IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #2921  
Стар 2nd June 2011, 15:48
Аватара на Mama.Mia
Mama.Mia Mama.Mia не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Jan 2009
Мнения: 722
По подразбиране

Susan, ти от колко време си вегетарианка? Знам, че ядеш кашкавал, а от другите животински продукти какво консумираш - яйца, мляко?
__________________
"All things in moderation, including moderation" -
Socrates
Отговори с цитат
  #2922  
Стар 2nd June 2011, 21:40
Аватара на Oompa Loompa
Oompa Loompa Oompa Loompa не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Jan 2010
Мнения: 2 938
По подразбиране

Да ти кажа в последно време прегреших няколко пъти, но бързо се върнах в релси
Избягвам прясното мляко тъй като имам непоносимост към него.Ям сирене и кашкавал в умерени количества и поне веднъж в седмицата си купувам пълномаслен кефир
Яйца не се сещам кога за последно съм яла май ги ям само на вън кога ям английска закуска
__________________
Много отдавна е крайно време!
Отговори с цитат
  #2923  
Стар 2nd June 2011, 21:49
Аватара на Nukta
Nukta Nukta не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Dec 2007
Град: София
Мнения: 46
По подразбиране

Здравейте момичета,

Успях да изчета повече от половината тема, което си е доста и действате адски нахъсващо. Аз бях на строг хранителен режим - диета 14 дни /хапвах яйца, пилешко, риба, салата - главно /, и общо взето се поокопитих малко и сега според разбрицания ми кантар съм между 56 и 57кг. Висока съм 168/9 см, пак не е ясно а принципно мечтата ми е да съм 52, но моята широка структура и генетичното предразположение... не че се отказвам, но гледам да си поставям реалистични цели, за да не се разочаровам. Както и да е .. отплеснах се. Искам и аз да се включа при вас и да се опитам да задържа килограмите до морето... а после ще работя три месеца и туко виж съм ги свалила достигнала 52, там ще имам време да скачам на въже, да ходя повечко пеша и т.н., плувам не мога, тъй че този вариант за спорт отпада.

Утре ми е първият ден от задържането и много искам да се справя и да не се храня като прасе, защото на мен ми липсва култура на хранене.

Така за закуска съм си обезсолила едно парче сирене към стотина грама е, ама ще го разделя на две.
7:30 - 2 сухара намазани с паста от маслини и поливинката сиренце
10 - морков
12ч - един голям или три малки картофа запечени на фурна... ама не знам ква подправка да им сложа
15ч - накиснах си два сухара в кисело мляко с канела и мисля да изям половината
18ч или по-рано - две яйца на тефлонов тиган и салата от маруля и красавици

Какво ще кажете?
Отговори с цитат
  #2924  
Стар 2nd June 2011, 22:08
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Уф, аз днес отново видях 43 на кантара, след като преди 2-3 дни и 6-ца се подмяташе от врме на време И какво направих - похапнах шоколад Изобщо не ми се ядешe такова нещо, но пийнах едно червено вино (имах повод) и взе да ме хваща, та реших да го неутрализирам със сладко Sтрахотен Lindt , мммм... редче и 1/2 + 1 бонбонче Линдор

Последно редактирано от aniK : 2nd June 2011 на 22:12
Отговори с цитат
  #2925  
Стар 4th June 2011, 12:47
Аватара на Miss_Murderer
Miss_Murderer Miss_Murderer не е на линия
Ветеран
 
Регистриран на: Mar 2008
Мнения: 614
По подразбиране

Здравейте и от мен! Тези дни уча доста, тъй като съм в сесия и изпитите са тежки, но намирам време да ви чета, макар и не толкова често.
aniK, колко си висока? Знам, че си слабичка, знам и че имаш страшна воля, за което те поздравявам, но 43 кг. не са ли твърде малко? Просто ми е интересно, в никакъв случай не ти се бъркам или пък упреквам.
Старая се да се храня разнообразно, понякога може би е малко в повече,друг път по-малко, но апетитът ми много варира- ту го няма никакъв, ту се появява. Ето за вчера:
10- около 300 гр. ягоди
13- пиле със зеленчуци
17- ябълка
20-150-200 гр. пилешко филе, салата от зеле и моркови
Отговори с цитат
  #2926  
Стар 4th June 2011, 22:12
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Miss, 160см съм - дребос малко Те килограмите са 43.7-8, повече към 44 клонят - добре са ми
Тази седмица с моят човек имаме рождени дни - след тях ще направя седмица на плодове и чай. Днес похапнах добре домашни ягоди и череши
Отговори с цитат
  #2927  
Стар 5th June 2011, 21:29
Аватара на Shandi
Shandi Shandi не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Mar 2010
Град: Berlin
Мнения: 238
По подразбиране

Хаха aniK, сигурно синът ти тежи повече от теб
На мен ми остават още 2 дена до края на гладуването. Мед не съм яла, май ще го изкарам до края само на вода. То взе, че ми дойде..първия ден нещо се чувствах изморена, но сега е тип топ положението. Правя пилатес упражнения всеки ден, ама не може да ме грабне и туй то.
Блазе ви за черешите. Аз винаги по "черешово време" съм в Германия и от години вече не съм яла истински, а само бледи подобия.
Nukta, киселото мляко гледай да го хапваш самостоятелно. Дядо ми го ядеше едно време с хляб..чудна комбинация
Miss_Murderer, много ти е хубаво менюто!
Отговори с цитат
  #2928  
Стар 7th June 2011, 22:03
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Ето моето меню,правя го на момента,общо взето от всичко по малко 1 ден-закуска-кафе,без захар;обяд-Варени пресни картофи на салата с малко бяло и топено сирене и 1 резен луканка;18ч.-1 малък дюнер с 250мл айран,по-късно вечерта малко череши и ягоди.Днес с 0,5кг по-малко Днешно меню:Закуска-кафе,без захар,1 банан;около обяд-1 банан;Обяд-св.месо на скара(малко парче)на руло пълнено с малко топено сирене и гъби,1 краставица и 1 домат;Вечеря-малка св.пържола от врат с подправки на скара,1/2 домат,1 краставица,2 малки пресни картофчета на пюре,за десерт малко кубче диетичен шоколад и няколко ягоди.След днешното меню,очаквайте още разнообразни ястия,които едновременно са вкусни и след като количеството и обработката(на месата)са подходящи пак могат да се свалят килограмчетаПия около 2 литра вода на ден,в продължение на 5 седмици ще правя кавитация,ходя пеш(но не много) и танцувам.
Отговори с цитат
  #2929  
Стар 8th June 2011, 08:27
Аватара на aniK
aniK aniK не е на линия
Мегаломаниак
 
Регистриран на: Feb 2007
Мнения: 4 127
Изпратете съобщение чрез ICQ до aniK
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Shandi Виж мнението
Хаха aniK, сигурно синът ти тежи повече от теб
Хи-хи, моите и двамата са поднормени

Аз напоследък пак съм се зачела за разделното хранене и нещо много противоречиви са нещата. Както и да е, понякога ми е сложно - вчера правих тиквички на фурна, но ги залях с разбито яйце, кисело мляко и сирене - не можех вече да им измисля някакъв раздЕлен вариант, изчерпах се...
Искам да ви питам - когато ядете ягоди, череши, какви количества изяждате?
Отговори с цитат
  #2930  
Стар 8th June 2011, 09:38
Аватара на Дили
Дили Дили не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Dec 2010
Мнения: 119
По подразбиране

Аз лично хапвам около 150гр.от тези плодове,ако са за десерт.Ако са между някое от храненията се е случвало да си похапна и 400гр.череши.Държат сито,имат разхлабващ ефект и така следващото ядене(например вечерята)е по-оскъдно,тъй като преди няколко часа съм консумирала плодовете и стомахът ми е все още сравнително сит.
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Дневникназдравословнохранещитесе
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 22:23.