IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #71  
Стар 20th January 2008, 22:11
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Трудно ще я опазиш такава очарователна. Омайва ни тук всички, хитрушата.
Ти кво се оплакваш, с теб нали съм добра!
  #72  
Стар 20th January 2008, 22:13
ледено_sЪrце ледено_sЪrце не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Dec 2006
Мнения: 4 366
По подразбиране

Изобщо не се оплаквам даже, радостна съм.
  #73  
Стар 20th January 2008, 22:15
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Ми и аз искам да кажа, че ми липсват някой от по-старите форумци.... Аз дори не съм писала кой знае колко много въпреки, че съм се регистрирала отдавна. Просто за мен мненията на някой хора, които вече не пишат бяха интересни и стойности. Останалите не искам да ме разбират погрешно...някой да не вземе да се обижда на "стар" и "нов".... просто като свикнеш с нечие приятно и интересно "присъствие" и после ти липсва...не че е болка за умиране.... просто констатирам
  #74  
Стар 20th January 2008, 22:21
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

това за старите и новите потребители в най-голямата простотия която съм чувала. незнам кой го е измислил ама не е така изобщо. аз не съм от т.нар. "стари потребители", но явно съм впечатлила една група от хора с свойте мнения и ме удостоиха с честа да бъда на тяхното "място"
__________________
  #75  
Стар 20th January 2008, 22:23
Descarado Descarado не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 1 662
По подразбиране

Хехе, Бубе, естествено, че си права, които си го можем си го можем.
__________________
Ich blick nicht gern zur
  #76  
Стар 20th January 2008, 22:24
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

естествено нали затова сме се събрали само отбрани екземпляри... само изчезващи видове от червената книга (или черната беше....)
__________________
  #77  
Стар 20th January 2008, 22:26
Descarado Descarado не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2007
Град: Sofia
Мнения: 1 662
По подразбиране

Червена май беше, ма нищо чудно да са я модифицирали и да са я облепили със заешка кожа (да сме по - натокани).
__________________
Ich blick nicht gern zur
  #78  
Стар 20th January 2008, 22:27
Аватара на jito7
jito7 jito7 не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 1 879
Изпратете съобщение чрез ICQ до jito7
По подразбиране

Отдавна, наистина много отдавна не съм влизала тук, но темата ми стана интересна (а с включванията на потребителя Рийзън и смешна на моменти, защото аз дори не съм го засякла, а той си мисли, че е отговорен за редица събития, случили се мааалко по-отдавна )
Според мен "старите тук" бяха хората, които образуваха "доброто" ядро на този форум..не целя да обидя никой от "новите", никого не познавам...та в това добро ядро действаха силни центробежни сили - който дойде и не пасва на колектива, просто бива изхвърлен...докато не се стигна до момент, когато много хора дойдоха и преди да свикнат с обстановката тук, други конфликти изгониха т.нар. "стари"...тогава, предполагам, форумът е минал на малко по-различна вълна (и пак казвам - предполагам, мен вече ме е нямало)...
  #79  
Стар 20th January 2008, 22:30
Аватара на Magikka
Magikka Magikka не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Sep 2005
Мнения: 965
Изпратете съобщение чрез ICQ до Magikka
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от BuBitoo
естествено нали затова сме се събрали само отбрани екземпляри... само изчезващи видове от червената книга (или черната беше....)
...аз обясних, че някой от хората, които вече не пишат тук, а някъде другаде по някъв начин са стойности и интересни... а вие(защото да речем сте част от тези хора) отвръщате, че там сте отбрани хора и изчезващи видове и т.н...... пък ние тук какво сме?????? не искам да деля на тук и там, на стари и нови.... ама на там отива темата
  #80  
Стар 20th January 2008, 22:33
BuBitoo BuBitoo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Пловдив
Мнения: 1 061
По подразбиране

то ние хубаво си пишем ама няма кой да ни слуша (чете).... тея хора са толкова не информирани че изобщо няма смисъл да се хабим...
__________________
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Форумътвременназарибявка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:23.