IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #1  
Стар 18th April 2015, 16:47
GeorgiT GeorgiT не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Apr 2015
Мнения: 1
По подразбиране Червени пъпки по цялото тяло

Здравейте!

преди два дена след училище ми стана много слабо (спах достатъчно) .В къщи веднага си легнах и ако станех то можех да отида от една стая до друга и после пак ми ставаше слабо.та за щастие това премина.Но след това забелязах червени пъпки по цялото си ряло-първо се появиха по ръцете после по лицето имам и няколко по краката.Въпросът ми е: възможно ли е тези пъпки да са заради "умората ми"
или са нормални за възрастта ми(на 16 съм). Пъпките са червени кръгли и се появяват доста бързо(днес се сдобих с 3).Боли леко като ги пипам не съм пробвал да ги изтискам.Ако някой има същия проблем ще се радвам да ми помогне!
Отговори с цитат
  #2  
Стар 20th May 2015, 12:26
lollypoppy lollypoppy не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Jul 2013
Мнения: 14
По подразбиране

Това ми прилича на шарка. Препоръчвам на всеки с подобни проблеми да отиде на лекар.
Отговори с цитат
  #3  
Стар 21st May 2015, 16:58
Мартин Мирчев Мартин Мирчев не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2015
Мнения: 1
По подразбиране Съвет

Здравей, трябва да посетиш дерматолог и той да ти каже дали е от преумора или е нещо друго и ще ти предпише съответното лечение , медикаменти и т.н.Така или иначе не дразни и не докосвай пъпките с мръсни ръце за да не ги възпалиш още.Напиши и от къде си за да може някой от твоя град да ти препоръча. Аз съм от Русе и посещавам дерматолог д-р Диана Дянкова тук можеш да вземеш номера : Линк
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Червенипъпкипоцялототяло
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:42.