IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start Posoka Boec

Върни се   Форуми > Пластична Хирургия > Ринопластика


Отговори
 
Контрол над темата Начин на разглеждане
  #821  
Стар 11th February 2012, 18:52
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Да и аз съм на мнение, че 3 месеца е малко време, вярно някои организми по-лесно регенерират и зависи и каква ще е интервенцията, но щом ще ти пипа костите след 3 месеца няма да ти се е оформил носа финално (не казвам, че ще ти е грозен) и може да те притеснява, още повече, че до 3-ти месец се мени много състоянията на носа от климат, алкохол, плач и други такива, може да ти подпухва и да ти спада, да ти се втвърдява и омеква (при мен е нон стоп това а съм след 3 месеца), по всички чужди сайтове за рино дават мин 6 месеца (на някои 9, дори и година) за някакъв постоянен резултат)....гаранция дали ще се харесаш в анфас няма, но нали все за по-добро лягаме под ножа...тук е мястото май да кажа една притча:

Каква е разликата между успеха и провала? - В очакванията
Така, че зависи какво очакваш....не можеш ли да изтеглиш по-рано ОП? То май доста трудно...размени се с някой ...но все хубави неща ти предстоят така че действай

Успех!
Отговори с цитат
  #822  
Стар 11th February 2012, 18:57
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Keery, ами на 3 месеца съм...оток при мен едва ли е...направо са си ръбове...ама като ходих на контролен Гоергиев ми каза, че правен нос нямало как да няма ръбове, така че това е полжението Минке ....
Аз имам гадна пигментация на кожата и май ще трябва да я мажа с некви кремове щото сега без "китосване" с пудри и др не става .....
Абе хора, кажете за стесняване на ноздри (или за леко коригиране на връх, знам ли какво се казва)...трябва ли да чакам да мине много време и може ли да се прави с местна упойка? Не ми се гълта пак маркуч, въпреки, че май е по-готино да си спинкаш докато те режат.....
Отговори с цитат
  #823  
Стар 12th February 2012, 12:03
Blue_ Blue_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Благодаря за съветите.. не знам и аз вече какво да правя. Искаше ми се да съм оперирана за сватбата, защото знаете булката всеки я зяпа, снима и т.н., но пък от друга страна си го има риска и да не изглеждам добре 3 месеца след операцията...
Отговори с цитат
  #824  
Стар 12th February 2012, 15:46
topitka topitka не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Nov 2011
Мнения: 32
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от keery Виж мнението
Ще ти дам безплатно един съвет - не се пипай преди сватбата! Възстановяването никой не може да каже колко време ще продължи, защото зависи от организма ти и разбира се травмата....
Напълно съм съгласна с keery , може и много да се харесаш, но може и да изпаднеш в истерия в следващите няколко месеца (особено първите 2 след риното) от вида на носа си ...
Отговори с цитат
  #825  
Стар 12th February 2012, 17:00
etaniel etaniel не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Jul 2009
Град: Sofia
Мнения: 113
По подразбиране

Blue, не можеш ли да изтеглиш по-рано ОП? Много е вероятно да си в истерия наистина след ОП и ще си скапеш организацията на сватбата....а и ти казах за метаморфозите с носа...но от друга страна пък ще си погълната от приготовления и няма да мислиш за носа...знам ли...то ние можем много да те съветваме де...ти най-добре си знаеш....
Отговори с цитат
  #826  
Стар 12th February 2012, 17:39
Blue_ Blue_ не е на линия
Новобранец
 
Регистриран на: Feb 2012
Мнения: 3
По подразбиране

Ми аз моя час за операция го записах още преди нова година, това беше първата свободна дата... нямаше преди това.. тогава още не знаех и че ще се женя.. За самата организация не се притеснявам понеже сватбен агент ще се занимава, аз кажи речи нищо няма да правя. Притеснява ме само дали ще се харесам, но като се има предвид, че сега хич не се харесвам в профил и изпадам в ужас, че хората ще ме зяпат и снимат.. Не мога да преценя кое е по-зле - да съм така на сватбата или да съм оперирана и да не съм се възстановила и пак да не се харесам.. ужас направо
Отговори с цитат
  #827  
Стар 12th February 2012, 17:54
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

И аз да се запиша вече с малко по положително настроение че последните дни много депресирано и отчаяно гледах на нещата в петък сама си махнах лонгетата защото вече не издържах а и онова което видях за малко предния път много ме притесни и така махнах си лонгетата и вече 2ри ден се гледам постоянно първия ден нещо не можех да се възприема,но сега много си харесвам профила определено гадната гърбица я няма е още е доста подут и леко зачервен и не е точно това което исках но...е много по добре от преди а и не се забелязва че е правено нещо вчера когато излезнах казах на една приятелка която незнаеше тя изобщо не забеляза но като и казах вече видя че има промяна сега вече съм по спокойна а и като знам че още има да спадат отоци съм още по щастлива
Отговори с цитат
  #828  
Стар 12th February 2012, 22:09
Аватара на tanydj
tanydj tanydj не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Sep 2011
Мнения: 130
По подразбиране

Цитирай:
Първоначално написано от tita tita tita Виж мнението
И аз да се запиша вече с малко по положително настроение... сега вече съм по спокойна а и като знам че още има да спадат отоци съм още по щастлива
Много се радвам за теб Дано все по-добре да става!!!
Отговори с цитат
  #829  
Стар 13th February 2012, 00:04
Аватара на annnna
annnna annnna не е на линия
Запознат
 
Регистриран на: Oct 2011
Мнения: 157
По подразбиране

Поздравления титатита!
Отговори с цитат
  #830  
Стар 13th February 2012, 13:24
Аватара на tita tita tita
tita tita tita tita tita tita не е на линия
Потребител
 
Регистриран на: Jan 2012
Мнения: 37
По подразбиране

Благодаря ви момичета и весело изкарване утре на празниците
Отговори с цитат
Отговори


Правила за публикуване
Вие не можете да публикувате теми
Вие не можете да отговаряте в теми
Вие не можете да прикачвате файлове
Вие не можете да редактирате мненията си

BB кода е Включен
Усмивките са Включен
[IMG] кода е Включен
HTML кода е Изключен

Forum Jump

Вижте още за: Въпросикъмоперираните
Всички времена са във формат GMT +2. Часът е 06:28.