IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3851  
Стар 29th January 2016, 10:15
sneji_bs sneji_bs не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 2
По подразбиране

здравеите момичета,бях при Стоянов.предложи ми Мак ган - анатомични 450 fx.имам увисване на гьрдите и тои не ми дава гаранция,че след 6 месеца няма да се наложи да обере кожа от долу.каза,че ще приложи някои техники и ще се постарае да не се случва това.показа ми снимки на друга жена сьс сьщите гьрди като моите и не се е наложило.кажете ми какво означават буквите fx след кубика.тои ми говори за някакьв сутиен дето го порьчвал и бил по- добьр от триумфа,но забравих името,струва 130 лв.смятаите какви празни торбички имам щом тои веднага каза 450 кубика,можело да сабера и още,но да не станат огромни,на моето тяло този кубик щял да стои добре.висока сьм 164см.,56 кг.извинете за обьркания пост,но ще имам и други вьпроси.клавиетурата на която пиша е ужасна, пак се извинявам.
Отговори с цитат
  #3852  
Стар 30th January 2016, 10:02
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от sneji_bs Виж мнението
здравеите момичета,бях при Стоянов.предложи ми Мак ган - анатомични 450 fx.имам увисване на гьрдите и тои не ми дава гаранция,че след 6 месеца няма да се наложи да обере кожа от долу.каза,че ще приложи някои техники и ще се постарае да не се случва това.показа ми снимки на друга жена сьс сьщите гьрди като моите и не се е наложило.кажете ми какво означават буквите fx след кубика.тои ми говори за някакьв сутиен дето го порьчвал и бил по- добьр от триумфа,но забравих името,струва 130 лв.смятаите какви празни торбички имам щом тои веднага каза 450 кубика,можело да сабера и още,но да не станат огромни,на моето тяло този кубик щял да стои добре.висока сьм 164см.,56 кг.извинете за обьркания пост,но ще имам и други вьпроси.клавиетурата на която пиша е ужасна, пак се извинявам.
Здрасти! Спокойно можеш да се довериш на Стоянов. fx - би трябвало да идва от фул - т.е. пълна проекция. Трябва да си разгледаш таблиците на Макган - там ще се ориентираш най-добре.
Отговори с цитат
  #3853  
Стар 31st January 2016, 13:57
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Искам да питам:
1.При свалянето на конците след това като се взима душ слагат ли се пак лепенки или се къпеш свободно?
2.Кога спадат гърдите/отоците горе долу след операцията?
3.Какво мислите за масажите,правят ли се на текстурирани импланти?Ако може да споделите дали сте доволни от масажите.Изобщо наложителни ли са?
Тенкс
Отговори с цитат
  #3854  
Стар 1st February 2016, 18:31
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
Искам да питам:
1.При свалянето на конците след това като се взима душ слагат ли се пак лепенки или се къпеш свободно?
2.Кога спадат гърдите/отоците горе долу след операцията?
3.Какво мислите за масажите,правят ли се на текстурирани импланти?Ако може да споделите дали сте доволни от масажите.Изобщо наложителни ли са?
Тенкс
За конците не мога да кажа, защото нямах(имах но бяха вътрешни). Но се къпех без лепенки след 12ти ден.
Гърдите спадат след около 2ри месец окончателно, като говорим за отток.
А за масажите са си желателни. Много повлияват и оттока и формата на гърдите, а и правят импланта подвижен.

Колко кубика сложи.Аз съм забравила и кой щеше да те оперира
Отговори с цитат
  #3855  
Стар 2nd February 2016, 09:26
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от MartaSanchez Виж мнението
Искам да питам:
1.При свалянето на конците след това като се взима душ слагат ли се пак лепенки или се къпеш свободно?
2.Кога спадат гърдите/отоците горе долу след операцията?
3.Какво мислите за масажите,правят ли се на текстурирани импланти?Ако може да споделите дали сте доволни от масажите.Изобщо наложителни ли са?
Тенкс
1. Ако ти е като раничка ще трябват повечко грижи - кислородна, изсъхва, йодасепт разтвор, изсъхва и накрая някакъв антибиотичен мехлем. Тогава може да слагаш лепенки само за къпането, но може и да не слагаш. Лепенките са за краен случай - ако нещо е доста възпалено. Предполагам при теб не е така. Ако са ти само корички, тогава мажи само с антибиотичен мехлем 2-3 пъти дневно.
2. 2-3 до 6 месеца за окончателното им оформяне.
3. Масажите определено са от полза. А твоят док не ти ли каза да правиш?
И най-важното: харесваш ли се? Горе-долу де, че още не са в окончателния си вид.
Отговори с цитат
  #3856  
Стар 2nd February 2016, 13:36
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Благодаря Цвети и Ина.Понеже мен ще ми махат днес конците и не съм вече в БГ освен да пиша на клиниката като ми ги махнат да ми изпишат такъв мехлем проблема е,че тук е малко вероятно да го има Другия вариант е да питам там където ще ми свалят конците .....Относно масажите,да дадоха ми един лист с инструкции и там пише,че са препоръчителни ,но не и задължителни. Специално за тях трябва да си наема квартира в София за един месец щото се правят по 2 или 3 на седмица,но най-малко 10 масажа .....Аз още не съм решила относно това затова реших да питам вас.
Цвети имплантите са 385сс кръгли висок профил оперирах се при И.Стоянов.
Ина да харесвам си ги малко ме притеснява,че са прекалено закръглени
Отговори с цитат
  #3857  
Стар 2nd February 2016, 13:48
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Масажите си ги прави сама... това с ходенето на масаж за мен е само излишно даване на пари. Щом си с кръгли импланти би трябвало да ти свърши работа следният масаж:

Кръстосваш ръцете на гръдния кош все едно се прегръщаш... слагаш дланите с лице надолу (все едно са ти под мишниците) и обхващащ външната част на имплантите, след което с длани притискаш гърдите една към друга. Аз правих по няколко 5 минутки на ден. Сама ще прецениш колко да ги притискаш... в началото имаш чувството, че никога няма да се приближат, но с всеки изминал ден става по-лесно.

За да си спокойна, че моят метод няма да ти навреди те съветвам да пишеш на ИС с въпрос дали можеш да правиш такива масажи.

Последно редактирано от lily.ana : 2nd February 2016 на 13:54
Отговори с цитат
  #3858  
Стар 2nd February 2016, 13:53
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Масажите си ги прави сама... това с ходенето на масаж за мен е само излишно даване на пари.
Абсолютно съгласна! Това е страхотно губене на време и на пари.

Ммм, Лил, ужасно се радвам да те видя. (е, чета, де)
Отговори с цитат
  #3859  
Стар 2nd February 2016, 13:56
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Толко мноо работа имам Инче, че ми иде да се гръмна
Отговори с цитат
  #3860  
Стар 2nd February 2016, 15:49
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от lily.ana Виж мнението
Толко мноо работа имам Инче, че ми иде да се гръмна
Недей да се гърмиш, че тогаз и аз ще се гръмна!
Работата все ще свърши или поне ще намалее ... то не може да е все много (нали уж нищо в живота не е константа).
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:14.