IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2001  
Стар 8th May 2014, 11:03
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Предлагам да пренесем разсъжденията за белези-слънце-солариум тук

Та вчера ми махнаха конците..на солариум не ходя, но ако след месец-два реша да отида на плаж с горнище, което добре прикрива белезите и не се измества от тях предполагам, че няма проблем или? За прякото излагане се има предвид, че трябва да се избягва нали така?
Отговори с цитат
  #2002  
Стар 8th May 2014, 12:41
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Задължително мажеш белезите с 50+ през 2 часа, независимо че горнището приктива. Вдигаш, сваляш ръце и белезите могат да се открият. Много лесно пигментират, когато са пресни, така че не разчитай само на горнището!
Отговори с цитат
  #2003  
Стар 8th May 2014, 21:23
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Оо мерси за предупреждението, мислех че мазането е само за печене без горнище, но не ми пречи да се презастраховам
Отговори с цитат
  #2004  
Стар 9th May 2014, 11:54
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Здравейте момичета,
вчера бях на преглед,всичко е ОК,док каза,че са чудесни и гърдите, и резултата, и белезите ( които въобще не личат,трябва да се вгледаш от много близо).
За смъкването ще трябва още да почакам,но каза,че няма начин да останат високо,задължително ще слязат.

Не ми разрешава да правя упражнения за горна част с тежести до есента,но пък каза,че мога да тичам на воля))
Сутиен - без банели!

Той има кабинети и обикаля БГ,няма да ви казвам каква лудница беше вчера пред кабинета в Бургас,явно жените са се юрнали да се подобряват преди сезона.


Guinet как се чувстваш,как върви възстановяването?
Отговори с цитат
  #2005  
Стар 9th May 2014, 13:50
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

marvelous, чудесни новини, много се радвам за теб! Надявам се и при мен нещата да протекат толкова успешно. А защо (и докога) не може да се носи сутиен с банели? Знам, че първия месец след операцията трябва да носиш само спортния сутиен, но след това не може ли да си носиш какъвто искаш? Също така бих искала да знам дали по време на този първи месец може за няколко часа да замениш спортния сутиен с обикновен (например ако ще ходиш на парти и роклята, която ще обличаш, трябва да се носи с друг, по-елегантен сутиен).
Аз вече си направих всички изследвания, в нормите съм (само имам две горни граници на кръвната картина), тъй че операцията си остава за понеделник. Парите са преведени, имам и нова пижама с копчета отпред, снабдих се и със сутиена на Triumph. Докторът ми каза да взема 75С, но аз го пробвах и ми пасва идеално дори на сегашните цицки. Е, той се разтяга и сигурно целта е добре да притиска и стяга имплантите, но се зачудих дали няма пък да ми е малък (ще ми се ). Ох, вече нямам търпение, дори днес обикалях магазините за сутиени, представяйки си колко добре ще изпълвам чашките, живот и здраве, след операцията. Знам, че не е правилно и е малко като нероден Петко, но дори си взех два нови сутиена с чашката, която докторът ми каза, че ще имам след операцията. Те са 75C, обаче даже и сега ми стават, та все още тая надеждата, че ще мога да се намърдам и в 75D.
Отговори с цитат
  #2006  
Стар 9th May 2014, 15:29
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Здравейте сладуки, marvelous ти си на почти два месеца нали така?на кой ден започна да тренираш и какво, само на тичане ли си засега? Аз се чувствам все по-добре, харесвам си ги много, даже мисля че щях да съм ок и с малко по-мачкия размер много са ми пищни, едни такива натупорчени..но надявам се да спаднат малко и да поолегнат с времето, на две седмици са все пак! Ще пусна скоро снимки..даже днес си направих две за целта.. ..хора невероятно е как нещо което не си си харесвал никога може да стане толкова перфектно като с магическа пръчка..
Опитвам се да се позавъртам на една страна да спя като много ме заболи гърба. Още не мога да си представя да сложа друг сутиен, мн са твърди и ще ми е некомфортно, не мога да си представя и да тичам или да тренирам още, придърпва ми..

Miss Bond мисля, че те видях в понеделник сутринта в клиниката, със слънчеви очила беше и се видя с анестезиолога!?!нали?!Седях на стола до теб и чух да казваш по тел., че някои показатели са на границата ( не че ми харесва да пускам ухо на чужди разговори, просто беше мн. Близо) а за сутиена не се притеснявай и моя го пробвах преди операцията и се втрещих, че си ми ставаше .. Мисля, че не е желателно да сваляш сутиена първите три седмици, освен за да се изкъпеш!не рискувай! Питах колко е необходимо да се захване имплантът за тъканите и ми казаха 20-30дни..

Последно редактирано от Guinet : 9th May 2014 на 15:50
Отговори с цитат
  #2007  
Стар 9th May 2014, 15:53
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss Bond Виж мнението
Знам, че не е правилно и е малко като нероден Петко, но дори си взех два нови сутиена с чашката, която докторът ми каза, че ще имам след операцията. Те са 75C, обаче даже и сега ми стават, та все още тая надеждата, че ще мога да се намърдам и в 75D.

Не искам да те депресирам, но се приготви да ги подариш на някой тези сутиени дето си ги накупила. Преди 3-4 месец няма да са ти удобни обикновените сутиени, а тези които си купила сега ще са ти малки (бас ловя).

Банели не се препоръчват, защото притискат имплантите, още по-лошо е ако разрезите са под гърдата.


Ако искаш сутиен за излизане по-добре купи един от безшевните с тънки презрамки, вместо нормален. Обикновен сутиен ще ти е супер недобен, защото в началото гърдите са като камъни.
Отговори с цитат
  #2008  
Стар 9th May 2014, 17:32
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Здравейте сладуки, marvelous ти си на почти два месеца нали така?на кой ден започна да тренираш и какво, само на тичане ли си засега? Аз се чувствам все по-добре, харесвам си ги много, даже мисля че щях да съм ок и с малко по-мачкия размер много са ми пищни, едни такива натупорчени..но надявам се да спаднат малко и да поолегнат с времето, на две седмици са все пак! Ще пусна скоро снимки..даже днес си направих две за целта.. ..хора невероятно е как нещо което не си си харесвал никога може да стане толкова перфектно като с магическа пръчка..
Опитвам се да се позавъртам на една страна да спя като много ме заболи гърба. Още не мога да си представя да сложа друг сутиен, мн са твърди и ще ми е некомфортно, не мога да си представя и да тичам или да тренирам още, придърпва ми..

Miss Bond мисля, че те видях в понеделник сутринта в клиниката, със слънчеви очила беше и се видя с анестезиолога!?!нали?!Седях на стола до теб и чух да казваш по тел., че някои показатели са на границата ( не че ми харесва да пускам ухо на чужди разговори, просто беше мн. Близо) а за сутиена не се притеснявай и моя го пробвах преди операцията и се втрещих, че си ми ставаше .. Мисля, че не е желателно да сваляш сутиена първите три седмици, освен за да се изкъпеш!не рискувай! Питах колко е необходимо да се захване имплантът за тъканите и ми казаха 20-30дни..
Да, наистина, аз бях , колко е малък светът!
Благодаря за отговорите, значи поне първия месец ще си нося спортния сутиен постоянно. А за купените сутиени ще видя, може и да ги запазя, винаги съм искала гърдите ми сластно да преливат от сутиена (а това никога досега не ми се е случвало). Ама как го описах само, добре че е петък вечер.
Отговори с цитат
  #2009  
Стар 9th May 2014, 17:49
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Искерно пожелавам да ти се получи с преливането!
Отговори с цитат
  #2010  
Стар 11th May 2014, 20:48
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Операцията ми е утре сутрин!
Не знам дали някой ще ми отговори до утре, но имам един въпрос, който може да се стори странен и нелеп, но все пак: консумацията на храна и напитки включена ли е в цената на операцията?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:19.