IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #41  
Стар 6th October 2008, 11:39
Аватара на Monique
Monique Monique не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: Aug 2007
Мнения: 1 769
Изпратете съобщение чрез ICQ до Monique Изпратете съобщение чрез MSN до Monique
По подразбиране

Moга само да кажа че неприятен експириънс съм имала само с обеците на корема (не пъпа) Там нямам достатъчно кожа която да хване обецата и тялото ми я изхвърли постепенно...Но със сигурност не е било опасно
Наистина е малко крайно мнение , особено за човек който също има пиърсинг...
Отговори с цитат
  #42  
Стар 10th December 2008, 20:17
dani_mani dani_mani не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: sofiq
Мнения: 3
Изпратете съобщение чрез AIM до dani_mani Изпратете съобщение чрез MSN до dani_mani Изпратете съобщение чрез Yahoo до dani_mani
По подразбиране

iskam da pitam mnogoli ti se pulo4avat karqsi ot obica na ezika mersi
__________________
danito$bonbon4e@123
Отговори с цитат
  #43  
Стар 11th December 2008, 18:23
Persefona Persefona не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Мнения: 131
По подразбиране

карЯси от пиърсинг?
Отговори с цитат
  #44  
Стар 12th December 2008, 17:09
sar4icef sar4icef не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 110
По подразбиране

карЯси ей това направо е уби убедена съм,че не можеш да получиш карЯси от пиърсинга на езика,но може би може да си развалиш емайла(поради допира на метала с зъбите)
Отговори с цитат
  #45  
Стар 12th December 2008, 20:06
Аватара на yourprincess
yourprincess yourprincess не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 2
Изпратете съобщение чрез MSN до yourprincess
По подразбиране Re: Обица на езика

Цитирай:
Първоначално написано от sar4icef
много искам да имам обичка на езика..но уви-наще са против това ;( ..дали сама да опитам да си го пробия с игла и спирт?


hi vij kvo
na men su6to ne mi davahaa ama az si q napravih samaa
i 4estno kazano tva ne e mn hubavo 6toto moje da ima6 nqkva lo6a infekciq i me bole6e ujasno.
Moje6 da si napravi6 bez te da znaqt. nzz
ama puk dupkata mi ostana. Te razbraha i ni6to ne mi kazaha poneje ni6to ne mojaha da napravqt ve4e... takaa 4e....
Отговори с цитат
  #46  
Стар 12th December 2008, 21:20
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

Абе каквото и да ми приказвате сегашните 14, 15 и 16-годишни са все едно някакви зрели мадами, или поне се правят на такива. ето една случка-преди седмица отидохме приятели на дискотека и като влязохме май бяхме ние единствените пълнолетни в нея. майкооо!!! вътре само 14 и максимум 15 годишни и се наливат с водка и си мислят че са голяма работа. направо нямам думи. какви обеци на езика? толкова не могат ли да почакат още 3 години. ужас. направо като ги видя такива дето са на по 15 а изглеждат поне на 25 ми се повръща
Отговори с цитат
  #47  
Стар 12th December 2008, 21:21
Аватара на last night
last night last night не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Mar 2007
Град: русе
Мнения: 255
По подразбиране

а иначе и аз имах обеца на носа и на учите, но всички ги махнах. а на носа ми зарасна точно за 1 ден и нямам никакви проблеми
Отговори с цитат
  #48  
Стар 13th October 2009, 21:14
sun_smileee sun_smileee не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Sep 2009
Град: София
Мнения: 1
По подразбиране ...

В някой студиа ще и го пробият и няма и да я питат на колко е години няма да споменавам кой за да не правя "лоша"реклама понеже момчетата си работят с нужните за това инстроменти и си спазват хигиена
ПП.Съвет не си дупчи каквото и де е било във "На Тъмно" 90% от хората който познявам са се дупчили там и на всеки 5 му се е възпалило (мое мнение) без злобни коментраи моля
Отговори с цитат
  #49  
Стар 14th October 2009, 10:02
Аватара на gabrielita
gabrielita gabrielita не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: May 2009
Мнения: 465
По подразбиране

аз не мога да разбера защо винаги трябва да има някаква цел .... ако на човек му харесва защо да не го направи какво лошо има . За мен това да се прави татуировка или пиърсинг с няква цел е позьорско и даже смешно ... колкото до това за студиата съм съгласна трябва де се отиде при някой който разбира , а не да се правят опити сами .
Отговори с цитат
  #50  
Стар 29th October 2009, 19:33
eviinka eviinka не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Dec 2008
Мнения: 16
По подразбиране

Аз също харесвам пиърсинга на езика и искам да си сложа.Не виждам нищо лошо в това и както казаха някои защо трябва да има някаква цел ? След като ти харесва,защо да не си сложиш ? А и всеки си има глава на раменете и си мисли сам за себе си,не може да казвате на някого какво да прави.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Обицанаезика
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 13:04.