IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #211  
Стар 6th December 2009, 17:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Милена127 доколкото си спомням дори и кърми и като че ли беше писала някъде, че няма голяма промяна.
Отговори с цитат
  #212  
Стар 7th December 2009, 09:34
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Милена127 доколкото си спомням дори и кърми и като че ли беше писала някъде, че няма голяма промяна.
Ахам, в Мамопластика има тема
Отговори с цитат
  #213  
Стар 7th December 2009, 17:36
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от aniK
Хей, Кари, добре дошла в майския отбор Три момиченца - супер женски отбор
Аз знам това за водата, а и от личен опит го установих. По принцип доста се наливам, но и за Бракстън-Хикс контракциите помага

Аз и liuskata сме със силикон. Доколкото си спомням, ти също Аз засега имам леко наедряване, малко болки и сърбежи, но още е търпимо. Не се разделям със спортния сутиен.

rade е раждала с надмускулни и сега вече е с ПОД май... Не знам какви точно са, но аватарът е убиец
Благодаря за посрещането...аз съм със подмускулно преди денагодина ги правих и за така ги усещам наедряли, и ме сърбят за сега е само това, стрии си имам от предишните бременности, исками се и да кърмя(защото ми е съвестно) и незнам като ми дойде кърмата какво чудо ще стане;(((((( иначе и за сега нося спорния сутиен и ще трябва да купя и още;(
Отговори с цитат
  #214  
Стар 7th December 2009, 21:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Аз помня ти като ги прави Моите днес стават на 2 години (с една корекция на 17 март 2008). Ще се опитам да кърмя, пък каквото стане. Мразя кърменето, ще го направя заради детето. Дано всичко с канали и т.н. е наред. Ще кърмя докато кърмата сама си спре, за да не се налага да пия хапчета. Надявам се така постепенно и гърдите да си се смалят и да няма поражения. Хич не ми се иска пак да се оперирам
Отговори с цитат
  #215  
Стар 7th December 2009, 21:34
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

А дано да понесеш кърменето така леко, както и аз Тъй де, не е съвсем леко, ама мнооого далеч от чувствата ми на тотално отвращение от преди да родя
Отговори с цитат
  #216  
Стар 8th December 2009, 09:49
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ох, Апо, желанието ми да отслабна бързо и да си върна старата форма е много силно. Това ми е зора, дори не толкова "неприятността" на кърменето. Навсякъде чета, че НВД не е добре за кърмачики, а аз си се храня така и не мога да се пречупя. Сега само на закуска приемам въглехидрат и то, з'то така или иначе дебелея. С предишното кърмене, като много бързо ми намаля кърмата, а аз естествно не исках да правя каквото и да било да я стимулирам - само чаках да спре. Беше един вторник, 5-ти декември Направих 1 седмица на плод и чай (таква ми беше идеята ) и хора, които не ме бяха виждали 3-4 дни, направо не можаха да ме познаят. Стопих се буквално за дни. Естествено не препоръчвам това на никой, може и хромонално да съм се сринала, но бях много доволна от бързия резултат
Такива "драстични" мерки не стават при кърмене - отделят се токсини.

При всички жени е различно, но аз съм на мнение, че докато се кърми, се сваля до едни килограми и не се мърда от тях. Организмът хормонално си стои в полу-бременно състояние. Може би при дългото кърмене се "оправят" нещата, но аз хич не искам да чакам

Леле, това ако го напиша в бг-мама, тотално ще ме заклеймят :P
Отговори с цитат
  #217  
Стар 8th December 2009, 10:09
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Честно да ви кажа и аз не искам да кърмя този път, първите два пъти кърмих по 8 месеца;(от тогава ми остана неприятно усещане на зърната и дори към гърдите..........знам че е важно за бебето, но не ми се иска, този път от съвест ще се опитам отново да кърмя, но ако ми спре кърмата няма да направя нищо за да я стимулирам.......на бюста незнам как ще се отрази...и аз искам бързо да си върна килограмите и формата и аз съм на мнение, че до като кърмиш не се слабее, даже става по зле понякога;((((((а този път май ще съм най зле с килограмите, бързо взех да качвам;((((((
__________________
Ана-Мария 03.10.2001г. Ивайла 19.06.2006г.
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev147pr___.png
Отговори с цитат
  #218  
Стар 8th December 2009, 10:54
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ани, добре- зле... аз цялата бременност с малко издънки я изкарах на ВМ НВД, в момента продължавам така. Не разбирам за кое точно не е добре... кърма имам за още едно след оная стимулация дето я направих с помпата, бебето наддава... Ще накарам сестра ми като отива следващия път на тренировка да пита Милко, че на него най- много вярвам, когато става въпрос за ВМ НВД, но от сега предполагам какъв ще е отговора. Просто включваш повече мазнини и готово. Има една тънкост, която при мен съм забелязала обаче- ако мазнините са животински и нямам съответната физическа активност, не слабея. Ако са растителни, дори и при 60% мазнини в менюто, свалям или поне стоя на същите кила.
Отговори с цитат
  #219  
Стар 8th December 2009, 11:14
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Хм, и аз от ВМ част спокойно подхождам към зехтина, пълномасленото мляко и сметаната (в манджи, вместо мазнина). Хич не мога да се доверя на тлъсти меса, мас, сланина и т.н., които ако не тренираш супер редовно и силово, няма как да изразходваш.
Имаше 1-2 девойки от спайдърспорт, които родиха, но не съм чела дали са кърмили, не ми е било на главата
В кърмаческия форум на БГ-мама имаше за нисковъглехидратните диети - набляга се на това, че трябва балансирано хранене (, което не е достатъчен аргумент), но пише, че при кетозата, съпровождаща НВД-то, може да се отделят кетотела в кърмата.
Както и да е, мен ме притеснява, че салатите, които основно ям ще му докарат яки колики
Отговори с цитат
  #220  
Стар 8th December 2009, 12:46
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Според мен при яденето и на млечни и на зеленчуци, няма как да се стигне до кетоза. Трябва нстина да е много безвъглехидратно и доста врема, за да се кетонозираш.
Aз съм карала 10 дни абсолютно само на месо и яйца и кетоза не е имало.
Освен това като тръгнах да чета сега, попаднах на това
Цитирай:
Ketoacidosis should not be confused with ketosis, which is one of the body’s normal processes for the metabolism of body fat. In ketoacidosis, the accumulation of keto acids is so severe that the pH of the blood is substantially decreased.
С други думи не мисля, че е оправдано това отричане на НВД по време на кърмене, поне все още не намирам разумна причина.
Отговори с цитат
Отговори

Контрол над темата
Начин на разглеждане

Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Ималибременнибъдещимами
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 16:18.