IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #371  
Стар 14th December 2009, 23:27
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Слагам... всичко идентично правя, и позата, и със и без нещо памучно пробвах, спуква се да я бие тая дясна гърда и туй то Ще я пробвам ей сега пак докато е още полусънена, може и да не се усети, ако е будна обаче абсурд
Ани, аз след проучване на въпроса за бисфенол А стигнах до заключението (за себе си де), че тия твърдения за вредността му в шишетата са несъстоятелни. Моите шишета на др. Браунс са си с бисфенол, тези, дето са без, не ми хареса пластмасата, а стъклени и на мен не ми се взимаха. Томи Типи са без, ама и тяхната пластмаса е такава смотана- изглежда ми много...хм... евтина и некачествена, аз имам едно дето дойде с помпата и на мен ми е много симпатично, ама госпожицата не го признава (иначе от помпата на Томи Типи съм по- доволна, отколкото от авентската- за тия простите ръчни помпи става въпрос)
Отговори с цитат
  #372  
Стар 14th December 2009, 23:33
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Ани, ти нали се спря с тренировките?Стискам палци да е ок всичко на 22.12 и да му се види вече пола
Ух, аз не дочетох до края, сега чак видях за щолена... аз умишлено избягвам да си го допускам в мислите по това време на годината, щото почна ли да ям, няма спиране Плюс още разните му там коледни сладки... тъй се бях докарала до 62 кила
Отговори с цитат
  #373  
Стар 15th December 2009, 09:29
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Добро утро
Спряла съм всякакви тренировки. Даже едно пазаруване в супермаркета ми докарва нЕкви стягания, задъхвания и т.н. От една седмица гледам малчугана в къщи, че някакъв вирус го беше хванал и вечер съм като пребито куче
С храната удържам фронта, но закусвам, което не се случваше преди и мушкам по някой забранен прост въглехидрат (всичко премерено на везната, за успокоение на душата)

Аз ще поразгледам шишетата и ще реша. Още съм много далече от вълна пазаруване. Някъде към февруари-март ще направя списък и ще напазарувам всичко в един ден. Още ми е много далечно
Отговори с цитат
  #374  
Стар 15th December 2009, 10:11
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Споко, на нас до последния момент единственото купено ни беше количка и кошара и то щото моя мъж самосиндикално си ги избра и ги купи
Аз и сега нямам кой знае колко дрехи купени, купувах наистина две седмици преди да родя и то много малко, щото ето, вече има неща, които са малки... та тъй и тъй ще си останат почти нови, поне да не ме е яд. Пера всичко веднага и винаги има чисти. Да стане поне малко по- голяма, тогава ще купувам по- хубави и модни неща и повече, сега и без туй никъде не се показваме (тук стана адския студ ), освен по моловете на кафе за малко.
Ани, на мен също от самото начало непрекъснато ми придърпваше нещо, малко ме облекчаваха топлите вани (ама не прекалено топли), разходките също ме облекчаваха, но до едно положение, към края на 6 месец вече ми стана мъка да ходя. Аз носих и колан за бременни, щото ми тежеше корема и още повече ми дърпаше от тежестта, определено ми беше по- добре с него
Отговори с цитат
  #375  
Стар 15th December 2009, 10:40
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Ей, Апо, аз все забравям да те питам - дъщерята как се соправя, кърмят ли се, с две думи "при децата" как е
Аз един път изжулих банята и бях като разчекната. Сигурно и з'то е втора бременност, тазът ми се разшири веднага до положение, каквото бях в 8-9 месец с предишната. Та след жуленето ме болеше ме между краката все едно съм пред раждане
И аз покупки ще правя след като разбера пола и извадя и изпера всички прибрани бебешки дрешки, които имам. Разминават ми се сезоните - преди родих през Септември - та ще се наложи да купя това-онова. Може и полът да се размине, въпреки че аз все момче сънувам и отвътре ми идва да говоря в мъжки род
Отговори с цитат
  #376  
Стар 15th December 2009, 11:38
Аватара на Кари Брадшоу
Кари Брадшоу Кари Брадшоу не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2008
Град: Sofia
Мнения: 208
По подразбиране

Аз от четврътия месец със всичките си бремемности имам такива болки между краката, било от разтягането на връзките, но при мен са толкова силни, че едва ходя, а сутрин до като се раздвижа съм като баба;((с втората бременност много ме болеше корема ако реша да отида дори до близкият магазин, но сега това не се чуства
__________________
Ана-Мария 03.10.2001г. Ивайла 19.06.2006г.
http://tickers.baby-gaga.com/p/dev147pr___.png
Отговори с цитат
  #377  
Стар 15th December 2009, 17:00
Аватара на apoklistika
apoklistika apoklistika не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: May 2006
Мнения: 10 502
По подразбиране

Oх, мен още ме болят кокалите, добре че изжулих основно и аз банята преди да тръгна за болницата, сега нямам сили
Ани, при децата е на майтап изписаха ги един ден по- рано от очакваното и нашата откачалка решила да ги изненада, с бебето под мишница и се прибрала с метрото На другия ден вече обикаляха магазините
Абе я кажете, от доста време се каня да питам... излизали ли са ви хемороиди от раждането? Много жени се оплакват още докато са бременни, аз нямах проблеми, ама от напъването явно по време на раждането ми изскочи едно топче и не се прибира не ме боли, ама самата мисъл, че го има ме дразни... та има ли шанс да се скрие и кога
Отговори с цитат
  #378  
Стар 15th December 2009, 17:54
Аватара на white_snake
white_snake white_snake не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Nov 2007
Град: кралство Нептун
Мнения: 639
По подразбиране

май повечето имат този проблем!....Аз си спомням,че много ме боляха ...пиех кори от зърнастец,за да не се напъвам в тоалетната,че беше кошмарно за около 2 месеца минаха,само тея кори ми помогнаха.Апо,пробвай с нещо съдосвиващо,за мазане,незнам какво има при вас.Щом не те болят,значи не е толкова зле
__________________
Празните пространства могат да бъдат доста опасни!Особено ако се намират между ушите ти...
Отговори с цитат
  #379  
Стар 15th December 2009, 17:57
Марулка Марулка не е на линия
Banned
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 6 970
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от white_snake
май повечето имат този проблем!...:
+1 обаче вече не си спомням с какво се мазах-Прокто гливенол май беше....
Отговори с цитат
  #380  
Стар 15th December 2009, 18:33
Аватара на trigers
trigers trigers не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jul 2008
Мнения: 638
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от apoklistika
Нещо много замлъкнахте последните дни, я се отчетете, бременните особено, добре ли сте, никакви ви няма
да аз се покривам напоследък от коментари, защото имам мн работа, но пък ви чета как сте що сте ...
бях на лекар и девойката се е обърнала надолу с главичката най-после (31 седмица съм вече) ... само дето така много рита в ребрата, представям си като порастне още ехее.. 2 кила

АПО, при теб как е слеродилната еуфория (btw поздравления за кърменето, така Елла ще расте още по-здравичка)

Въпрос- казаха ми че може да си залепвам пъпчето за да не се разчири много от растежа на корема. Някой има ли опит дали е ефективно?
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Общиприказкинабременнимайки
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:16.