IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 23rd January 2008, 13:37
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

i_ani, не си ме засегнала. може да ме засегне само някой на когото държа и обичам, а в случая теб не те познавам. Радвам се, че си прекарвате чудесно - това е идеята. забавлявайте се!
много рядко ми остава време да вляза в тялото и да почета, главно чета в пластична, а там ми прави впечатлени, че се нахождат доста нови потребители, които имат доста повърхностни познания върху разлините подраздели, но изказват доста крайни мнения и определно си вярват, а така могат да навредят на доста хора. Това преди не можеше да се случи, защото по-старите потреботели много внимаваха каква информация подават именно поради причината, че поради некомпетнетността си могат да навредят някому. сега обаче се изказват доста странни мнения и то с доста тежка категоричност. това е лошото.Спомням си че бях повдигала въпроса пред Льофи, дори и след като се откъснах от този форум, защото смятам, че това е един много важен въпрос. Той ми каза че нищо не разбира от пластична хирургия в случая, и че не може по ниаккъв начин да модерира най-общо казано мненията там. лошо.
това е главната причина поради която съжалявам, че в този форум не са останали от предишните по-старички потребители.
ианче ти си напълно права - аз съм си намериала място, където съм щастлива. желая на всички потербители в тялото само хубави неща!
  #122  
Стар 23rd January 2008, 13:55
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Ей момичета, къде ви намирам! Много интересна тема, наистина...
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
  #123  
Стар 23rd January 2008, 13:59
Devil_wears_Prada Devil_wears_Prada не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2006
Мнения: 3 736
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lori
Ей момичета, къде ви намирам! Много интересна тема, наистина...
А ти къде се губиш?
  #124  
Стар 23rd January 2008, 14:01
lori lori не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jun 2006
Град: Пловдив
Мнения: 1 089
По подразбиране

Оф много работа имам. Реших да надникна в тялото какво става и хоп! каква тема Обаче повече исках да проверя дали все още ми е активен профилът (сигурно има някакъв период...).
__________________
Erst wenn die Wolken schlafen gehen
kann man uns am Himmel sehen
wir haben Angst und sind allein
Gott weiss ich will kein Engel sein...
  #125  
Стар 23rd January 2008, 14:06
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Puppito
главно чета в пластична, а там ми прави впечатлени, че се нахождат доста нови потребители, които имат доста повърхностни познания върху разлините подраздели, но изказват доста крайни мнения и определно си вярват, а така могат да навредят на доста хора. Това преди не можеше да се случи, защото по-старите потреботели много внимаваха каква информация подават именно поради причината, че поради некомпетнетността си могат да навредят някому. сега обаче се изказват доста странни мнения и то с доста тежка категоричност. това е лошото.Спомням си че бях повдигала въпроса пред Льофи, дори и след като се откъснах от този форум, защото смятам, че това е един много важен въпрос. Той ми каза че нищо не разбира от пластична хирургия в случая, и че не може по ниаккъв начин да модерира най-общо казано мненията там. лошо.
това е главната причина поради която съжалявам, че в този форум не са останали от предишните по-старички потребители.
това е изключително важно мнение според мен и е косвен отговор на въпросите на Адриано. щото , когото се касае за здравето ти.......... много е страшно да си платиш и да те осакатят. а хората черпят информация от тук и някои не осъзнават отговорността, която носят мненията им
а е вярна, че по-първите по време потребители много внимаваха на тази тема

туй малко зе да ми напомня на оная приказка, дето царя заповядал да убият старите хора като непотребни- нали знаете края и...
  #126  
Стар 23rd January 2008, 14:09
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Puppi не те познавам, но ти си явно много мила и разбрана
Ако всички бяха като теб ,щяхме да се разбираме чудесно и нямаше да разводняваме темата по този грозен начин.
ВЪЗХИЩАВАМ СЕ НА ХОРА КАТО ТЕБ !
  #127  
Стар 23rd January 2008, 14:14
Puppito Puppito не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Мнения: 2 019
По подразбиране

I_ani уверявам те, че 90% от по-старите потребители са почти същите като мен. а с 90% от тези 90% комуникирам всеки ден. всеки божи ден. аз наистина съм повече от щастлива!
  #128  
Стар 23rd January 2008, 14:21
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Радвам се за вас
Бъдете щастливи ,а нас ни оставете да си живеем живота
  #129  
Стар 23rd January 2008, 14:23
Аватара на Мария Василева
Мария Василева Мария Василева не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: България
Мнения: 3 779
По подразбиране

само за протокола -да отбележа, че и аз съм се чувствала нова тук и сега прекрасно знам, че има "по-стари" от мене (които в повечето случаи са много по-млади) но това си е нормално- в нов колектив като идеш пак си трябва време докато свикнат с тебе и ти с тях- нали!?

i_ani - мисля, че си позитивен човек и затова ще ти припомня- ами те точно това направиха. просто други от вас попитаха за тях!
  #130  
Стар 23rd January 2008, 14:27
Аватара на i_ani
i_ani i_ani не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Мнения: 10 052
По подразбиране

Точно така е Maria ,напълно си права
Затворена тема


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Форумътвременназарибявка
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 08:52.