IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2701  
Стар 17th August 2016, 21:21
veronika.stoqnova.33 veronika.stoqnova.33 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2013
Мнения: 10
По подразбиране

Здравейте, бях ви писала за моя по-сложен случай, и мислех да се оперирам или при Илхан или при Дилбер но тъй като с тях кореспонденцията мис е оказа по-сложна, мисля да избера от други двама, който се заинтересуваха повече от моя случай. Някой има ли повече информация за Nazim Cerkez, и за Onur Erol (освен че е оперирал залятата с киселина англичанка). И двамата ми се струват много добри специалисти, по автобиографиите им, но лични мнения не мога да намеря. Някой може ли да каже малко информация за такситата в Истанбул и сайт с евтини хотели там. Можете ли да ми кажете в кой район живее Зюлейха, за да проверя на картата дали е близо до някой от тях.
Отговори с цитат
  #2702  
Стар 18th August 2016, 00:39
Аватара на yoube
yoube yoube не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 149
По подразбиране

Тоя първия го изключи, ако си написала името му грешно де, защото трябва май да е с ş отзад не z. Знам че няма толкова много работа колкото останалите, лесно е да се уредиш на операция с него, защото няма толкова много желаещи. Което естествено не го прави лош хирург, не ме разбирай грешно, но трябва да има причина след толкова години практика да не е така известен. Не съм на 100 процента сигурен но в един от форумите мисля точно от него не бяха доволни. На теб ти предстои избор, препоръчвам ти да прочетеш всичко за него, едва ли е толкова много. Пиши тук ако съм бил прав, че съм над 80 процента сигурен.
Отговори с цитат
  #2703  
Стар 18th August 2016, 02:09
Аватара на bubka81
bubka81 bubka81 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2015
Мнения: 16
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от mitkui Виж мнението
Първите 5-7 дни се спи облегнат на високи възглавници , общо взето си сгънат под 45 градуса .
Ето схема - \__ .
Ужасен ужас ,а дали ще може да се спи поне на една страна дори и леко обърната,никак не мога да спя на гръб
Отговори с цитат
  #2704  
Стар 18th August 2016, 11:43
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Здравейте, вчера беше моята операция при Дилбер. Всичко мина много добре, нямам болки, само малко синини и отоци. При Зюлейха съм. Страшно добър човек, ако не беше тя, не знам как щях да се оправя. Като майка ни е. Резултата ще е видим по натам. Желая успех на всички останали
Отговори с цитат
  #2705  
Стар 18th August 2016, 12:06
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ellia Виж мнението
Здравейте, вчера беше моята операция при Дилбер. Всичко мина много добре, нямам болки, само малко синини и отоци. При Зюлейха съм. Страшно добър човек, ако не беше тя, не знам как щях да се оправя. Като майка ни е. Резултата ще е видим по натам. Желая успех на всички останали
Честито,бързо оздравяване и да си много доволна от резултата
Отговори с цитат
  #2706  
Стар 18th August 2016, 12:27
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от veronika.stoqnova.33 Виж мнението
Здравейте, бях ви писала за моя по-сложен случай, и мислех да се оперирам или при Илхан или при Дилбер но тъй като с тях кореспонденцията мис е оказа по-сложна, мисля да избера от други двама, който се заинтересуваха повече от моя случай. Някой има ли повече информация за Nazim Cerkez, и за Onur Erol (освен че е оперирал залятата с киселина англичанка). И двамата ми се струват много добри специалисти, по автобиографиите им, но лични мнения не мога да намеря. Някой може ли да каже малко информация за такситата в Истанбул и сайт с евтини хотели там. Можете ли да ми кажете в кой район живее Зюлейха, за да проверя на картата дали е близо до някой от тях.
Зюлейха се намира в Avcilar
Отговори с цитат
  #2707  
Стар 18th August 2016, 12:30
Ellia Ellia не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jan 2014
Мнения: 26
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aliona Виж мнението
Честито,бързо оздравяване и да си много доволна от резултата
Благодаря
При теб какво стана? Срещна ли се с доктора?

Последно редактирано от Ellia : 18th August 2016 на 13:22
Отговори с цитат
  #2708  
Стар 19th August 2016, 00:32
Аватара на aliona
aliona aliona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2016
Град: Бургас
Мнения: 134
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ellia Виж мнението
Благодаря
При теб какво стана? Срещна ли се с доктора?
В петък пътувам за преглед
Отговори с цитат
  #2709  
Стар 19th August 2016, 18:33
impossible is 0 impossible is 0 не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 27
По подразбиране

[QUOTE=mitkui;809743]impossible is 0 , нормално е да те хваща страх , все пак е операция . Болничният престой е кратък , само една нощ . При мен персоналът не говореше никакви чужди езици , но успявахме да се разберем , с жестове , с преводачи / google и т.н. / . Катетър не се слага , болки няма , или поне не
големи , дават ти и обезболяващи / които аз почти не съм пил / . Най-кофти от цялата операция са отоците , т.е. дискомфорта , който те предизвикват , както и спането под ъгъл . Ай , няма се пУашиш "копеУе" . ))

Благодаря за куража!Нужен ми е!
Благодаря на всички които пишат тук!Рядко се среща такава добронамерена среда.
Отговори с цитат
  #2710  
Стар 19th August 2016, 18:55
Аватара на mitkui
mitkui mitkui не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2015
Мнения: 67
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bubka81 Виж мнението
Ужасен ужас ,а дали ще може да се спи поне на една страна дори и леко обърната,никак не мога да спя на гръб
Амиии , не е желателно , а и не знам дали ще можеш , тъй като има опасност да се
удавиш в собствен "сос" . Имам предвид , че първите дни тече кръв и т.н. , освен това
всяка друга позиция ще я усещаш с носа си . Не е чак толкова страшно , просто се схващаш , аз успях да поледна изпънат на 6-7 ден .
Отговори с цитат
Отговори

Етикети
новобранец

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Турскихирурзи
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 18:11.