IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2011  
Стар 11th May 2014, 20:51
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss Bond Виж мнението
Операцията ми е утре сутрин!
Не знам дали някой ще ми отговори до утре, но имам един въпрос, който може да се стори странен и нелеп, но все пак: консумацията на храна и напитки включена ли е в цената на операцията?
Извинявам се, то си го пишело на сайта на клиниката - всичко е включено в цената. Лека нощ, момичета, и се надявам във вторник да мога да ви се похваля с тунинга.
Отговори с цитат
  #2012  
Стар 11th May 2014, 20:57
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss Bond Виж мнението
Операцията ми е утре сутрин!
Не знам дали някой ще ми отговори до утре, но имам един въпрос, който може да се стори странен и нелеп, но все пак: консумацията на храна и напитки включена ли е в цената на операцията?
Всичко ти е включено в цената - напитки, храна, консумативи, последващи планови консултации, абсолютно всичко!Извини ме, но не си спомням - ти при кой лекар си?
Отговори с цитат
  #2013  
Стар 11th May 2014, 22:11
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от de_ni_ Виж мнението
Всичко ти е включено в цената - напитки, храна, консумативи, последващи планови консултации, абсолютно всичко!Извини ме, но не си спомням - ти при кой лекар си?
При доктор Ильо Стоянов.
Отговори с цитат
  #2014  
Стар 12th May 2014, 10:13
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Мис Бонд,аз съм на два месеца и ми е неприятно с обикновен сутиен,не издържам много,а през първия месец абсурд.Аз на моите им махнах банелите,ужасно обиват.
Сега с всяка дреха,която позволява съм си с триумфа,не го заменям.

Сигурно вече си оперирана към този час,бързо възстановяване и чакаме снимкиии и да пишеш как е минало

Гуинет не съм почнала да тренирам,чакам да ми свърши и се връщам в залата,просто ме беше страх и исках да мине прегледа,за да го чуя от устата на док.
Гърдите ще ти спаднат,това е сигурно,моя триумф 75С, супер стегнат и преливащ в началото ела да го видиш сега....
Отговори с цитат
  #2015  
Стар 13th May 2014, 10:04
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Здравейте, момичета!
Вече официално съм тунингована, операцията ми мина и сега съм си вкъщи. Засега всичко е наред, дори нямам болки, движа се сравнително нормално. Болката е по-скоро като средна по сила мускулна треска. Не съм искала обезболяващи, да видим как ще е занапред.
В момента гърдите ми изглеждат доста внушително, но сигурно ще спаднат като се понаместят (въпреки че и сега ги харесвам). Е, не съм имала възможността да ги разгледам особено добре, тъй като до четвъртък, когато трябва да ми сменят превръзката, ми е забранено да свалям сутиена. Ограниченията са кофти, най-вече забраната за спорт и фитнес месец и половина след операцията, тъй като имам чувството, че съвсем ще се разплуя дотогава. Все пак би било добре хубавият бюст да върви и с един стегнат задник.
Изобщо не мога да осъзная, че съм оперирана, всичко мина толкова бързо... Нямам чувството, че съм правила нещо по гърдите си, единствено леките мускулни болки ми напомнят за това. Повечето момичета твърдят точно обратното - не чувстват гърдите си като свои, докато аз веднага си ги осинових, не изпитвам особена разлика.
Някой знае ли на какво точно отговаря ST-410MF? Знам, че ST=style. Не си знам и проекцията, а във форума доста момичета пишат, че са им висок, среден или нисък профил.
Отговори с цитат
  #2016  
Стар 13th May 2014, 11:36
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Честито Мис Бонд,браво,че се чувстваш добре и си ги осиновила,така ще е и за напред,късметлийка си!

И моите са Style -410 MF (MF - среден профил,пълна проекция)

Какъв кубик си,ще проверя в таблицата и ще ти кажа,точните размери ?

- Сега видях,че си 295 сс - широчина 12.00см, височина - 11.1см,проекция - 4.8 см

това предния размер преди моите,момичето, с което бях в една стая беше с такива.

Последно редактирано от marvelous : 13th May 2014 на 11:46
Отговори с цитат
  #2017  
Стар 13th May 2014, 12:40
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от marvelous Виж мнението
Честито Мис Бонд,браво,че се чувстваш добре и си ги осиновила,така ще е и за напред,късметлийка си!

И моите са Style -410 MF (MF - среден профил,пълна проекция)

Какъв кубик си,ще проверя в таблицата и ще ти кажа,точните размери ?

- Сега видях,че си 295 сс - широчина 12.00см, височина - 11.1см,проекция - 4.8 см

това предния размер преди моите,момичето, с което бях в една стая беше с такива.
Благодаря ти за отговора! Предполагам среден профил означава, че са поставени нито много високо, нито много ниско. А пълна проекция какво е - изпъкнали напред, с други думи натопорчени ?
Ти си била също при д-р Стоянов, нали? Той ми каза, че мога да сложа и твоя размер, но все пак за мен предпочете 295сс. А ти защо си била в стая с друго момиче? Моята стая беше единична, мислех, че всички са такива.
Отговори с цитат
  #2018  
Стар 13th May 2014, 13:03
Аватара на marvelous
marvelous marvelous не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 49
По подразбиране

Аз не съм при Стоянов,а при Енчев.
По двечки бяхме в стая,но да ти кажа много по-добре така,имаш компания,разменяш контакти,още си пишем с нея

Да проекцията е изпъкналостта, така да се каже,т.е размерът на импланта напред.

Прикачвам ти тази снимка да видиш:
Прикачен файл 1020

Въпреки,че мен ме кефи на вид и МХ,но кой ни пита,док си знаят работата.
Отговори с цитат
  #2019  
Стар 13th May 2014, 13:57
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Miss Bond, честито!!!!! Хубаво е, че не те боли. Аз първите три дни направо откачих от бодежите в сърцето и трудността при дишането. ST май не се отнася за думата style, Soft Touch е май. Не бързай да си ги видиш, още не са това което трябва..особено с оттока между тях не можеш да добиеш представа.
Моите започват да поомекват и май и аз скоро ще ги осиновявам Едното ми зърно нямя чувствителност, обаче, при Вас как е? АА и се притеснявам за белезите. Понакога имам чевството че сутиена ги претрива и ме понаболяват..мисля си дали не ги запарва и пречи на зарастването. Все пак е изкуствена материя ..Вие имали ли сте това усещане..
Видях се с бански без никакви подплънки и банели и направо се изненадах- изобщо не личеше, че са пластмасови, толкова е плавен прехода на горния полюс..
Все се каня да ви покажа снимки, но като се снимам сама изобщо не изглеждат идеални, както в огледалото, а няма кой да помоля да ме щракне..

Последно редактирано от Guinet : 13th May 2014 на 13:59
Отговори с цитат
  #2020  
Стар 13th May 2014, 21:25
Аватара на de_ni_
de_ni_ de_ni_ не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 156
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Guinet Виж мнението
Miss Bond, честито!!!!! Хубаво е, че не те боли. Аз първите три дни направо откачих от бодежите в сърцето и трудността при дишането. ST май не се отнася за думата style, Soft Touch е май. Не бързай да си ги видиш, още не са това което трябва..особено с оттока между тях не можеш да добиеш представа.
Моите започват да поомекват и май и аз скоро ще ги осиновявам Едното ми зърно нямя чувствителност, обаче, при Вас как е? АА и се притеснявам за белезите. Понакога имам чевството че сутиена ги претрива и ме понаболяват..мисля си дали не ги запарва и пречи на зарастването. Все пак е изкуствена материя ..Вие имали ли сте това усещане..
Видях се с бански без никакви подплънки и банели и направо се изненадах- изобщо не личеше, че са пластмасови, толкова е плавен прехода на горния полюс..
Все се каня да ви покажа снимки, но като се снимам сама изобщо не изглеждат идеални, както в огледалото, а няма кой да помоля да ме щракне..
Guinet, чувствителността на гърдите и на зърната може да е напълно различна м/у двете.Независимо, че и двете сиси са си твои, реакциите им може да са напълно различни.Едната гърда може да е много по-чувствителна от другата дълго време след мамото.Може да е по-подута, по-болезнена или чувствителна, раздразнена.Не ги разглеждай като две еднакви неща, всяка си има "свой живот" и мнение по него, съобрази се с това и изчакай и двете ти гърди да преживеят интервенцията върху тях и да ти стане комфортно като усещане.

Последно редактирано от de_ni_ : 13th May 2014 на 21:27
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:04.