IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #121  
Стар 21st September 2009, 14:45
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ей мъ! На! Бех из прованс на турне и днес се завърнах из Пловдивските ловни полета!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #122  
Стар 21st September 2009, 15:47
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

strangenick2, за предпочитанията ти към лубрикантите на водна основа по мои наблюдения повечето хора предпочитат такива, а и в повечето публикации, свързани с подобни въпроси ги препоръчват.
Много хора посягат към спрейовете Play на Durex, защото са най-разпространени явно... но хора, които са ги ползвали са ми казвали, че са по-скоро за някакъв ефект (загряващ, ментов и т.н.), и не овлажняват кой знае колко добре. Аз не мога да кажа лично мнение, защото тях не съм ги ползвала.
Виж този линк, тук има доста видове:
http://www.sexwell.bg/category/83/lubrikanti-za-sex

Аз имам добри отзиви от този:
http://www.sexwell.bg/product/2212/l...de-anal-100-ml

Честно да ти кажа, пробвала съм дори с лосион за тяло - идеално е. Единствено проблем може да е, ако даде някакви алергични реакции, но до сега не се е случвало. И все пак не е препоръчително!
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
  #123  
Стар 21st September 2009, 15:50
Аватара на pifco
pifco pifco не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Apr 2008
Град: Plovdiv
Мнения: 3 820
Изпратете съобщение чрез ICQ до pifco Изпратете съобщение чрез Yahoo до pifco
По подразбиране

абе в крайна сметка,удоволствието си е удоволствие и който не го изпитва си е негов проблем,като пример ще дам нещо точно от моята област,а именно: всяка година лятото се сблъсквам предимно с жени които казват ,че ако се гмурнат и им влезе вода в ушите ще се побъркат или пък ,че това гмуркане изобщо не би ги накефило ,дори мразели да се топкат повече от колене,но веднъж като влезнат под вода с апарат нема отърване.Та човек който не е пробвал каквото и да е не би могъл да вземе отношение по даден въпрос,и както и преди казах ,опознайте си телата ,много неграмотни сексуално хора има ,а от това само губят,например,много мъже не знаят ,че може да свършат и жената да усети "помпенето на сперма" без обаче и една капка да излезе,което пък води до продълвителна ерекция и по продължителен секс там където жената още и трябва време за да свърши
__________________
http://www.sinyatabezdna.com/
Отговори с цитат
  #124  
Стар 21st September 2009, 16:51
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

Strange, чак сега се сетих, че си ме питала и за някакви съвети... нещо се бях отплеснала май...
Та... единствения и най-точния според мене съвет, който мога да ти дам е: представи си, че си девствена... Как би искала да се отнесат с теб, когато не знаеш какво ти предстои? Нежно и с любов, нали? Направи същото и ти - нежно, внимателно, горещо... първо го предразположи, мускулите там трябва да се отпуснат. Предполагам не би напъхала цялото дилдо до края с едно мощно движение, нали? И да си имала такава идея - НЕДЕЙ! Малко по малко и плавно, мноооого плавно, докато тласъците сами тръгнат.
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
  #125  
Стар 22nd September 2009, 01:30
Аватара на Mirami
Mirami Mirami не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 3 699
По подразбиране

Мелонче, тенкс, ще го пробвам този лубрикант.
Иначе принципно в такива моменти съм свръхнежна, разбирам какво имаш предвид. Сигурна съм, че всичко ще е идеално. Пък и той ми има пълно доверие.
Просто се чудя как да му го предложа, как да стигна дотам... С питане, с намек, с действия направо... Как изобщо да му го покажа дилдото... Това всъщност ми е питанката. Отдавна го мъдря
__________________
„Да виждаме несправедливостта и да мълчим, означава да участваме в нея.“ Жан-Жак Русо
Отговори с цитат
  #126  
Стар 22nd September 2009, 02:57
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

Стрейндж, най-добре започни с масажите и т.н. и по някое време така завоалирано попитай нещо от сорта "Искаш ли да продължим нататък?"... идеално ще е, ако той те попита как, а ти предварително да си нагласила дилдото някъде из чаршафите или под възглавницата... и просто го плъзни по тялото му пак нежно...
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
  #127  
Стар 22nd September 2009, 07:25
Аватара на Оnly
Оnly Оnly не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jun 2009
Град: ... в бурята ...
Мнения: 964
По подразбиране

Е , че сте гадни . . Кви са тия уреди , кви са тия подготовки , и що все края гоните Удоволствието е до време , после може да стане дразнещо , дилдо не бих предложила - идва ми грубо , ако си има желание и сам ще го е правил досега . Идва ми като засягане на личността . Чак толкова не експериментирам , достатъчно варианти си има други .
А и тези лубриканти като ти ползвате при обикновен акт , по на двайсет години , не сте ли се възбудили достатъчно , че да минете и без тях . Като не мога да се овлажнявам , тогава ще ги ползвам . Давам си още години . Съжалявам , но не ви се чудя от вчера .
__________________
Не съм това , което съм , но и другите не са това , което са .
Отговори с цитат
  #128  
Стар 22nd September 2009, 10:17
NightFlight NightFlight не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 7
По подразбиране Re: Смяна на ролите

Цитирай:
Първоначално написано от melon4e
Видях най-разнообразни теми относно секса... А пробвали ли сте с партньора да си смените ролите? Ще бъда по-точна - някоя от вас използвала ли е strap on (дилдо колан) или вибратор насочен към мъжкия анус? А вие момчета? Били ли сте "жертва" на анално навестяване от партньорките си?
Аз съм опитвал и си признавам откровено, че ми харесва. И то много ми харесва. Не бих го нарекъл "смяна на ролите". Този термин е някак си прекалено интернетски, прекалено бдсм-ски, което никак не ме привлича. Също така по време на тези анални игри да го нарека нито съм бил в женско бельо, нито с червило за да говорим, че сме си сменяли ролите. Стимулирали са ме с езиче, с пръсти, с вибратор. Пенис колан не съм опитвал по простата причина, че тези които съм виждал по магазините ми изглеждат прекалено евтини, пластмасови и груби. Но принципно бих желал. На мъжете ще кажа, че съм строго хетеросексуален. Дори мисълта да бъда с мъж ме отвращава. Да ли си гей или не зависи по това КОЙ те стимулира и с КАКВО те стимулира. Признавам си, че същите терзания дали е гейско или не ги имах и аз преди време. Важното е да попаднеш на жена обичаща експериментите и достатъчно освободена за да разбереш, че всичко което правиш с нея и ти е кеф е добре дошло. На кой как му се стува и какви определения му дава ти става безразлично. Иначе няма по-яко изпразване от френска с гълтане и пръстчета или секс играчка в дупето ти през това време.
Отговори с цитат
  #129  
Стар 22nd September 2009, 10:25
Аватара на Reason
Reason Reason не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: Зад пулта
Мнения: 7 680
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от melon4e
За сведение на тези, които афишират огромната болка - всичко се прави нежно, като между хора, които се обичат, а не бясно и недодялано все едно гониш норматив
Ама те всички гейски неща стават нежно. И предполагам си чувала за вечната, ревностна и трайна любов между гейовете.

Цитирай:
Първоначално написано от ледено_sЪrце
Reason, колкото и да спориш ,просто не си прав!!!
Пък и такъв тип масажи се правят и с лечебна цел- против рак на простата, ако лайното можеше да я масажира, едва ли щяха толкова хора да страдат от това...
Добре не съм прав, само не разбрах защо?
И ся, ако ми твърдиш, че с масаж ще предотвратиш РАК...нямам повече какво да добавя освен -
Аз се страхувам от РАК на зърното.Ще ме помасажираш ли?

Ще добавя и още нещо и спирам, щото не ми е интересно вече.За да ти е кеф да ти бъркат в дупето не е задължително да си гей, може и да си бисексуален. Тоя дет твърди, че го кефи бъркането в оная дупка и твърди, че е строго хетеро, нещо е сбъркал приоритетите в живота.
__________________
На някои хора птичето на щастието каца, а на други им се изсира на рамото!
Отговори с цитат
  #130  
Стар 22nd September 2009, 14:11
Аватара на melon4e
melon4e melon4e не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Sep 2009
Мнения: 77
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Оnly
дилдо не бих предложила - идва ми грубо , ако си има желание и сам ще го е правил досега . Идва ми като засягане на личността .

А и тези лубриканти като ти ползвате при обикновен акт , по на двайсет години , не сте ли се възбудили достатъчно , че да минете и без тях . Като не мога да се овлажнявам , тогава ще ги ползвам . Давам си още години . Съжалявам , но не ви се чудя от вчера .
Относно дилдото - както за тебе е грубо, така за други не е. А за лубрикантите - нещо не си разбрала - ставаше дума за аналния секс, а не за вагинално овлажняване. Какво овлажняване в ануса? Да се наака ли човека, че да се овлажни?
__________________
С питане далеч се стига! С пипане също
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Смянанаролите
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 01:25.