IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 21st October 2008, 16:00
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Жоре, хубаво е момичето, то се вижда ... ама ако можеш да ми обясниш, с какво толкова те е заинтригувала тази тема "Гримиране", че четеш коментарите тук??? Някакви съвети ли искаш или ти имаш да ни кажеш нещо. Иначе свалката с гаджето може и да не мине, защото струва ми се малко мъничка е за теб, а? Или ти по такива си падаш.

Относно ходенето на плаж иначе, единственото, което съм си позволявала да ползвам тогава, е водоустойчива спирала. Чувала съм, че с качествени фиксатори за грим, може и със сенки за очи и червило да се влезе във водата без риск от размазване и изтриване, но лично аз никога не съм пробвала това.
Отговори с цитат
  #42  
Стар 21st October 2008, 16:08
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране

Той Жорето си е извратеняк отвсякъде, чете сякви теми
Бате внимавай, че зад решетките те пратиха набърже иди доказвай после, че нямаш сестра.
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #43  
Стар 21st October 2008, 16:22
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Ако наричаш свалка това което съм казал....твое мнение. Не съм сигурен дали си влизала в "най хубав аватар"! А и от къде можеш да знаеш как се свалям, Аз!
Темата за грима не чета, а постнах снимки които ми се сториха интересни, ако ти пречи това, нямаш грижа - не ги гледай.
Имам начини да намирам информация в нета и като попадна на нещо което може да бъде полезно на някой, го споделям, част от нещата са и в този форум. Ако повече хора от един ми кажат че снимките ги дразнят, мога да си нося отговорноста, и без да се разправям да ги махам.
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #44  
Стар 21st October 2008, 16:24
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

Жоре, Зузка, мерси много Да, и аз май се харесвам повече без грим, а съм с грим само за Нова Година и някой друг по-важен рожден ден
Отговори с цитат
  #45  
Стар 21st October 2008, 16:24
Аватара на жоро66
жоро66 жоро66 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Пловдив
Мнения: 14 603
По подразбиране

Някои може да си слагат червило на ареолите, та белким "изплакна окото" с някоя цица...ей това търся в тази тема!
__________________
АЗ КАЗАХ !
Отговори с цитат
  #46  
Стар 21st October 2008, 16:42
Celine Celine не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Мнения: 1 928
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo
прекалено са ми светли миглите
И аз го имам този "проблем"
Спиралата е най ползваният от мен продукт за гримиране.
Като цяло обаче не се гримирам , и постоянно търпя критики от приятелите ми за това.

пп Иначе имам изкаран курс по грим
__________________
Благосвовен да бъде този, който няма какво да каже и въпреки това мълчи!
Отговори с цитат
  #47  
Стар 21st October 2008, 16:49
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от жоро66
Някои може да си слагат червило на ареолите, та белким "изплакна окото" с някоя цица...ей това търся в тази тема!
Жоре, сега не се оправдавай!!! Разбрах те, че си ценител!

И един професионален съвет - виолетово-сините сенки са точно за теб. Нанасяш, където ти падне. Мисля, ще ти стоят много естествено ...
Отговори с цитат
  #48  
Стар 21st October 2008, 16:50
Аватара на Izabo
Izabo Izabo не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Apr 2006
Град: София
Мнения: 1 401
Изпратете съобщение чрез ICQ до Izabo
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Celine
.....пп Иначе имам изкаран курс по грим
Ау, колко хубаво.. Ако имах излишни пари, веднага бих изкарала и аз... А обичаш ли да гримираш друг?

П.П. В You Tube има прилични клипчета за самообразоване...
__________________
Chocoholic !
Отговори с цитат
  #49  
Стар 22nd October 2008, 11:23
Аватара на Allure_
Allure_ Allure_ не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Oct 2007
Град: София
Мнения: 1 270
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Izabo

Този виц знаете ли го....."Създал Господ мъжа..., огледал го оценяващо, па кимнал доволно......Създал след това жената..., изгледал я критично..., изцъкал с език и казал....."Еми ще се гримираме, к'во да се прави...."
Това ми хареса.

Има жени,които са много хубави и без грим,но дори и те с малко,но умело направен,мисля,че могат да изглеждат и още по-добре.
Аз напоследък нямам нещо желание да се гримирам,не знам защо,преди го правех с удоволствие,сега като по задължение.
В повечето случаи не се харесвам със силен грим,придобивам много "агресивен" вид.Слагам фон дьо тен и руж или нещо друго за цвят(че иначе съм много бледа,а с тъмната коса изглежда още по-натрапчиво).Спирала не ползвам,само в много редки случаи.Сенките-съобразено с цвета на очите-розови,кафяви,лилави,сиви или зелени.
Но по-често слагам само черен молив по вътрешния контур на окото.
Отговори с цитат
  #50  
Стар 22nd October 2008, 19:17
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

по темата : винаги си слагам очна линия за така наречените "котешки очи" и лек черен молив на долният клепач.
Сенките са леки, използвам лилаво или светло сиво, любимите ми са Pupa. рядко нося червило, обикновено е светлорозово, винаги използвам фон дио тен.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Гримиране
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:54.