IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #3891  
Стар 20th February 2016, 17:53
Аватара на MartaSanchez
MartaSanchez MartaSanchez не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jun 2015
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tolini Виж мнението
Пратих ви снимчици,момичета.
Благодаря за снимките ,страхотни са станали Изумена съм не бих предположила дори ,че има намеса ...дано и моите да станат толкова естествени

Последно редактирано от MartaSanchez : 20th February 2016 на 18:17
Отговори с цитат
  #3892  
Стар 20th February 2016, 18:28
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Благодаря ви :*
Отговори с цитат
  #3893  
Стар 20th February 2016, 23:13
Аватара на tolini
tolini tolini не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Feb 2015
Мнения: 51
По подразбиране

Kala,една седмица преди операцията и аз си направих изследванията,кръвните ставаха за ден-два. Другите на момента. Не знам за час за мамолог ,трябва по-рано да си запишеш. Кога е датата?
Отговори с цитат
  #3894  
Стар 21st February 2016, 18:29
Аватара на kala
kala kala не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2015
Мнения: 13
По подразбиране

След 1 месец е операцията, отложи се малко заради цикъла ми, а вече нямам търпение, готова съм още утре да се оперирам.
Отговори с цитат
  #3895  
Стар 23rd February 2016, 18:54
mai4eto mai4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Четох из темите назад и видях мнение, че ако до края на първия месец не са слезли имплантите, да не ги чакам На мен ми бяха абсолютно на едно ниво след операцията и сега - 3 седм. по-късно има разлика в нивото на зърната и белегът на едната е почти в гънката, а другият е отдолу на самата гърда още, на почти пръст от гръдната ми стена. Масажи ми каза докторът да не правя. Дали има шанс да се изравнят?
Отговори с цитат
  #3896  
Стар 24th February 2016, 09:47
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Още си много прясна... със сигурност все още има отоци.
Отговори с цитат
  #3897  
Стар 24th February 2016, 20:05
mai4eto mai4eto не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2007
Мнения: 9
По подразбиране

Знам, но ми е притеснено с това слизане и отпускане. При мен беше доста кофти стартът: малка основа на голям кош, птоза след две раждания и ИС реши да опитаме без повдигане, а с анатомични 435 сс и не типичното частично подмускулно, а и допълнително ирязва мускула и реално оформя и нова гънка по-надолу от моята. Тоест нещо като умишлен дабъл бабъл - преходът от моята жлеза към иманта отдолу си личи и разчитам на отпускане на кожата и особено на въпросното слизане, което си мисля, че трябва да почва вече.
Отговори с цитат
  #3898  
Стар 12th March 2016, 07:53
KiaraTiara KiaraTiara не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2008
Мнения: 7
По подразбиране

Здравейте момичета,

Извинявам се, че писах в една друга тема, но тази не беше пинната и не я видях снощи.
Първо, много ме е страх. Бях насрочила операцията за Май месец, но след като преспах си мисля да я изтегля за началото на Април. Причината да ми се искаше да е по - късно - тайната ми надежда да поотслабна. После установих, че щом до сега не съм успяла, сигурно няма да успея за още 1 месец.
Зададох си глупавият въпрос снощи в темата за общите приказки, но ми се иска да ви попитам и тук. Ако заслабна с до около 10 кг след операцията, какви са рисковете? Спрях се на Натрела (ако така се пише) 425FF, другата опция бяха 375FF и кръгли импланти, които аз категорично отказах, защото нямам приятелка с кръгли и ... не знам, честно казано док не ме насочи към нито една от 2-те опции. Мъжът ми предложи да сложим по една от двете, къде на майтап, къде на истина (той си е направо способен да одобри подобно нещо). Божеее, толкова ме е страх. Преди седмица бях при зъболекаря, за леко козметично почистване на венците, беше с опция да се изреже част от тях, ако се наложи, до което не се стигна. Седях на стола, умирайки от страх в продължение на 20 минути и се чудех, аз въобще за каква операция на гърдите си мисля, то дори един зъб не мога да изтърпя да ми пипнат.
Дайте ми моля база за сравнение, секциото повече ли, по-малко ли боли? ))
Отговори с цитат
  #3899  
Стар 12th March 2016, 10:14
Аватара на lily.ana
lily.ana lily.ana не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2011
Мнения: 5 863
По подразбиране

Легнеш ли на операционната маса няма да имаш време да те е страх.... оспиват те за нула време. Болката се търпи.... ако е само страхът ще го превъзмогнеш... ако имаш нисък праг на болка ще си помрънкаш 2-3 дни па ше ти мине... я по-смело!

Сега по-сериозният въпрос за килограмите. Мисля, че ако става въпрос за 10 кг. няма да има изменение в областта на зизите, но и това зависи от началния старт... колко собствена жлеза имаш преди операцията.
Отговори с цитат
  #3900  
Стар 14th March 2016, 11:21
Аватара на Hotmamma
Hotmamma Hotmamma не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2015
Мнения: 56
По подразбиране

Момичета, в търсене на информация съвсем се обърках. Каква е разликата между проекция и профил на импланта?
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 17:56.