IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #31  
Стар 21st October 2008, 09:42
Ana_D Ana_D не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 108
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Joo
Здравейте!Да си кажа и аз как се гримирам...Не всеки ден го правя,но когато ми кефне си слагам само черна спирала,може и черен молив и на устните гланц за блясък и нищо повече.Не обичам да се мацам с разни фондьотени,пудри и тем подобни,а и все пак още съм в пубертета и не смятам за необходимо да си запушвам порите на лицето.Мнооого рядко ми се случва да си сложа руж.Засега това е от мен
В 21 век почти няма ФДТ,който да запушва порите.Има жени,които не почистват правилно лицето си,сутрин и вечер.
__________________
http://www.iamchic.com
Отговори с цитат
  #32  
Стар 21st October 2008, 12:01
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Безкрайно несериозно изказване... Некачествена козметика (и всякакви продукти като цяло) винаги е имало и ще има. Хигиенните навици са нещо отделно.
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #33  
Стар 21st October 2008, 13:03
Аватара на rossi_spi
rossi_spi rossi_spi не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Sep 2007
Град: Бургас
Мнения: 288
По подразбиране

Аз обичам да експериментирам с цветовете, в зависимост от облеклото и настроението си. Задължително си слагам очна линия, спирала за обем, малко сенки (издължени и повдигнати нагоре), пудра и руж, и накрая червилце или гланц. Понякога добавям и черен молив на вътрешния долен клепач. И всичко това за не повече от 5 мин.
Отговори с цитат
  #34  
Стар 21st October 2008, 13:51
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Веднъж на месец се гримирам, а и аз самата имам чувството, че не го правя като хората. Дори забелязах, че приятелят ми въобще не оценява трудът, който съм положила. Обича си ме естествена и не може да ме възприеме с грим.
Но определено обичам да си слагам гланц за блясък.
Много рядко си слагам червило, като гледам да е по-близко до кожата, почти да не се забелязва.
Сенките гледам също да са в по-светли тонове - розово, синьо...
Сега си купих първия ФДТ и когато имам някакви недостатъци ми върши страхотна работа.

Така и не се научих да си слагам черен молив... Все си бъркам в очите.
Отговори с цитат
  #35  
Стар 21st October 2008, 14:05
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Гримирам се рядко в сравнение с тийнейджърските ми години, когато без грим не излизах. Иначе и сега продължавам да поддържам пълен набор козметика, просто ей така, да си имам, когато ми дойде музата да се цапам - червила, спирали, моливи, сенки, ружове ...

Всеки ден използвам балсама на Nivea - repair & protection, който прави устните много меки и нежни. При специални случаи си слагам червило в някакъв телесен цвят - естествените нюанси на Лореал много ми харесват. Очите подчертавам със сивокафяв молив, сенките - бежови или нежно розови. Руж много рядко си слагам, защото по принцип си имам съвсем естествена руменина и ако не съм наслагала пластове фон дьо тен и пудра, просто е излишно.
Отговори с цитат
  #36  
Стар 21st October 2008, 15:22
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

И аз се гримирам доста рядко. Но иначе ми харесва да имам всички цветове на дъгата под формата на сенки, от розово до златно и обратно Иначе слагам по малко от тях. А, по принцип когато се гримирам слагам очна линия, сенки и спирала, а и гланц, или розово червило(пак с гланц в него).
Отговори с цитат
  #37  
Стар 21st October 2008, 15:30
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Гримът малко или много ни променя. Подчертава най-хубавите ни черти.
Внася някакво разнообразие, затова се замислям малко по-често да обръщам внимание на това.
Отговори с цитат
  #38  
Стар 21st October 2008, 15:46
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ласт найт - Много си красива и личи май, че си била абитуриентка. На "Котвата" ходим всяка година покрай абитуриентските и най вероятно сме се засичали, но като не се познаваме.

А има една снимка с едно нещо направено от пясък.....момиче, остави ме без думи
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #39  
Стар 21st October 2008, 15:51
Аватара на 3y3ka
3y3ka 3y3ka не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Град: София
Мнения: 6 505
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Ласт найт - Много си красива...
Без грим дори повече ми харесва.
Роклята й е страхотна!!!
Отговори с цитат
  #40  
Стар 21st October 2008, 15:53
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Много бичам да се гримирам . Не го правя, само когато си седя вкъщи....
Повечето внимание отделям на очите. Единственото, което не ползвам, е очна линия...Изкуствено ми изглежда.... Слагам черен или кафяв молив и покривам линията със сенки..., така цветът на сенките става по-наситен и траен (а и не обичам да си личи линията на молива). Старая се цветовете да преливат, да няма рязка граница между тях. Обикновено съчетавам 2-3 цвята/нюанса сенки...., при време и ентусиазъм, може и повече . Спиралата е за обем.
На устните слагам гланц или по-светло червило.
Малко фон дьо тен за изравняване на тена и прикриване някоя гадна п...ка (или пудра в особено "лъскавите" случаи )....и накрая руж .

Харесвам жени, които се харесват, а и изглеждат добре без грим (но те не са много).... Само че аз не съм от тях .. (прекалено са ми светли миглите и т.н.).
Мисля, че 90% от жените ще изглеждат ПО-добре с малко цвят по лицето.....Едни светли сенки на очите, спирала и прозрачен гланц могат да накарат лицето да грейне !

Този виц знаете ли го....."Създал Господ мъжа..., огледал го оценяващо, па кимнал доволно......Създал след това жената..., изгледал я критично..., изцъкал с език и казал....."Еми ще се гримираме, к'во да се прави...."

П.П. Напоследък ползвам четки за гримиране...много по-хубаво и удобно е с тяхна помощ
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гримиране
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 00:23.