IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3861  
Стар 2nd February 2016, 16:23
Аватара на Pufpaf
Pufpaf Pufpaf не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2013
Мнения: 1 257
По подразбиране

Много работа равно на много пари

Ама после лятото морето, слънцето пече дупето и коктейли се леят под небето.
Така, че сега работете и пари вадете, защото лятото идва и замирисва на морееее




Отговори с цитат
  #3862  
Стар 2nd February 2016, 19:44
CvetiB CvetiB не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Aug 2015
Мнения: 115
По подразбиране

Още си ми мирише на зима
Пък и са казали хората "С честен труд никой не е станал богат" , но пък сме длъжни да опитаме
Отговори с цитат
  #3863  
Стар 4th February 2016, 10:01
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Pufpaf Виж мнението
Малиии, Пуф, много ти е знойна мадамата ... Ама хареса ми все пак. Щом е нещо слънчево и морско ...
Отговори с цитат
  #3864  
Стар 4th February 2016, 10:05
Аватара на ina.ina
ina.ina ina.ina не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Mar 2010
Мнения: 2 201
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от CvetiB Виж мнението
Още си ми мирише на зима
Пък и са казали хората "С честен труд никой не е станал богат" , но пък сме длъжни да опитаме
Цвети, явно не си била на слънчице тези дни ... просто беше ... за по потници. Особено аз както препускам бързо-бързо. Тези дни да ви кажа съм на път да стана горския човек - имам ли свободно време и бам на планината.

По-добре честно и спокойно все пак. Аз и без това като няма какво да правя издивявам.
Отговори с цитат
  #3865  
Стар 6th February 2016, 17:14
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Благодаря на всички за съветите и полезното инфо,определено много ми помогнахте
Отговори с цитат
  #3866  
Стар 7th February 2016, 16:22
Аватара на kala
kala kala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Момичета, ходих до Варна и вече имам запазена дата за операция март месец. Нямам търпение. Прегледът мина добре според мен, с докторката се спряхме на Алерган, анатомични, висока проекция, широчина 12.5 см, височината е по-малка, като кубик ми се върти 325 кубика. Но като гледам каталога на Алерган, всъщност с подобни параметри излиза имплант в стил 410 MF, но кубикът е 335. Ще се обадя през седмицата да попитам за точните параметри на имплантите, преди да са поръчани. Аз исках разляти гърди, с естествен вид и размер, така че се бях насочила към средна проекция, но според докторката с опита да медиализира гърдите, да ги направи по-разляти и с моето желание за по-малък кубик, има опасност да станат плоски, та препоръча висок профил. Иначе пробвах и 350 кубика, но ми се сториха много стърчащи и не ми харесаха. С първия имплант имах хубави гърди, за които можеш само да предполагаш дали са истински или изкуствени, но 350 кубика не оставяха съмнение. Въпросът е дали меренето на имплантите, насложени върху моите гърди в сутиена се приближава до резултата след операцията, да не стане някаква голяма разлика? Тоест да ми се струват 350 кубика много на проба, а при имплантиране да се губят някакви обеми?
Отговори с цитат
  #3867  
Стар 7th February 2016, 16:45
barbi_didi barbi_didi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Здравейте дами ☺Вече съм на два месеца след мамопластика, и когато посетих доктора на първият задължителен преглед останах изненадана защото той не ми препоръчва мамографията като контролен преглед.Аз съм на 27 години и не съм раждала.Доколкото съм запозната в България докторите препоръчват два пъти в годината мамографско изследване.Сега се чувствам раздвоена от това което ме съветва доктора и от информацията която имам.Въпросът ми е Вие колко пъти се изследвате с мамограф или всичко си е индивидуално спрямо препоръката на доктора?

Последно редактирано от barbi_didi : 7th February 2016 на 17:51
Отговори с цитат
  #3868  
Стар 7th February 2016, 16:58
barbi_didi barbi_didi не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: May 2010
Мнения: 4
По подразбиране

Kala Аз когато ги мерих моите ми се струваха малко големи за физика ми сега два месеца по-късно ми се виждат малки.Вярно е има разлика при меренето и след поставянето, но при мен лично не виждам загуба на кубиците

Последно редактирано от barbi_didi : 7th February 2016 на 17:03
Отговори с цитат
  #3869  
Стар 8th February 2016, 10:05
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Барби, преди 40 ако няма съмнения се прави само ехограф. Ако нямаш семейна обремененост ходиш на мамолог веднъж годишно.... на 6 месеца се ходи ако има семейна обремененост.

Кала, тва с меренето на импланти в сутиен не е меродавно, а разликата между 350 и 335 е нюню
Отговори с цитат
  #3870  
Стар 9th February 2016, 09:06
Аватара на kala
kala kala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 13
По подразбиране

Горе-долу колко време е възстановяването, говоря поне да мога да ходя и да се движа нормално сама? Планирала съм 3 седмици да не съм на работа, но след това ще се наложи да се върна. И кога се върнахте във фитнеса?

В момента нося сутиени 80С, но имам птоза. Подгръдна 80 см, гръдна 93 см. Чудя се с 325 или 335 сс какво да очаквам?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 07:22.