IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #81  
Стар 29th April 2009, 18:42
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от SweetShark
Т-Е-Д-И, в тая история с 6-месечния годеж да твоята приятелка с "женен" мъж - абе той роднини нямал ли е? Тя не е ли познавала родителите му?

Аз нямам майка от 15 г. и баща от 27 г. възраст (починаха), но върпеки това имам роднини тук-таме из България, така че все някой роднина щеше да е информиран, ако се сгодя официално (това е просто пример, че не всички хора имат родители, не го пиша за да се изтъквам какво съм "сираче", щото с 3 деца не можеш да кажеш, че си сам ).
Незнам за роднини, но с приятелите му се е познавала
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #82  
Стар 29th April 2009, 18:43
Аватара на Т-Е-Д-И
Т-Е-Д-И Т-Е-Д-И не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: На Земята
Мнения: 5 855
Изпратете съобщение чрез Yahoo до Т-Е-Д-И
По подразбиране Re: Любовница

Цитирай:
Първоначално написано от svetlin4u
Цитирай:
Първоначално написано от sladylankata
Колко трае една извънбрачна връзка?
туй кат - колко време прекарвате у кенефо ... аз ако мое да питам, кое от двете времена трябва да е по-дълго?
Колко му е кеф на мъжо, толкова кара.После шута з д-то и следаващата
__________________
Ако няма къде да отидеш, ела на себе си!
Отговори с цитат
  #83  
Стар 29th April 2009, 19:23
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране Re: Любовница

Цитирай:
Първоначално написано от Т-Е-Д-И
Колко му е кеф на мъжо, толкова кара.После шута з д-то и следаващата
Ако тя не му го бие първа.

InsaneAddiction не всяка жена търси сигурност, бла бла кво беше там още. Харесваш някого, той харесва теб, излизате, правите каквото ви е кеф, следващ път може да има, може и да няма.

Излиза, че на една жена мисията й е да търси сигурност, сериозни отношения, семейство от съзряването си. Бога ми, каква тегоба. Ти изкара жените (а може и да не си ги изкарала, а да са си такива масово знам ли) като програмирани овце с цел определена и неотклонима. Край!

Направо ви се чудя понякога на акъла. Ако не съм закотвена удома с децата, да готвя, чистя, пера, гладя и прочее на мъж ами вместо това го виждам само за гуш, муш, пип и пляс, заведения и купони трябва да ми е кофти?

Отдавна мъжете не командват парада, възползвайте се драги ми овчици. (това не е конкретно към никого да няма обидени)
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #84  
Стар 29th April 2009, 19:38
Аватара на InsaneAddiction
InsaneAddiction InsaneAddiction не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Feb 2008
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране Re: Любовница

InsaneAddiction не всяка жена търси сигурност, бла бла кво беше там още. Харесваш някого, той харесва теб, излизате, правите каквото ви е кеф, следващ път може да има, може и да няма.

Излиза, че на една жена мисията й е да търси сигурност, сериозни отношения, семейство от съзряването си. Бога ми, каква тегоба. Ти изкара жените (а може и да не си ги изкарала, а да са си такива масово знам ли) като програмирани овце с цел определена и неотклонима. Край!

Направо ви се чудя понякога на акъла. Ако не съм закотвена удома с децата, да готвя, чистя, пера, гладя и прочее на мъж ами вместо това го виждам само за гуш, муш, пип и пляс, заведения и купони трябва да ми е кофти?

Отдавна мъжете не командват парада, възползвайте се драги ми овчици. (това не е конкретно към никого да няма обидени)[/quote]

Нищо общо с това, което исках да кажа. Имах предвид, че на една жена, която е влюбена и има чувства не й стига само ахо-ихи от време на време с дадения мъж. Всяка жена, която иска връзка, любов и нещо по-сериозно иска и сигурност. Къде намеси деца, готвене, гладене... Сигурност не означава автоматично да се превърнеш в нечия слугиня. А просто да си знаеш, че този човек е с теб и връзката ви може да се развива. Изобщо не си мисли, че аз съм много праволинейна, напротив. Просто като търся връзка, влагам и доза егоизъм и гледам и на мен да ми е добре. Не само на г-н Х. Иначе нищо против това да виждаш един мъж за гуш-муш и пр. Ако си остане само до там - супер. Затова казах, че зависи една жена какво търси.
Лошо става, когато си в ролята на любовница, но и си влюбена в дадения мъж. А всички знаем какво става, когато една жена се влюби. Иначе, ако е нещо ей така между другото - ок.
__________________
Men are not prisoners of fate, but only prisoners of their own minds.
Отговори с цитат
  #85  
Стар 29th April 2009, 19:54
tzunami tzunami не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 35
По подразбиране

Мога да кажа, че не искам да съм съпруга на мъж който има любоница. Хората, колкото и да оплакват любоницата, все си мисля че го правят на чужди гробища. Ако любоницата беше в толко не изгодна позиция никой нямаше да си прави труда да я мисли, факта че е толко "зле" щеше да е достатъчно наказание. Сега да ви пиша, че се е случило на моя колежка или приятелка е много тъпо. Затова ще разкажа за себе си. Семейна съм от 10 години и си имам семеен от 12г. лубовник, от 3 години. Преди 4 год. го раздавах моралистка до такава степен, че се скарах с приятелка, за това че си хвана такъв. Една година по късно мислех по друг начин, а до тогава всички мъже освен моя, ми бяха безполови. За това никога не се заричам, и кой каквото сам си направи, никой друг не може. Жена му си знаеше от първия ден, мъжа ми разбра на 2 година. Когато един мъж казва че не спи с жена си може и да не лъже, в нашия случай е точно така. От както разбра че имам връзка не съм му позволила да ме докосне, а той принципно често се пробва, за всеки случай да не би да съм размислила. А когато искам, ходя в дома на любовника ми, просто той информира жена си за мойта визита и тя се омита. Не искам и мъж да съм, защото като го гледам моя и още 100 такива ревящи на вън се чудя къде съм попаднала. Ма то им се връща и то с лихвите, а това ме радва. Къде пише кой пол има право да изневерява? Нямам угризения и се чувствам перфектно, и двамата (тя и той) са си го заслужили. Как ние с любовника ми си знаем.
Отговори с цитат
  #86  
Стар 29th April 2009, 19:55
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tzunami
Мога да кажа, че не искам да съм съпруга на мъж който има любоница...
Е... Кой може да каже, че иска
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #87  
Стар 29th April 2009, 20:01
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Имах предвид, че на една жена, която е влюбена и има чувства не й стига само ахо-ихи от време на време с дадения мъж. Всяка жена, която иска връзка, любов и нещо по-сериозно иска и сигурност.
Всичко опира до лични разбирания и желания- аз съм била влюбена до ушите две години в човек, от който съм искала именно само това- ахо- ихи и никакви сигурности не сами били на акъла. Тогава такива ми бяха представите за сериозно- да сме заедно, когато можем, да се забавляваме, за бъдеще не съм мислила, но това не значи, че в този момент връзката ни е била несериозна- толкова ни стигаше и на двамата, за да си я приемаме съвсем насериозно. Та идеята ми е, че за всяка жена и любовта и сериозността имат различни измерения- това, което за една е крайно недостатъчно, за друга може да бъде и повече от достатъчно.
Отговори с цитат
  #88  
Стар 29th April 2009, 20:02
Аватара на Пипилота
Пипилота Пипилота не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2006
Мнения: 3 199
По подразбиране Re: Любовница

Цитирай:
Първоначално написано от InsaneAddiction
Къде намеси деца, готвене, гладене...
Гледах да съм максимално изчерпателна.
А сам очаст от поста ми беше насочен към твоя. Останалото беше ляляне по дифолт. Просто ми се стори, че разговора тук е наклонил везните в полза на мъжаа. Т.е., че той е решаващия фактор. Иска любовница - ей му любовница, не иска любовница - пръждосва я. Направо си представих един космат кроманьонец със съединена вежда и два пръта високо чело да се бие по гърдите и да реве "муж муж"!!! Пък любовниците наредени във върволичка и козируват. А най-достойна е съпругата разбира се. Канонизирана като мъченица още преживе милата заради свръх неволите дето изтъряпва.
И разбира се младата девойка пуснала темата трябва да се прекръсти, да си плюе в пазвата и да търчи да става съпруга, не любовница защото трябва да се стремим към божественото, не към долното и изобщо да си любовница си е една тегоба и кръст... (не, че не е, де)
__________________
Nobilitas obligat
По-добре всички да те мислят за глупак, отколкото да постнеш и да разсееш всякакви съмнения!
Отговори с цитат
  #89  
Стар 29th April 2009, 20:03
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Цитирай:
Първоначално написано от tzunami
Мога да кажа, че не искам да съм съпруга на мъж който има любоница...
Е... Кой може да каже, че иска
Е как кой- съпруга, която си има любовник- за нея би било идеално- хем няма да има угризения, хем никой от двамата няма да иска много много обяснения от другия, заради евентуална гузна съвест
Отговори с цитат
  #90  
Стар 29th April 2009, 20:04
Аватара на Beautiful_
Beautiful_ Beautiful_ не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2007
Град: Варна, морето...в сините вълни
Мнения: 4 173
По подразбиране Re: Любовница

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота

Направо ви се чудя понякога на акъла. Ако не съм закотвена удома с децата, да готвя, чистя, пера, гладя и прочее на мъж ами вместо това го виждам само за гуш, муш, пип и пляс, заведения и купони трябва да ми е кофти?
Аз не обичам повърхностните отношение... Естествено всеки си избира как му е по-хубаво и по-удобно. За това има любовници и домакини. Мисля че до някаква степен зависи и от възпитанието на жената, от начина и да се самооцени като личност.... За една е унижение да пере, чисти и готви, за друга - да бъде любовница... Аз лично се моля да не ми се налага да съм второто, просто не обичам да съм втората. Не мисля, че една уважаваща себе си жена би искала да е това. Ако не ти се върши домакинска работа - намери си прислужница, толкова ли е сложно
__________________
"Уважавам само тези, които ми опонират, но нямам намерение да ги търпя."
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Любовница
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 20:50.