражнения помага за горенето на мазнини, заради загряването на тялото и активноста на мускула. С по- голяма тежест мускула се напряга и става по- голям за да може по- лесно да вдига тежеста, за това не ти трябват силови упражнения. (доста образно се изказах, но се надявам, че е по- разбираемо)
Отговори с цитат
  #30  
Стар 12th August 2009, 15:30
Аватара на Liana
Liana Liana не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 621
По подразбиране

Два варианта мога да предложа от личен опит:

1. ВМ-НВД, тренировки с големи тежести, малко повторения. Като следиш калориите ти да са равни или малко под необходимите ти за поддържане на теглото ти. Тъй като няма да поемаш повече калории от необходимото, няма да качиш )
2. РБД, силови тренировки (големи тежести) и дни с интензивно кардио. Приетите калории трябва да са, задължително, по-малко от поддържащите ти.

Забрави за малки тежести и много повторения- с цел изгаряне на мазнини. Ако искаш да гориш мазнини - прави кардио. Големите тежести са не само за увеличаване на мускулната маса, но и за мускулна плътност, т.е. при правилно хранене, ще тренираш за мускулна плътност- релеф. Освен това, стресираните по този начин мускули, увеличават метаболизма ти за 24 или 48 часа след силова тренировка.
__________________
Живеем истински, когато умираме от любов!
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Храненетежестизаизчистваненамазнини
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:12.