IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 15th February 2008, 11:22
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

KEIS, Outline е синтетичен полиакриламиден гел. По принцип той трябва да се инжектира дълбоко в кожата или в субдермис, може би затова да не се вижда ефект, но все пак е много странно, ако наистина са ти сложени 2 мл
Какво ти каза докторът ти, защо нямаш видим резултат след инжектирането?
Отговори с цитат
  #42  
Стар 15th February 2008, 12:07
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Ми има но е малък ..нищо каза ,че е инжектирал две ампули ,а и аз няма как да докажа обратното като съм била под пълна упойка и като му показах какви устни искам каза ,че трябвало много филър за такива но ме увери ,че този бил траен година и половина две и беше обеден ..Не знам как трябва да изглеждат устните с две ампули и то само в горна устна но смятам трябва доста да личи или бъркам ? А хубав ли е тоя филър който ми е поставил някой има ли инфо за него и има ли по добър от него филър да знам другия път друг да искам?
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #43  
Стар 15th February 2008, 13:03
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=219529
ПАРОЛА -13062004
дано се отвори да видите устните ,че няма разлика
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #44  
Стар 15th February 2008, 14:00
Аватара на sibi
sibi sibi не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Dec 2007
Мнения: 2 154
По подразбиране

KEIS, ти си имаш устни, бе човек! За какво ти беше само да се ръсиш? Наистина няма особена разлика преди и след
Отговори с цитат
  #45  
Стар 15th February 2008, 14:06
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Кейс, според мен ИМА разлика преди/след!!!! Аз лично я забелязвам,не знам защо си мислиш, че няма! Има, определено има! Хубави сс станали ако питаш мен

Не си дала пари напразно, спокойно
Отговори с цитат
  #46  
Стар 15th February 2008, 14:08
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

разлика верно няма,ама да ти сложи пак за негова сметка /все пак някаква трябваше да има/
Отговори с цитат
  #47  
Стар 15th February 2008, 14:10
kari_d kari_d не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: София
Мнения: 263
По подразбиране

я пусни снимки от по далеч и по ясни,че ние да видим къде е тая разлика дето само авчето я видя
Отговори с цитат
  #48  
Стар 15th February 2008, 14:16
Аватара на Mena
Mena Mena не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Град: Sofia
Мнения: 1 864
По подразбиране

KEIS, има разлика, но най-странното е, че тази разлика я виждам повече на долната ти устна, а ти беше писала, че ти е инжектирано само в горната устна.
А в горната наистина имаш вече по-изразен контур.
Хубави са ти устните!
Отговори с цитат
  #49  
Стар 15th February 2008, 14:17
KEIS KEIS не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 1 614
По подразбиране

Отдалеч пък нищо няма да видиш хахахах разлика има но за да я видиш трябва да съм реалити до теб ..разликата е по контура само и леко ама леко е издадена напред много деликатно
В долната нямам нищо тя си е моя
__________________
Този, който говори тържествено за истината, може да бъде също така глупав, както и този, който дрънка глупости.. http://www.vbox7.com/play:baf3b243
Отговори с цитат
  #50  
Стар 15th February 2008, 14:40
Ava-ava Ava-ava не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Aug 2006
Мнения: 720
По подразбиране

Кейс, верно е, че трябва да се види отдалеч. Моите устни например отблизо си изглеждат нормално гоеми, но на фона на цялата ми физиономия се губят и изглеждаха все ено нямам никакви

Това преди да им правя каквото и да било. Затова хора, които са ми виждали само устните, както ти си се снимала сега, не могат и да предположат, че имам малки устни.

А долната ти устна наистина е много хубава. Супер е,че си имаш собствена такава.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: въпросзаустни
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 12:04.