IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2021  
Стар 14th May 2014, 07:19
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss Bond Виж мнението
Здравейте, момичета!
Вече официално съм тунингована, операцията ми мина и сега съм си вкъщи. Засега всичко е наред, дори нямам болки, движа се сравнително нормално. Болката е по-скоро като средна по сила мускулна треска. Не съм искала обезболяващи, да видим как ще е занапред.
В момента гърдите ми изглеждат доста внушително, но сигурно ще спаднат като се понаместят (въпреки че и сега ги харесвам). Е, не съм имала възможността да ги разгледам особено добре, тъй като до четвъртък, когато трябва да ми сменят превръзката, ми е забранено да свалям сутиена. Ограниченията са кофти, най-вече забраната за спорт и фитнес месец и половина след операцията, тъй като имам чувството, че съвсем ще се разплуя дотогава. Все пак би било добре хубавият бюст да върви и с един стегнат задник.
Изобщо не мога да осъзная, че съм оперирана, всичко мина толкова бързо... Нямам чувството, че съм правила нещо по гърдите си, единствено леките мускулни болки ми напомнят за това. Повечето момичета твърдят точно обратното - не чувстват гърдите си като свои, докато аз веднага си ги осинових, не изпитвам особена разлика.
Някой знае ли на какво точно отговаря ST-410MF? Знам, че ST=style. Не си знам и проекцията, а във форума доста момичета пишат, че са им висок, среден или нисък профил.
ЧЕСТИТО Miss Bond, дано все така да не те боли и скоро да се похвалиш със снимки!!
Отговори с цитат
  #2022  
Стар 14th May 2014, 11:25
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

За съжаление започна да си ме боли, чувството е като много силна мускулна треска в гърдите и действително все едно са ми сложили по един камък във всяка гърда. Доста е неприятно, но ще се търпи. То не било лесно да си силиконка. Знам, че всяка мацка след операцията задава този въпрос, обаче сега е и мой ред: нали болката не продължава вечно?2021: Аз мисля, че до седмица-две болката трябва да поизчезне, ама знам ли... Уж имлантите ми не са големи, но пък аз имам гръбначно изкривяване и плоскостъпие, което си влияе на болката... Толкова много момичета виждам с импланти и си изглеждат съвсем добре, тренират си здраво (а, да, вие колко време след операцията започнахте да спортувате и какво точно)... Аз малко се тревожа, че дори да минат месец-два от операцията, че и шест, при упражнения за горна част на тялото, ръце, гърди и т.н., имплантите ще изскочат или ще се преобърнат. Знам, абсурдно е, но куп съмнителни мисли се мотаят в главата ми в момента. Последен въпрос: вие кога започнахте да спите настрани, да си се въртите в леглото? Аз съм свикнала да спя настрани и сега по гръб ми е малко кофти...
Отговори с цитат
  #2023  
Стар 14th May 2014, 12:23
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss Bond Виж мнението
За съжаление започна да си ме боли, чувството е като много силна мускулна треска в гърдите и действително все едно са ми сложили по един камък във всяка гърда. Доста е неприятно, но ще се търпи. То не било лесно да си силиконка. Знам, че всяка мацка след операцията задава този въпрос, обаче сега е и мой ред: нали болката не продължава вечно?2021: Аз мисля, че до седмица-две болката трябва да поизчезне, ама знам ли... Уж имлантите ми не са големи, но пък аз имам гръбначно изкривяване и плоскостъпие, което си влияе на болката... Толкова много момичета виждам с импланти и си изглеждат съвсем добре, тренират си здраво (а, да, вие колко време след операцията започнахте да спортувате и какво точно)... Аз малко се тревожа, че дори да минат месец-два от операцията, че и шест, при упражнения за горна част на тялото, ръце, гърди и т.н., имплантите ще изскочат или ще се преобърнат. Знам, абсурдно е, но куп съмнителни мисли се мотаят в главата ми в момента. Последен въпрос: вие кога започнахте да спите настрани, да си се въртите в леглото? Аз съм свикнала да спя настрани и сега по гръб ми е малко кофти...
Miss Bond съжалявам да чуя,че те е заболяло .Принципно при всеки е субективно,аз съм на 7 дни оперирана и аз си имам два камъка,а за болката мога да ти кажа,че при мене главно в лявата гърда си ми е проблема и в гърба,но всеки ден ме боли нещо различно от вчера и с различна сила,но бавно и славно нещата малко по малко се оправят сякаш
Отговори с цитат
  #2024  
Стар 14th May 2014, 17:59
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

След около седмица ще се чувстваш по-добре Мис Бонд. Усещането за камъните по-нататък ще премине, но болките ще намаляват всеки ден (освен гърбът). За спорт трябва да изчакаш поне месец и после тренираш без упражнения за гърди. Спането настрани е индивидуално при всеки.
Отговори с цитат
  #2025  
Стар 14th May 2014, 18:03
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Нелчо, четох в друга тема, че лявата ти е 1/2 по-голяма от дясната. Нормално е да ги усещаш различно, но такава голяма визуална разлика между двете не мисля, че е нормално, така че най-добре тичай при док.
Отговори с цитат
  #2026  
Стар 14th May 2014, 19:42
Аватара на Miss Bond
Miss Bond Miss Bond не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2014
Мнения: 39
По подразбиране

Благодаря ви за подкрепата и обясненията! Вече се чувствам по-добре, посвикнах с усещанията. Пробвах някои дрехи, които преди ми бяха широки в горната част, и останах . Наистина ефект уау, ура, най-после имам цици! Знам, че е още много рано и със сигурност ще спаднат (аз и така им се кефя, въпреки че все още са отточни и не са придобили съвсем естествена форма). Е, разстоянието между гърдите, което си е доста голямо, се е запазило, и тъй като гледам зърната все още са си разногледи , но това явно си е анатомична особеност. Утре ще ходя да ми сменят превръзката и да видя какво следва.
Обаче сега си мисля за операциите на задни части, които придобиха голяма популярност в Америка. Като виждам как боли и какъв е дискомфортът при мамопластиката, просто не мога да си представя болката при импланти в дупето. Поне при гръдните импланти можеш да си седиш, лежиш, спиш нормално, докато при другата интервенция нямам идея как се справят. Аз, разбира се, не искам да си слагам, но покрай моята операция започнах да съчувствам и на другите, подложили се на естетични корекции, ама няма как, трай бабо за хубост.

Последно редактирано от Miss Bond : 14th May 2014 на 19:49
Отговори с цитат
  #2027  
Стар 14th May 2014, 21:13
Аватара на titi1
titi1 titi1 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 1 543
По подразбиране

при импланти в дупето вероятно белегът ще е доста неприятен.
Отговори с цитат
  #2028  
Стар 14th May 2014, 22:35
Guinet Guinet не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: May 2012
Мнения: 87
По подразбиране

Miss Bond, аз съм на 20дни а вече успявам да поспя настрани..незнам обаче дали е препоръчително..но не издържам, много ме боли горе между лопатките кърба и се чудя дали е от тежестта на имплантите или от прегърбената стойка след операцията..
Много ми е странно обаче как и мен така в клиниката нищо не ме болеше и като си отидох започнаха ужасни болки и бодежи..явно дават силни обезболяващи за да си мислиш, че си ОК и да си тръгнеш по живо по здраво..
Нооо както всички казват до месец се връщаш към обичайния си начин на живот, а дано скоро след това и да може да се тренира както преди операцията. днес си мислех дали да не пробвам да отида на пилатес поне, но не си заслужава да рискувам, ще поизчакам..
Отговори с цитат
  #2029  
Стар 15th May 2014, 02:17
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Miss Bond Виж мнението
Обаче сега си мисля за операциите на задни части, които придобиха голяма популярност в Америка. Като виждам как боли и какъв е дискомфортът при мамопластиката, просто не мога да си представя болката при импланти в дупето. Поне при гръдните импланти можеш да си седиш, лежиш, спиш нормално, докато при другата интервенция нямам идея как се справят. Аз, разбира се, не искам да си слагам, но покрай моята операция започнах да съчувствам и на другите, подложили се на естетични корекции, ама няма как, трай бабо за хубост.
Това е голяма глупост и сега ще ти обясня защо е така ! За гърдите е разбираемо, те не могат да се променят по друг начин, но дупарата може и дори при тези които генетично са ощетени, дори и те могат да постигнат нещо впечатляващо. Лично съм виждал уникални резултати и то при най-трудните за корекция, които са плоските дупета.

Те са най-трудни за коригиране, но не и невъзможни, при тях трудното идва от това, че е необходимо покачване на мускулна маса и то не малко и това няма как да се постигне вкъщи, защото са необходими тежки тренировки с големи тежести - клекове с щанга, мъртва тяга с прави крака, напъди и т.н.

Тези които имат нужда само от изчистване на излишните мазнини и стягане на мускулите, това вече може да се постигне и в домашни условия. Знаете ли, че има импланти и за мъжки гърди и дори за други части по тялото, като прасци, рамене и т.н., вие как бихте възприели един такъв мъж, това не е ли нелепо ?

Нито ефекта може да се сравни с естествената форма на мускулатурата, нито е добра идея от където и да го погледнеш, при положение, че може да се постигне много по добър резултат с тренировки.

Аз съм го казвал и друг път и като изключим цицоманите, всеки мъж ще е на същото мнение, че дупетата на жените са най-сексуалната част от тялото им, а гърдите са някъде на трето място и нагоре. Аз погледна ли една жена, винаги поглеждам и към дупето и. На големите гърди се радват цицоманите, те друго и не забелязват дори.

Виждал съм и много често някои по пълнички жени, които по принцип имат и по големи бомби, да ги изтипосват на преден план със деколтенца и така гордо ги показват със самочувствие, но когато отместиш погледа малко по надолу и видиш широчината на габаритите и разни висящи неща, тогава възбудата се изпарява на момента.

Не искам да засегна тези жени, но това, че те са допуснали да изглеждат така, си е единствено и само по тяхна вина, без да броя тези които имат здравословен проблем, който е допринесъл за това.

Отговори с цитат
  #2030  
Стар 15th May 2014, 07:50
Nel4ho Nel4ho не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2014
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Нелчо, четох в друга тема, че лявата ти е 1/2 по-голяма от дясната. Нормално е да ги усещаш различно, но такава голяма визуална разлика между двете не мисля, че е нормално, така че най-добре тичай при док.
Да,разликата беше видима,звъннах на док. но за съжаление не можах да отида.Това се случи сутринта ,когато станах от леглото,после в рамките на деня сякаш се поуспокои и понамаля,но пак си е по-голяма от дясната.Утре ще ходя пак при док. и ще видим какво ще каже.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:01.