IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec
  #811  
Стар 9th February 2012, 07:23
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tita tita tita Виж мнението
ами не поне аз не знам стесняваха ми носът от двете страни незнам от това ли да е направо се побарквам дано всичките нерви и това притеснение да се оправдаят накрая че като видях как едната страна е по прибрана а другата изпъкнала и направо откачих а за търпението ще търпя то и без това друг избор нямам
При мен като ми свалиха лонгетата , анфаса изглеждаше перфектен и като отлит. Но с времето и спадането на отоците се появиха кривините и ставаше по-зле, обратното на твърдението , че с времето се подобрява . И сега едната страна е по-хлътнала от другата + калциране. Но все още се надявам по-изпъкналата да послегне поне малко - да има загатване за симетрия. Ако не отново съм на ринга - нямам избор Минавам през някакъв кошмар. Понякога си мисля, че като се събудя това няма да е истина , но уви ...
Отговори с цитат
  #812  
Стар 9th February 2012, 08:22
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

Наистина ти съчувствам Кeery все пак всички отиваме за да подобрим нещо и след това да се чувстваме по добре,а не обратното.Незнам и аз се надявам че нещата ще се оправят все пак ми е 14ден иам още доста отоци а и го видях само за малко сега пак съм с лонгета още 1 седмица но просто незнам защо изглеждат двете страни различни.При теб колко време е минало и говорила ли си с док той какво казва
Отговори с цитат
  #813  
Стар 9th February 2012, 13:23
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

[QUOTE=tita tita tita;766960]Наистина ти съчувствам Кeery все пак всички отиваме за да подобрим нещо и след това да се чувстваме по добре,а не обратното.Незнам и аз се надявам че нещата ще се оправят все пак ми е 14ден иам още доста отоци а и го видях само за малко сега пак съм с лонгета още 1 седмица но просто незнам защо изглеждат двете страни различни.При теб колко време е минало и говорила ли си с док той какво казва [/QUOTE
Tita, много ти е рано да изпадаш в паника и да мислиш, че така ще остане...но те разбирам напълно, при мен също бяха много кошмарни първите дни след лонгетата (даже първите 1-2 седмици), не че сега се харесвам много, но все пак носът ми придобива нормална форма (3 месеца) и има още да се дооправя и връх и други неща...само дето при мен ноздрите са много широки и ще се наложи може би стесняване (ако не слегне още носът и не се позакрият малко)...при някои хора си трябват поне 6 месеца докато се добие нормална форма и спаднат всички отоци...аз имам още оток на върха, който като изляза на студа стои като бяло петно, а не се зачервява...
Keery, ами мила и аз имам калциране, но при мен не се вижда много (засега), то може да се оправи с малко изпилване, което не е травмиращо физически като самата операция (за психологически ефект не говорим)
Отговори с цитат
  #814  
Стар 9th February 2012, 13:36
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

Благодаря etaniel вдъхна ми малко кураж и аз на това разчитам че още е прекалено рано и може би е от отоците които са наистина доста големи все още макар че минаха 14дена,панирам се защото виждам на други хора как не на 14тия а още на 7ми ден им махат лонгетата и нослетата им изглеждат много добре и не си личи но...при всеки е различно
Отговори с цитат
  #815  
Стар 9th February 2012, 19:10
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

[QUOTE=etaniel;766993]
Цитирай:
Първоначално написано от tita tita tita Виж мнението
Наистина ти съчувствам Кeery все пак всички отиваме за да подобрим нещо и след това да се чувстваме по добре,а не обратното.Незнам и аз се надявам че нещата ще се оправят все пак ми е 14ден иам още доста отоци а и го видях само за малко сега пак съм с лонгета още 1 седмица но просто незнам защо изглеждат двете страни различни.При теб колко време е минало и говорила ли си с док той какво казва [/QUOTE
Tita, много ти е рано да изпадаш в паника и да мислиш, че така ще остане...но те разбирам напълно, при мен също бяха много кошмарни първите дни след лонгетата (даже първите 1-2 седмици), не че сега се харесвам много, но все пак носът ми придобива нормална форма (3 месеца) и има още да се дооправя и връх и други неща...само дето при мен ноздрите са много широки и ще се наложи може би стесняване (ако не слегне още носът и не се позакрият малко)...при някои хора си трябват поне 6 месеца докато се добие нормална форма и спаднат всички отоци...аз имам още оток на върха, който като изляза на студа стои като бяло петно, а не се зачервява...
Keery, ами мила и аз имам калциране, но при мен не се вижда много (засега), то може да се оправи с малко изпилване, което не е травмиращо физически като самата операция (за психологически ефект не говорим)
Ами калцирането е видимо при мен. В анфас има удебеляване от едната страна заради него и все едно е леко счупен . В профил по -забележимо е от левия профил. Иначе и аз си мисля ако не поспадне малко - ще се виждаме с док отново за да го изпили това калциране. Но не е приятно аз съм 10 месец и се уговорихме за 1.5г - а ми писва да ходя така и ме дразни разбира се.
Отговори с цитат
  #816  
Стар 9th February 2012, 19:11
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tita tita tita Виж мнението
Благодаря etaniel вдъхна ми малко кураж и аз на това разчитам че още е прекалено рано и може би е от отоците които са наистина доста големи все още макар че минаха 14дена,панирам се защото виждам на други хора как не на 14тия а още на 7ми ден им махат лонгетата и нослетата им изглеждат много добре и не си личи но...при всеки е различно
Още ти е рано да се тревожиш, не го мисли сега носа. 6 месеца поне му дай .
Отговори с цитат
  #817  
Стар 10th February 2012, 17:06
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Keery, и при мен има нещо такова...като удебеляване в анфас и леко крив (в профил не се вижда)...при теб кога започна да се вижда това нещо? При мен като че ли отскоро...т.е. след 2-ри месец...да очаквам ли още да се калцира? Докога може да се удебелява костта? Ти при кой си се оперирала (не помня)? А ти за пиленето говорила ли си? лесно ли става, няма ли рискове да стане по-зле или пак да натрупа? Гадости....
Отговори с цитат
  #818  
Стар 10th February 2012, 19:02
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от etaniel Виж мнението
Keery, и при мен има нещо такова...като удебеляване в анфас и леко крив (в профил не се вижда)...при теб кога започна да се вижда това нещо? При мен като че ли отскоро...т.е. след 2-ри месец...да очаквам ли още да се калцира? Докога може да се удебелява костта? Ти при кой си се оперирала (не помня)? А ти за пиленето говорила ли си? лесно ли става, няма ли рискове да стане по-зле или пак да натрупа? Гадости....
Ами след 2/3 месец си проличаваше повече и все повече. Мисля си че при спадането на отоците вече се вижда калцирането, а то иначе си е било натрупано до 1 месец. Доколкото знам коста в 1-те 3 седмици натрупва маса за да компенсира счупеното място. След това няма натрупване. Относно пиленето , честно да ти кажа не знам дали може пак да се получи калциране. Логично е да има леко калциране , но да е доста по-малко и да не се забелязва. Това е реакция на коста - когато се чупи, и отнеме - тя да се възстанови, но при по-малки травми - би трябвало и компенсирането да е по-малко.
Но ако скоро си се опирарала не си вади грешни изводи , а изчакай да видиш дали при теб не е отток.
Отговори с цитат
  #819  
Стар 11th February 2012, 13:41
Blue_ Blue_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Здравейте момичета,

Отдавна следя форума, но чак сега реших и аз да споделя притесненията си. След няколко месеца ще бъде и моята операция (при доц. Джамазов), а 3 месеца след това ще се омъжвам. При мен проблемът е само в профил, т.е. имам гърбица. В анфас всичко е наред и си се харесвам. Като гледам последните коментари и още повече ме хваща страх, че няма да се харесам в анфас след това. Момичета при вас голяма ли беше разлликата в анфас преди и след оперцията? И според вас ще успея ли да се възстановя за 3 месеца за сватбата.. Доктора каза, че бързо щяло да е възстановяването, но като гледам коментарите и започнах сериозно да се притеснявам
Отговори с цитат
  #820  
Стар 11th February 2012, 16:30
keery keery не е на линия
Редовен
 
Регистриран на: Jan 2011
Мнения: 320
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от Blue_ Виж мнението
Здравейте момичета,

Отдавна следя форума, но чак сега реших и аз да споделя притесненията си. След няколко месеца ще бъде и моята операция (при доц. Джамазов), а 3 месеца след това ще се омъжвам. При мен проблемът е само в профил, т.е. имам гърбица. В анфас всичко е наред и си се харесвам. Като гледам последните коментари и още повече ме хваща страх, че няма да се харесам в анфас след това. Момичета при вас голяма ли беше разлликата в анфас преди и след оперцията? И според вас ще успея ли да се възстановя за 3 месеца за сватбата.. Доктора каза, че бързо щяло да е възстановяването, но като гледам коментарите и започнах сериозно да се притеснявам
Ще ти дам безплатно един съвет - не се пипай преди сватбата! Възстановяването никой не може да каже колко време ще продължи, защото зависи от организма ти и разбира се травмата....
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 02:11.