IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 12th June 2007, 14:05
mekky mekky не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: Dobrich
Мнения: 59
Изпратете съобщение чрез ICQ до mekky Изпратете съобщение чрез Yahoo до mekky
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Даааа,почвай и ти по 18 гр и ще получиш може би Нобелова награда
Само си помисли..тогава какво са били 18гр и какво са днес те,в съвремената лекарствена форма,в която има толкова ,колкото пише
чао от мен
Тогава и продуктите които со консумирали са съдържари повече витамини от сегашните. Няма да загубиш, ако прочетеш повече за тях, особено ако пушиш и прекаляваш с алкохола.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 13th June 2007, 11:15
ANTIGONA ANTIGONA не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jun 2007
Мнения: 24
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от yavor
Какво разбираш под"силен избелващ продукт"?Къде си го купила,консултира ли се със стоматолог преди или след това,спази ли инструкциите на производителя и прочете ли противопоказанията?Пробле ът ти може да е бил вече факт,а след това само да е почнал да се изявява със симптоми..Има терапия против чуствителни зъби,най-малкото с пасти,които се рекламират до болка по телевизията
За това избелванео се прави само в клинични условия,т.е. в Стоматологичен кабинет и затова избелващи продукти не се продават на пазара свободно...
Ами за сега не се оплаквам от бъбреци(да чукам на дърво ),продукта за който споменах ми го донесоха от Щатите.Относно терапията с витамин С съм я провеждала вече ,но подкрепям изцяло мнението ,че в големи дози има вредно влияние в/у организма За щастие преди да забременея се срещнах с този проблем с чувствителните зъби в резултата на това избелване.Веднага след като прекъснах процедурата с този продукт до 2 седмици някъде симптомите изчезнаха.
__________________
Понасяй с достойнство онова,което не можеш да промениш! Сенека
Отговори с цитат
  #103  
Стар 14th June 2007, 11:24
st-an st-an не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2007
Град: P_V
Мнения: 25
По подразбиране

Скоро бях на зъболекар и ми предложиха почистване на зъбен камък с ултразвук.Твърденията на стоматолога са, че тази процедура освен зъбния камък, ще почисти и налепи и оцветяване и видимо ще избели зъбите.Някой може ли да ми каже ще има ли такъв ефект,благодаря?!
Отговори с цитат
  #104  
Стар 14th June 2007, 20:34
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Здравей,st-an
Почистването с ултразвук ще почисти зъбния ти камък,зъбната плака и оцветаванията върху зъбите Венците ти ще са по-здрави и няма да кървят Особено избелване няма обаче,защото избелването е съвсем друго нещо..
Отговори с цитат
  #105  
Стар 24th June 2007, 18:00
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

абе един разправя, че се жабурел с кислородна вода 3% и ефекта бил поразителен възможно ли е? и най-вече не е ли вредно?
Отговори с цитат
  #106  
Стар 24th June 2007, 18:43
Аватара на alica
alica alica не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Град: София
Мнения: 2 251
По подразбиране

избелва. внимавай да не глътнеш обаче. на лигавицата и се разказва играта. а как боли и стомаха нищо че е малък % и стомаха е далече. по-добре недей да ползваш този метод.
Отговори с цитат
  #107  
Стар 24th June 2007, 19:19
bimbi
Guest
 
Мнения: n/a
По подразбиране

ми емайла на зъбките не се ли прецаква и той?
Отговори с цитат
  #108  
Стар 24th June 2007, 19:53
чичо чичо не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2005
Град: BG
Мнения: 3 571
Изпратете съобщение чрез ICQ до чичо
По подразбиране

Нищо няма да стане с тая кислородна вода,освен да си прецакаш лигавицата и на устата,ако жабуриш с нея...И то да се поизгориш малко...Но ефект на избелване надали... За избелване трябва по-висока концентрация и повече време за действие..
Отговори с цитат
  #109  
Стар 12th July 2007, 11:00
amazing_girl amazing_girl не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jul 2006
Мнения: 63
По подразбиране

Ааа,аз искам да попитам-Колко струва избилване при зъболекар горе-долу!
Отговори с цитат
  #110  
Стар 12th July 2007, 11:18
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Аз ще си избелвам зъбите сега и процедурата ще ми струва 250 лв. Имало и по-евтин вариант - за 180 лв., но в момента не се предлагал, а и поносимостта била по-добра към по-скъпата система. Правят се отпечатъци на горна и долна челюст. По тях се изготвя нещо, на което аз казвам "силиконова протеза" , в която слагаш гелче (Opalescence, Dental Whitening agent, Mint, 10% Carbamide Peroxide) и с която спиш в продължение на десетина дена. След време, ако искаш пак избелване, си купуваш само гелчето и излиза около 50лв., ако не се лъжа.

Извинявам се за непрофесионалния изказ и може би непълната информация, но нямаше време да разпитвам последния път при зъболекарката ми. Иначе й имам пълна вяра и съм сигурна, че няма да ми предложи нещо, което е неоправдано скъпо или ще ми навреди. (а и тя си ги избелва по същия начин )
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: БелиЗъбки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 11:43.