IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1991  
Стар 2nd May 2014, 07:11
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Guinet честито и от мен! Дано по-бързо мине дискомфортът. Знам,че е трудно,но не вдигай малката,че е опасно.
В крайна сметка от къде решихте да е разреза?
Чакаме снимки
Отговори с цитат
  #1992  
Стар 2nd May 2014, 07:47
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране

Честито със здраве да си ги носиш .Момичета през деня нямам силни болки само дискомфорт ,но през ноща като полежа и сякаш отичат и почват болките при вас така ли беше .След кой ден отшумяват болките ?
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #1993  
Стар 2nd May 2014, 09:38
Аватара на The Shadow
The Shadow The Shadow не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 1 420
По подразбиране

Димитрия, нормално е вечер болките да се засилват поради нагласата на организма за почивка/сън/ . През деня понеже все пак си активна болката не се усеща, като през нощта. За синините, както казах аз също съм от най-малкото и хоп синьо. Това се дължи на липса на кислород в тъканите. Тоес,т ако Имаш спорт поне два пъти седмично /естествено когато всичко е ок и няма ограничения на възстановяване от разни хирургични намеси - и да: наистина има ограничения в движенията при поставяне на гръдни импланти, защо при теб не са споменати?/ Тъканите ще се подобрят и няма да става синьо от най-малкото, естествено съчетано и с режим на здравословно хранене. Но наистина хематомите при операция на бюст не са естествени.... Нещо хирурга ....не казвам нищо за човека, но наистина не е нормално да има синини. Пак казвам Отоци ДА, но синини ....Носи сутиена поне 3 месеца за възможно най-добър ефект. Мога да кажа нещо за отоците и синините: Преди операция е добре 5 дни поне да почнете да взимате Арника № 9 - сутрин 5 гранулки и вечер пак 5. Това в продължение от преди операцията, до като трае след оперативния период на възстановяване. Тя способства да се намалят отоците, да се резорбират по-бързо, да се избегнат синини /доста често срещани при липосукция. В случай на наистина перфектно направена липосукция, дори не се появяват синини/ Успех и споко. Всичко ще се оправи и нареди. Само малко търпение!
__________________
Обичай всички, доверявай се на малцина, не навреждай никому!

Последно редактирано от The Shadow : 2nd May 2014 на 10:24
Отговори с цитат
  #1994  
Стар 2nd May 2014, 12:30
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marvelous Виж мнението
Guinet честито и от мен! Дано по-бързо мине дискомфортът. Знам,че е трудно,но не вдигай малката,че е опасно.
В крайна сметка от къде решихте да е разреза?
Чакаме снимки
Благодаря момичета!
Не я вдигам сега, но след месец се прибирам вкъщи и ще трябва да започна да го правя.
За разреза- под гърдата е. Попитах доктора за варианта за периареолния разрез, но той каза, че за мен не ставало, тъй като за този способ трябвало ареолата да е мин. 45мм в диаметър (моите са с по 31мм). При този начин разрезът трябвало да е по малък от половината на обиколката на окръжнпстта на ареолата, тъй като при по голям разрез можело да настъпи некроза и да се наруши сетивността..
Като ми го обясни се сетих за теб marvelous, дали пък докторът ти не е успял затова да вкара по-големия имплант?!
Отговори с цитат
  #1995  
Стар 2nd May 2014, 14:20
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Хм Guinet, не знам колко мм са моите ареоли,но не са от най-малките,нито много пък големи,средни според мен.Но ме заинтригува и ще ги измеря.
Моите разрези са точно на половината на обиколката.

Имам приятелка с по-малки от моите ареоли,пак при него оперирана и с е 375 кубика,не мисля,че това е причината,просто наистина мускула мн стегнат.

При него има жени с над 400( едно момиче,запознах се във фейса и си пишем тя е с 415) пак с този достъп.

След месец ще е по-безопасно да вдигаш малката,а и ти ще се чувстваш по-добре,когато го правиш,сега не те ли боли при вдигане?

Димитрия,близо два месеца от операцията и сутрин са ми като двървени гърдите и е неприятно усещането.
Отговори с цитат
  #1996  
Стар 2nd May 2014, 21:58
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Значи Енчев действа по различен начин..знам ли може пък, както обсъждахме преди просто да не е любимият метод на Стоянов.
Не съм се опитвала да я вдигам, ще изчакам колкото е възможно.

Кога отминава чувството, за вдървеност и тежест и кога поомекват?!
Вече ми понамаляха в началото бяха огромни, дали ще намаляват много още, оттока между гърдите май изчезна и послегнаха..,!?
Отговори с цитат
  #1997  
Стар 3rd May 2014, 09:39
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране

Днес опъването между гърдите не го чуствам .Осъзнавам ,че сте прави ,че оператора е действал по грубо болят ме ребрата мускулите на корема .Синините почти изчезнаха .Тази нощ спах полу легнала .Гърдите ми спаднаха нямам отоци и дано не спадат повече от това защото ми се виждат малки .Надявам се с всеки ден и мускулните болки да изчезват и да се въстановявам .
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #1998  
Стар 4th May 2014, 15:01
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението

Кога отминава чувството, за вдървеност и тежест и кога поомекват?!
Вече ми понамаляха в началото бяха огромни, дали ще намаляват много още, оттока между гърдите май изчезна и послегнаха..,!?
И аз искам да попитам същото.
Двървяват ми се още и на мен,особено след сън,а и са твърдички и стоят още високо.
Отговори с цитат
  #1999  
Стар 4th May 2014, 16:27
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

За омекването се въоръжете с търпение. След третия месец натам. Някъде към 5-ти може би. Поне пи мен беше така.
Отговори с цитат
  #2000  
Стар 4th May 2014, 17:22
Аватара на brunettexmagic
brunettexmagic brunettexmagic не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2010
Мнения: 28
По подразбиране

На мен са ми мекички вече, болка няма, а е минал само 1 месец.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 15:11.