IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #101  
Стар 29th April 2009, 20:57
tzunami tzunami не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 35
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от мауз
Tzunami, на това твоето се вика пълна свобода. Как така: той казва, че ти идваш и тя се омита...къде се омита...доброволно ли го прави...интересно...
Чак такава свобода на свободия ми намирисва. Щом до там е стигнало па що не се вземете? Без това другите двама явно са излишни? Може да ги съберете и току-виж се харесали....
Доброволно го прави, ако не иска има и хотели, аз не съм претенциозна. Ще се взимаме, така сме решили. Чаках сина ми от първия брак да стане на 18 (08 април 1991г.), беше трудно, но ме изчака за него, за малкия каза, че няма нерви и информира мъжа ми. Сега търси ме жилище и посещаваме клиника по стерилитет (за ин витро), да не се губи време, че такова няма. А те какво ще праят никой не го интересува.
Отговори с цитат
  #102  
Стар 29th April 2009, 21:10
bittersweet^symphony bittersweet^symphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Иначе аз съм бил в такава ситуация (аз бях неангажирания), не съм потърсил аз тоя, с който тя е ангажирана... Той ми намерил телефона първи Ама жалка история, с жалки хора, не че не ми е минавало през главата да му опиша някои неща, но си държах на здравия разум
На мен ми е интересно по принцип, затова ще се хвана за твоя пост и ще питам - не гледате ли с какви хора се захващате дори и за едното нещо си, та после се вайкате, че били жалки, долни и т.н. В смисъл, че една евтино мислеща жена си личи от километри и е повече от ясно, че не можеш да очакваш адекватно поведение от такава. Същото важи и за мъжете, разбира се. В крайна сметка избирайки хората, с които да си имаме вземане-даване, един вид даваме оценка и на самите себе си. Според мен де.
__________________
When the storm arrives would you be seen with me by the merciless eyes I`ve deceived...
Отговори с цитат
  #103  
Стар 29th April 2009, 21:22
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

bittersweet^symphony защо не каза по-рано че си с такава безгрешна интуиция и преценяваш толкова добре хората,за да се допитваме до теб?
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #104  
Стар 29th April 2009, 21:30
bittersweet^symphony bittersweet^symphony не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Oct 2007
Мнения: 63
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Stefi B
bittersweet^symphony защо не каза по-рано че си с такава безгрешна интуиция и преценяваш толкова добре хората,за да се допитваме до теб?
Не съм, за съжаление. Случвало ми се е обаче да ми се обади едно подобно парче да ми поразкаже уж туй-онуй. След което основният герой се завайка, че видиш ли колко недорасло и евтино изпълнение било. После, като си поприказвахме за някои работи, стана ясно, че е имало достатъчно "сигнали" и "знаци" за каква мадама иде реч. След което пък аз почнах да си задавам много въпроси що за човек е пък този, който не ги вижда. И най-накрая стана съвсем лошо, защото се питах аз пък какво правя с такъв човек...
__________________
When the storm arrives would you be seen with me by the merciless eyes I`ve deceived...
Отговори с цитат
  #105  
Стар 29th April 2009, 21:37
Аватара на Stefi B
Stefi B Stefi B не е на линия
Маниак
 
Регистриран на: May 2008
Мнения: 1 883
По подразбиране

Аз затова вече не се чудя на нищо,защото за което съм се чудила много,все ме е стигало рано или късно
__________________
"Ако имаш добра жена - ще живееш щастливо, ако е лоша - ще станеш философ"/Сократ/
Отговори с цитат
  #106  
Стар 29th April 2009, 22:53
Аватара на Solver
Solver Solver не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2005
Град: София
Мнения: 4 461
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от bittersweet^symphony
Цитирай:
Първоначално написано от Ivanin
Иначе аз съм бил в такава ситуация (аз бях неангажирания), не съм потърсил аз тоя, с който тя е ангажирана... Той ми намерил телефона първи Ама жалка история, с жалки хора, не че не ми е минавало през главата да му опиша някои неща, но си държах на здравия разум
На мен ми е интересно по принцип, затова ще се хвана за твоя пост и ще питам - не гледате ли с какви хора се захващате дори и за едното нещо си, та после се вайкате, че били жалки, долни и т.н. В смисъл, че една евтино мислеща жена си личи от километри и е повече от ясно, че не можеш да очакваш адекватно поведение от такава. Същото важи и за мъжете, разбира се. В крайна сметка избирайки хората, с които да си имаме вземане-даване, един вид даваме оценка и на самите себе си. Според мен де.
Както каза, Стефи, няма как да разбереш какъв е човек от самото начало, дори аз В смисъл, наистина смятам, че познавам хората като ги видя, но в крайна сметка всеки може да се промени, в крайна сметка всеки може да излъже другия. Това попринцип, никога не можеш да си сигурен кой-какъв е, може да познаваш човек 10 години и пак да те изненада на края

А ако говорим за конкрения случай Аз гледах от забавната страна, нищо не съм правил на сериозно в случая, нито сме се уговаряли за нещо, дори не знаех първо за съществуването на някой друг И като казвам "жалки хора" , не съм визирал основно жената, не знам защо говориш за нейното неадекватно поведение. И като цяло, когато ти си свободен, а другият не е, това е най-малко твой проблем Не можем да говорим за морал, тъй като ти не вършиш нищо нередно. Е, освен ако не се сетим за "Не пожелавай жената на ближния" НО аз съм се сещал за това много пъти и знаеш ли до какъв извод стигнах? Че той не ми е ближен Ако е - ок. В момента съм малко разконцентриран и говоря глупости, но като се прибера ще напиша по-смислен пост
__________________
I want you to notice
when I'm not around
You're so fuckin' special
I wish I was special
http://squirrelsbrother.hit.bg/g.gif
Отговори с цитат
  #107  
Стар 29th April 2009, 23:22
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране Re: Любовница

Цитирай:
Първоначално написано от Beautiful_
Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Да си любовница не означава да имаш повърхностно отношение. Не означава и да не се оценяваш достатъчно. Не означава, че си невъзпитан човек. Не означва и че си тъп и глупав човек. Не означава и че си меркантилен човек. Не означва и че си лош човек. Най-вече последното.
.
А какво означава?
На мен пък изобщо не ми пука дали ме приравняват, как ме е определят и т.н., и то хора, чието мнение не ме засяга по никакъв начин. Аз се определям като домакиня и това не ме обижда, даже напротив, горда съм, това съм искала за себе си, винаги съм обичала да се грижа за семейството и дома си
Замислих се наистина какво означава и... може и всичко друго да означава, но наистина не и това, което Пипата е написала. Защо ли? На първо място, защото любовницата не може да стане сама такава- аз решавам и хоп, готово- от днес съм любовница... не, и мъж си трябва да тая работа, доброволец... значи ако това е нещо неправилно, той е точно толкова лош, колкото любовницата, ако не и повече- нали е обвързан, не трябваше ли да го каже тва и да я разкара... (същото важи и за обрания случай- обвързана жена и любовник)... да, ама той решил да не я разкарва... аз като една съпруга, разбирайки бих се запитала и за собствената си вина- щом не я е разкарал, даи пък няма нещо в нея, което при мен му липсва... сигурно, щом е избрал нея. Та в точи смисъл въобще не бих определила любовницата като лоша и меркантилна- тя е просто катализатор за нещо, което рано или късно е било на път да се случи- а именно туй, което куца между нас да излезе на повърхността и да ни раздели.
И в този смисъл Пипи е напълно права- една жена трябва да е мулти "продукт"- само домакиня или само любовница може да бъде, ама то винаги е до време. Нали знаете, пържолите били вкусни, ама и те омръзвали, ако се ядат всеки ден
Отговори с цитат
  #108  
Стар 30th April 2009, 08:09
Аватара на misheto7
misheto7 misheto7 не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jun 2007
Град: София
Мнения: 4 459
По подразбиране Re: Любовница

Цитирай:
Първоначално написано от Пипилота
Иска любовница - ей му любовница, не иска любовница - пръждосва я. Направо си представих един космат кроманьонец със съединена вежда и два пръта високо чело да се бие по гърдите и да реве "муж муж"!!! Пък любовниците наредени във върволичка и козируват. А най-достойна е съпругата разбира се. Канонизирана като мъченица още преживе милата заради свръх неволите дето изтъряпва.
И разбира се младата девойка пуснала темата трябва да се прекръсти, да си плюе в пазвата и да търчи да става съпруга, не любовница защото трябва да се стремим към божественото, не към долното и изобщо да си любовница си е една тегоба и кръст... (не, че не е, де)


чета чета и все едно не ми дава мира -що толкова ялите любовницата.Почти всички писали по темата са на мнение че тя милата чака на подаяния ,бърше горко сълзи по празниците и се надява на малко внимание свише по някое време от месеца в което любимия не е с благоверната си .Има любовници дето живеят по-добре от законните половинки щото благоверните им съпрузи отдавна са ги отебали и освен пари друго не им дават .На мен лично ми е по жал за жените на такива мъже щото няма нормална жена дето да не разбере че мъжа и си има любовница и въпреки това трябва да си го търпи по ред причини .
__________________
Най-големите ни разочарования са от несбъднатите ни желания ,които в даден момент сме виждали като реалност
Отговори с цитат
  #109  
Стар 30th April 2009, 09:27
xxxxx xxxxx не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Oct 2008
Мнения: 3 601
По подразбиране

Значи някои неща ме пообъркаха. Че любовниците и съпругите не можем да ги определим на някакъв общ принцип на добри и лоши, красиви и грозни, умни и тъпи, предполагам е ясно.

Но откъде е това разделяне на любовница и домакиня? Все едно, че голям процент от любовниците не прислужват на мъжа, когато са заедно, не му перат и готвят, не го гладят? А този мъж не си прави секс с жената и то много често и по-страхотен секс?

Не можем да окачествяваме така общо хората и взаимоотношенията им. Само ще кажа, че мъжете са големи лъжци и винаги знаят на коя какво да кажат, за да им стане на тяхната. Хем да са подмитички, хем да са облекчени.
Отговори с цитат
  #110  
Стар 30th April 2009, 10:24
Аватара на мауз
мауз мауз не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Nov 2008
Град: София
Мнения: 6 856
По подразбиране

Чета и си мисля, че всеки от нас заема становище в зависимост в какво положение е в момента - любовник/ца, съпруг/а. Надали ще стигнем до еднозначен отговор защото в живота всеки случай е индивидуален. И както Мишето писа в доста голям % не любовниците, а съпругите са потърпевши. Съпругата в един момент се явява "втора цигулка".
Отговорите на защо една съпруга би се примирила с второто място също са много - финанси, деца, какво ще кажат хората /въх, аз съм разведена/, нещо което още е битовизъм при българката, сигурност, тъпото убеждение, че щом е съпруга в очите на останалите, значи е нещо повече.
Била съм и от двете страни на "барикадата", вярно за 2 месеца само, но трябва да ви кажа от приказки на приятелки, колежки - всяка дава един отговор, които се оказва, че е не истински, когато й напече яйцето на дупето.
Така че всичко написано от нас тука си остава в сферата на предположенията и бля-бля....
Ще имаме точен отговор на въпроса когато/и ако трябва да го снесем /яйцето/
__________________
Сенките са винаги отпред или отзад, никога в центъра
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Любовница
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 14:47.