IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1971  
Стар 28th April 2014, 17:27
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране

Няма проблем ще се снимам но поне да минат 10 дни че сега са доста отекли и сини имам
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #1972  
Стар 28th April 2014, 21:32
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Dinitriq кой лекар те оперира?
Отговори с цитат
  #1973  
Стар 29th April 2014, 05:51
Nansi@Nansi Nansi@Nansi не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 34
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
6 месеца Нанси
Мерси!
Отговори с цитат
  #1974  
Стар 29th April 2014, 10:21
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране

Оперира ме професор Анастасов.Сутринта като станах ми нямаше нищо след като закусих и изпих антибиотика малко време мина и ми прелоша пак почна да ми се гади свързвам го с антибиотика това гадене и с обезболяващите .Антибиотика ми свършва утре дано вече не ми се гади ,и болките да намалеят.
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #1975  
Стар 29th April 2014, 10:51
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране

Незнам вие как сте се чуствали но аз изпадам депресия ,съжалявам ,че се подложих на операцията ,претиснявам се защо така ми прелушава и пребледнявам .Има ли вероятност организма ми да не ги приеме или имунната система .Никой незнае че съм се подложила но операция от близките ми съмо съпруга ми ! Така съм се ошашавила и се вкарвам в филми че не е истина .Постоянно ми се реве .
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #1976  
Стар 29th April 2014, 10:58
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

Не съм чувала до сега случай да не приеме имплантите нечий организъм.
Просто толкова много те боли, че яко се вкарваш във филма.
Недей!
Отговори с цитат
  #1977  
Стар 29th April 2014, 12:57
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Успокой се,всичко ще е ОК,от антибиотика ти се гади,на мен ме болеше корема от него.Пий деган ампула,спира гаденето и го приемай не на гладно,че разбива стомаха.

Питах кой доктор,след като написа,че си синя,или е подходил по грубичко или твоята кожа е много нежна и предразположена към синини.

Не се депресирай,мисли за хубавите бански и деколтета,всеки изминал ден ще си по-добре.

И аз не съм чувала за отхвърляне на импланти,вероятните проблеми след операция са инфекция,за това пием АБ превантивно.
Отговори с цитат
  #1978  
Стар 29th April 2014, 13:16
Аватара на dimitriq76
dimitriq76 dimitriq76 не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jun 2008
Мнения: 421
По подразбиране

Много благодаря за подкрепата другото което ме претиснява с инплантите мамолозите виждат ли на ехограф и можели да ни се прави мамографии .Аз малко да се одаря и посинявам имам синина не голяма под гърдите и две по малки на самите гърди .Вместо да се радвам аз се побърках от претиснение !
__________________
Живота е такъв какъвто сами си го направим!
Отговори с цитат
  #1979  
Стар 29th April 2014, 18:02
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Защо се подлагате на операция без да имате грам представа какво предстои?!?!?!?! Това не е женския пазар и кило домати!

Пак аз ще съм лошата.... ша мЪ извинявате, ма се дразня от невежеството!


Димитрия, вместо да се хвърляш в некви филми, вземи прочети темите... хем ще се разсееш и няма да мислиш глупости, хем ще си отговориш на въпросите (може и да понаучиш малко правопис за разнообразие, докато четеш...)
Отговори с цитат
  #1980  
Стар 29th April 2014, 20:44
Аватара на Шоки
Шоки Шоки не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 1 722
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от dimitriq76 Виж мнението
Незнам вие как сте се чуствали но аз изпадам депресия ,съжалявам ,че се подложих на операцията ,претиснявам се защо така ми прелушава и пребледнявам .Има ли вероятност организма ми да не ги приеме или имунната система .Никой незнае че съм се подложила но операция от близките ми съмо съпруга ми ! Така съм се ошашавила и се вкарвам в филми че не е истина .Постоянно ми се реве .
И аз като теб минах през следоперативна депресия и също се притесних, че ще съм първата чийто организъм няма да приеме имплантите . Затюхках се в един момент какво ми трябваше да го правя, но всичко преминава. Такава съм аз-нетърпелива и там ми е проблема. Дискомфорт, който ме ограничава малко повечко време ме побърква.
След две седмици няма да ти се гади и боли толкова, според мен. А до месец преминават най-гадните състояния.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 05:17.