IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #391  
Стар 2nd May 2013, 20:19
Аватара на lidiya
lidiya lidiya не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: София
Мнения: 519
По подразбиране

Мариса, във всички магазинчета за бельо ги има. Моите СиСи ги придържа много добре, но на твоите кубици не знам как ще се държат. Абе би трябвало да са ти удобни. Само като тръгнеш да купуваш, гледай да е стегнато, защото има няколко вида. Едните са от по-стегната материя, по-плътна, а другите са по-рехави и тънки. Също така има и по - плитички модели и по-дълбоки.
Трябва да си мериш с две думи.
__________________
Бъдещето принадлежи на тези, които вярват в красотата на мечтите си.
Отговори с цитат
  #392  
Стар 2nd May 2013, 21:35
Аватара на Мариса
Мариса Мариса не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: София
Мнения: 8 631
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lidiya Виж мнението
Мариса, във всички магазинчета за бельо ги има. Моите СиСи ги придържа много добре, но на твоите кубици не знам как ще се държат. Абе би трябвало да са ти удобни. Само като тръгнеш да купуваш, гледай да е стегнато, защото има няколко вида. Едните са от по-стегната материя, по-плътна, а другите са по-рехави и тънки. Също така има и по - плитички модели и по-дълбоки.
Трябва да си мериш с две думи.
Супер,мерси много.Сега разбрах къде съм ги виждала
__________________
Не е най - умен този който има най- много знания а този който успява всеки един миг от живота си да направи щастлив
Отговори с цитат
  #393  
Стар 3rd May 2013, 11:44
Аватара на Нелка
Нелка Нелка не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2011
Град: London
Мнения: 2 759
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ulysess Виж мнението
Още веднъж - това е красиво, НЕ ВИЕ!
http://dariknews.bg/uploads/news_ima...big_804552.jpg
Това е бъзик, хора!!
Пак някой размътва водата от скука, да ни гледа сеира.

Ако беше реален този пост и най-вече ако разбираше от пластика и изобщо от женска красота, тоя смотаняк щеше да знае, че това момиче е всичко друго не не и натурално! От хеликоптер си личи ринопластика, и то дори не много изпипана такава.
Миската в горния му пост също е с рино, а се съмнявам за импланти в гърдите също. Да не говорим за зъбите, които или са корони, или фасети!
Нищо, ама НИЩО!!! не разбира тоя нито от жени, нито от хирургия.
И най-вероятно всички жени, които си мисли за много естествени и натурални, са просто с много добри пластики.

Още повече, че дори да е мъж, със сигурност има гей наклонности, защото няма 100% мъж, който да харесва скенджали. Само моите приятели гейове се захласват по жени без извивки...
Далече съм от твърдението, че малките гърди не са хубави. Но още по-далеч съм от твърдението, че големите не са хубави.

Сори, че връщам темата. Просто мн се дразня като се излее толкова злоба, на едно място, което през по-голямото време е изпълнено с позитивизъм. И само тук не вирее женската злоба. Ако се появи , много бързо изчезва, защото не се толерира. От богатия си житейски номер знам, че единствено красивите жени не са злобни и завистливи. Не ние сме комплексирани, а този бликащ от омраза индивид. Независимо от пола му!
__________________
Ring the bells that still can ring. Forget your perfect offering. There is a crack in everything. That's how the light gets in.
Отговори с цитат
  #394  
Стар 3rd May 2013, 19:27
Аватара на tyning
tyning tyning не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2013
Мнения: 563
По подразбиране

Според мен е травестит с мн. несполучливи пластики и ся тука ни завижда на бомбите и си сипе злобата хахаааааа
Отговори с цитат
  #395  
Стар 4th May 2013, 10:31
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Нелка Виж мнението
Това е бъзик, хора!!
Пак някой размътва водата от скука, да ни гледа сеира.

Ако беше реален този пост и най-вече ако разбираше от пластика и изобщо от женска красота, тоя смотаняк щеше да знае, че това момиче е всичко друго не не и натурално! От хеликоптер си личи ринопластика, и то дори не много изпипана такава.
Миската в горния му пост също е с рино, а се съмнявам за импланти в гърдите също. Да не говорим за зъбите, които или са корони, или фасети!
Нищо, ама НИЩО!!! не разбира тоя нито от жени, нито от хирургия.
И най-вероятно всички жени, които си мисли за много естествени и натурални, са просто с много добри пластики.

Още повече, че дори да е мъж, със сигурност има гей наклонности, защото няма 100% мъж, който да харесва скенджали. Само моите приятели гейове се захласват по жени без извивки...
Далече съм от твърдението, че малките гърди не са хубави. Но още по-далеч съм от твърдението, че големите не са хубави.

Сори, че връщам темата. Просто мн се дразня като се излее толкова злоба, на едно място, което през по-голямото време е изпълнено с позитивизъм. И само тук не вирее женската злоба. Ако се появи , много бързо изчезва, защото не се толерира. От богатия си житейски номер знам, че единствено красивите жени не са злобни и завистливи. Не ние сме комплексирани, а този бликащ от омраза индивид. Независимо от пола му!
Нелка, както беше писала Лилян - много обичам като пишеш много.

Последно редактирано от ina.ina : 4th May 2013 на 12:02
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Каквивъзприематоколните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:52.